Гороскоп на 1 лютого 2023 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на середу, 1 лютого 2023 за картами Таро говорить про зміну обставин практично для всіх знаків Зодіаку.

 

ОВЕН – Король Мечів
Останнім часом ви почали активно виявляти свої лідерські риси. Іноді не дуже вміло, іноді навіть занадто невміло, але це вже щось. Вам потрібно навчитися відстоювати свою позицію, якщо ви впевнені у правоті. Інакше на вас буквально почнуть їздити. Гороскоп сьогодні радить вам визначитися, чого ви хочете від життя і скласти хоча б приблизний план реалізації.
ТЕЛЕЦЬ – Дев’ятка Денаріїв
Дев’ятка Денарієв на відміну є символом недбалості та якоїсь нездорової розслабленості. Останнім часом ви розумієте, що життя змінюється, але ви до нього зовсім не готові. Раніше ви були добрішими, чуттєвішими і дотримувалися певного балансу між матеріальним та емоційним. Тепер меркантильний початок узяв гору, що неодмінно впливає на ставлення до вас з боку оточення.
БЛИЗНЮКИ – Диявол
Карта може означати егоїзм, жагу до благополуччя, успіху, слави. Останнім часом ви все гостріше відчуваєте власну нереалізованість, одержимість владою чи грошима. Зараз головними у вашому житті є аж ніяк не духовні цілі, а виключно матеріальні. Але домагаючись матеріального благополуччя і не піднімаючись при цьому на духовні вершини, ви ризикуєте поступово і непомітно для себе опуститися набагато нижче, ніж зараз.

РАК – Сімка Жезлів
Поява цієї карти у вашому розкладі – тривожна ознака. Гороскоп на завтра готує вас до якоїсь битви. За те, щоб зайняти своє місце під сонцем, надло буде поборотися. Потрібно поборотися. Можливо, буде тяжко. на шляху можуть виникати перепони та негаразди, але пам’ятайте, вам все під силу. Ви повинні заздалегідь налаштуватися на те, що багато ваших планів незабаром доведеться поспішно коригувати, а деякі просто “викинути за непотрібністю”.
ЛЕВ – Шістка Кубків
Леви – впевнені у собі і внутрішньо розкуті особистості. Поява цієї карти в розкладі дозволяє стверджувати, що у ваших силах – формувати власну долю, крім вас самих ніхто нічого робити не буде. Однак, для цього доведеться ретельніше контролювати власні емоції. Іноді ви буваєте різання, іноді грубі, але варто розуміти, що за кожен вчинок потрібно нести відповідальність.
ДІВА – Трійка Жезлів
Останнім часом Діви були надто податливі і іноді поводилися дивно. Трійка Жезлов свідчить про те, що період сумнівів та роздумів у вашому житті добіг кінця, і ви готові не тільки ухвалити якесь конкретне рішення, а й активно добиватися його реалізації. Для цього є всі передумови, механізм уже запущений.
ТЕРЕЗИ – Шістка Жезлів
Шістка Жезлов у вашому розкладі – це подолання перешкод, які стояли на шляху до мети і заважали досягти бажаного. Перемога буде нелегкою, зусиль доведеться докласти багато. На щастя, проблеми прийдуть до вас раптово, але так само раптово і підуть.
СКОРПІОН – Сила
Гороскоп на сьогодні прямо кричить Скорпіонам: все у вас буде добре, якщо ви постараєтеся і не боятиметеся застосовувати власну силу. Карта, яка вам випала – активна, позитивна та дуже спокійна. Доля радить йти в тому ж напрямку, рухатися, не помічаючи жодних перепон, оскільки перед вашою внутрішньою силою вони не зможуть встояти. Можливо, на вас чекає якесь випробування, але Скорпіони з легкістю його пройдуть, тому що мають всі необхідні особистісні ресурси.

СТРІЛЕЦЬ – Трійка Кубків
Трійка Кубків у гаданні за картами Таро у якомусь сенсі є символом розбрату. Зовні він станеться, чи всередині вас – невідомо, проте гороскоп на середу радить вам бути готовим до будь-яких подій. Для того, щоб зберегти рівновагу, варто прислухатися до власних бажань і не робити поспішних висновків.
КОЗЕРІВ – Блазень
В даний час ви повністю залежите від долі. Однак, вона до вас прихильна, так що будьте сміливішими і просіть у неї того, чого хочете. Настав той час, коли ви нарешті зможете видихнути і налаштуватися на позитивні зміни. Розслабтеся і просто насолоджуйтесь життям.

ВОДОЛІЙ – Імператриця
Імператриця – позитивна мапа. Вона говорить про стабільність, життя в гармонії з природою та оточуючими людьми, про творчі підйоми та любов до всього прекрасного. Карти Таро пророкують вам перспективи зростання та процвітання у всіх сферах життя, залишилося лише визначити пріоритети на майбутнє та зробити фінальний ривок. Буквально одним пострілом ви зможете вбити відразу кількох “зайців”.
РИБИ – Путівник
У вас настав нелегкий період. Настав час зупинитися, подумати, побути одному і зазирнути углиб себе. Ви заплуталися, бо так і не зуміли визначитися, чого насправді хочете. Час задуматися: що вам потрібно, інакше ви підете на дно і потягнете за собою своїх близьких