Гороскоп на 1 серпня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на неділю, 1 серпня 2021 року по картах Таро обіцяє веселу вечірку Водоліям, кармічне воздаяння Ракам і початок нового шляху Левам.

 

Овен – Королева денаріями
Сьогодні вам випала карта, що обіцяє успіх в кар’єрі і вдома. На ній зображена жінка, яка знайшла прийнятний баланс між кар’єрою, творчістю та особистим життям. Такий баланс Таро сьогодні рекомендують знайти і вам. Від вас може знадобитися вміння цінувати матеріальне благополуччя, але також і здатність до співчуття, готовність прийти на допомогу і вміння генерувати ідеї. Спробуйте бути по-справжньому багатогранним!
Телець – Верховна Жриця
Сьогодні ви можете зіткнутися з ситуацією невпевненості в завтрашньому дні, відчуєте потребу зануритися в себе, щоб знайти відповідь на хвилююче питання. Друга назва карти – “Папесса”, тобто Папа Римський жіночого роду. Медитативна фігура жінка і священний сувій в її руках говорить сам за себе. У той же час карта символізує зміну в обставинах, про яку поки не знаєте ні ви, ні хто-небудь ще. Причому, зміни сприятливі.
Близнюки – Король Жезлів
Ця карта символізує людину, яка власною працею досяг своєї мети і тепер спочиває на лаврах. Він дивиться на світ з висоти свого нового високого становища, обдумуючи нову амбітну мету. Сьогодні ви навряд чи задовольнитеся своїми досягненнями. Вам захочеться більшого. Таро обіцяють сьогодні лідерські позиції, авторитет і насолоду повнотою життя.

Рак – Справедливість
Ця карта досить “багатошарова”. Її перше, зовнішнє значення – вирішення юридичних питань. Друге – пошуки справедливості і чесності, оцінка дій оточуючих щодо вас і вас по відношенню до них. І, нарешті, карта може вказувати на те, що сьогодні ви побачите на власні очі, як діє закон карми – закон причин і наслідків. Причому, не слід вважати, що закон карми – це завжди погано. Якщо ви заслужили нагороду, ви отримаєте її.
Лев – Шут
Вам випала прекрасна карта! І не звертайте уваги на її назву. Цей чоловік вирушає в дорогу, до нових вершин, до нової мрії. Він сповнений надій і чистих устремлінь. Сьогодні ви можете зіткнутися з необхідністю вибору шляху, способу життя. Вам може бути надано унікальний шанс змінити життя, вийти зі звичного кола і піднятися на новий рівень. У цей день ви можете почати все з чистого аркуша і досягти неймовірного успіху – в кар’єрному і особистісному сенсі.
Діва – Пустельник
Вам дісталася досить незвичайна карта, яка має більше, ніж одне, значень. Перш за все, вона вказує на бажання усамітнитися, на час піти від світу, зануритися всередину себе. Друге значення карти – духовне провід. Можливо, сьогодні ви зустрінете наставника, людину, яка допоможе вам порадою і підтримкою, який проведе вас на шлях істинний або допоможе не збитися з нього. І третє значення інтерпретує карту як ваше власне вища Я, яке відіграє роль гуру. В такому випадку Таро рекомендують вам прислухатися до нього.
Ваги – Маг
Прекрасна карта! Вона обіцяє вам серйозний прорив. Маг, зображений тут – символ свободи свідомості, вивільнення творчих сил, усвідомлення колосальних можливостей, які укладені в кожній людині. Сьогодні у вас з’явиться спрага нових перемог – над собою і обставинами, а також можливості для цього. Стати володарем своєї долі!
Скорпіон – Іерофант
Вам випала дуже багатошарова карта. На ній зображений символічний образ Папи Римського. Її перше значення – духовне керівництво або лідерські позиції в якихось усталених, консервативних структурах, якою є і церква. Друге – вирішення питань з допомогою старих-добрих методів і засобів, які пройшли перевірку часом. Третє – карта може вказувати на офіційне оформлення відносин, на одруження або вінчання. І, нарешті, четверте значення – інтуїтивне знання, яке є у вас і яким слід скористатися.

Стрілець – Трійка Мечів
Це досить непросте карта. Досить звернути увагу на символізм: серце, пробите мечами, на тлі грозового неба. Цей символ має християнський підтекст. Це своєрідна ілюстрація до слів, які були сказані Марії, матері Христа: “І тобі самій меч прошиє душу”. День може виявитися досить непростим – перш за все, в плані переживань. Можливо, доведеться приймати дуже неприємні, але необхідні рішення, розірвати відносини або вийти з чужої гри. Але так чи інакше, в кінцевому підсумку те, що ви зробите, розчистить вам шлях до нового майбутнього.
Козеріг – Десятка денаріями
Незважаючи на просту картинку, карта дуже багатошарова. По-перше, вона символізує сімейні цінності, добробут, велику спадщину. По-друге, вона символізує великі структури, засновані на сімейних традиціях і цінностях. Таким чином, сьогодні Таро обіцяють вам спілкування з рідними, взаємозв’язку з великими корпораціями або зміни на краще.

Водолій – Дев’ятка Кубків
Вам випала карта, яка називається “Владика Матеріального Щастя”. На ній зображений привітний господар, готовий до прийому гостей – кубки з вином вишикувалися в ряд. Незважаючи на робочий день, сьогодні вас чекає вечірка, приємне проведення часу, спілкування в колі друзів або колег. Ще одне значення карти – виконання найбільшого бажання, а також хороше здоров’я і фінансове благополуччя.
Риби – Сонце
Ця одна з кращих карт колоди! Вона символізує успіх, визнання, найвище досягнення, задоволення результатами своєї праці і прекрасні, райдужні перспективи. Сьогодні вас будуть любити і поважати, а ви у відповідь на таке ставлення оточуючих будете, як сонце, випромінювати доброзичливість і великодушність. Насолоджуйтесь цією роллю і цим днем!