Гороскоп на 1 серпня 2020

Не поспішайте 1 серпня приймати необачні рішення, вони можуть виявитися непоправною помилкою.

Всі справи на цей день краще планувати заздалегідь, так збільшиться ймовірність їх успішного виконання.

Овен
Слід зменшити обороти: не всі ваші дії будуть успішними. Не беріться за нові справи або проекти. У цей час потрібно утриматися від виплеску негативних емоцій. Краще направте свою енергію нема на з’ясування відносин, а на творчі цілі.
Телець
Можна планувати справи, які раніше викликали побоювання. Зараз ви здатні прийняти несподівані рішення. Нові знайомства вас зацікавлять і доставлять масу позитивних емоцій. У фінансовому відношенні потрібно проявити обачність: не слід брати гроші в борг.
Близнюки
Присвятіть себе цілком і повністю вирішення професійних питань. Але не змішуйте роботу і особисті відносини. Можете розраховувати на допомогу близької людини. Будьте послідовні у своїх діях і не роздавайте завідомо неправдивих обіцянок.

Рак
1 серпня хороший період для втілення своїх планів у життя. Будьте впевнені в своїй правоті. Люди, які намагаються умовити вас змінити точку зору, швидше за все, помиляються. Приємні сюрпризи можуть очікувати у відносинах з коханою людиною, а також даний період підходить для нових знайомств.
Лев
Будь-які бюрократичні питання в цей час вирішуються на подив легко, практично самі собою. Всілякі подорожі і відрядження також матимуть успіх і пройдуть без особливих негативних пригод. Однак варто остерігатися операцій, пов’язаних із землею або будівництвом.
Діва
Ви будете сповнені творчого ентузіазму. Багато що з того, що намітили здійснити в найближчі дні, вдасться реалізувати. Порадувати можуть рідні та друзі. Одиноким представникам даного знаку надасться шанс зустріти цікаву людину, здатного перевернути ваше життя.
Терези
Дуже цікавий, але суперечливий період для тих, хто пов’язаний з торгівлею. Будьте обережні в дорогах і в великих скупченнях народу. Чи не найбільш вдалий час для спілкування з державними органами і представниками владних структур.
Скорпіон
Пора взятися за справи, які були відкладені до кращих часів. У вирішенні професійних питань слід прислухатися до порад більш досвідчених колег. Відносини з близькими людьми будуть гармонійними, якщо ви покажете, що готові до компромісів.

Стрілець
Не розраховуйте на запаморочливі успіхи в професійній сфері. Навіть якщо будете намагатися з усіх сил, то або у вас не все вийде, або ваш результат стануть явно занижувати. Сімейні проблеми можуть виявитися вельми серйозними, якщо вчасно не приймете заходів для їх вирішення.
Козеріг
Зараз ви будете або самі тягнути з вирішенням питань, або це будуть робити оточуючі. Постарайтеся не вступати в суперечки або дискусії з людьми вище вас за рангом. Краще домагатися свого тихою сапою. Можливі нові романтичні знайомства.

Водолій
День підходить для проведення переговорів, ділових зустрічей, примирення, відновлення справедливості. Якщо не будете лінуватися і відкладати справи в довгий ящик, то зможете багато чого досягти. Для романтичних відносин йде цілком вдалий період. Більше уваги приділяйте здоров’ю і фізичній формі.
Риби
Даний період буде наповнений суєтою. Вам доведеться не тільки справлятися зі своєю навантаженням, але і оточити турботою рідних. Уникайте спілкування з людьми, чиї манери вас дратують. Краще спостерігайте і аналізуйте те, що відбувається.