Гороскоп на 1 серпня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на понеділок, 1 серпня 2022 року, за картами Таро обіцяє веселу вечірку Водоліям, кармічну відплату Ракам та початок нового шляху Левам.

 

Овен – Корольова Денаріїв
Сьогодні вам випала карта, яка обіцяє успіх у кар’єрі та вдома. На ній зображено жінку, яка знайшла прийнятний баланс між кар’єрою, творчістю та особистим життям. Такий баланс Таро сьогодні радять знайти і вам. Від вас може знадобитися вміння цінувати матеріальне благополуччя, а також здатність до співчуття, готовність прийти на допомогу та вміння генерувати ідеї. Спробуйте бути по-справжньому багатогранним!
Телець – Верховна Жриця
Сьогодні ви можете зіткнутися з ситуацією невпевненості в завтрашньому дні, випробуваєте потребу зануритися в себе, щоб знайти відповідь на хвилююче питання. Друга назва карти – “Папеса”, тобто Папа Римський жіночого роду. Медитативна фігура жінка і священний сувій в руках говорить сам за себе. У той же час карта символізує зміну в обставинах, про які поки не знаєте ні ви, ні будь-хто. Причому зміни сприятливі.
Близнюки – Король Жезлов
Ця карта символізує людину, яка власною працею досягла своєї мети і тепер відпочиває на лаврах. Він дивиться світ з висоти свого нового високого становища, обмірковуючи нову амбітну мету. Сьогодні ви навряд чи задовольнитеся своїми здобутками. Вам заманеться більшого. Таро обіцяють сьогодні лідерські позиції, авторитет та насолоду повноти життя.

Рак – Справедливість
Ця карта досить “багатошарова”. Її перше, зовнішнє значення – вирішення юридичних питань. Друге – пошуки справедливості та чесності, оцінка дій оточуючих щодо вас та вас стосовно них. І, нарешті, карта може вказувати на те, що сьогодні ви побачите на власні очі, як діє закон карми – закон причин та наслідків.
Лев – Блазень
Вам випала чудова картка! І не звертайте уваги на її назву. Цей чоловік вирушає в дорогу, до нових вершин, до нової мрії. Він сповнений надій та чистих устремлінь. Сьогодні ви можете зіткнутися із необхідністю вибору шляху, способу життя. Вам може бути надано унікальний шанс змінити життя, вийти зі звичного кола та піднятися на новий рівень.
Діва – Путівник
Вам дісталася досить незвичайна карта, яка має більше ніж одне значень. Насамперед, вона вказує на бажання усамітнитися, на якийсь час піти від світу, поринути всередину себе. Друге значення карти – духовне водійство. Можливо, сьогодні ви зустрінете наставника, людину, яка допоможе вам порадою і підтримкою, яка наставить вас на істинний шлях або допоможе не збитися з нього.
Терези – Маг
Чудова карта! Вона обіцяє серйозний прорив. Маг, зображений тут – символ свободи свідомості, вивільнення творчих сил, усвідомлення колосальних можливостей, які у кожному людині. Сьогодні у вас з’явиться жага до нових перемог – над собою та обставинами, а також можливості для цього. Стати володарем своєї долі!
Скорпіон – Ієрофант
Вам випала дуже багатошарова карта. На ній зображено символічний образ Папи Римського. Її перше значення – духовне керівництво чи лідерські позиції у якихось усталених, консервативних структурах, якою є і церква. Друге – вирішення питань за допомогою старих-добрих методів та засобів, які пройшли перевірку часом. Третє – карта може вказувати на офіційне оформлення відносин, на одруження чи вінчання.

Стрілець – Трійка Мечів
Це досить складна карта. Достатньо звернути увагу на символізм: серце, пробите мечами на тлі грозового неба. Цей символ має християнський підтекст. Це своєрідна ілюстрація до слів, які були сказані Марії, матері Христа: “І тобі меч пронизує душу”. День може виявитися досить непростим – насамперед у плані переживань.
Козеріг – Десятка Денаріїв
Незважаючи на просте зображення, карта дуже багатошарова. По-перше, вона символізує сімейні цінності, добробут, велику спадщину. По-друге, вона символізує великі структури, засновані на сімейних традиціях та цінностях. По-третє, карта може означати позитивну зміну у соціальному статусі: безробітний отримав роботу, людина без житла обзавілася власним будинком тощо.

Водолій – Дев’ятка Кубків
Вам випала мапа, яка називається “Владика Матеріального Щастя”. На ній зображено привітний господар, який приготувався до прийому гостей – кубки з вином вишикувалися в ряд. Незважаючи на робочий день, сьогодні на вас чекає вечірка, приємне проведення часу, спілкування в колі друзів або колег. Ще одне значення карти – виконання найбільшого бажання, а також гарне здоров’я та фінансове благополуччя.
Риби – Сонце
Ця одна з найкращих карт колоди! Сьогодні вас любитимуть і поважатимуть, а ви у відповідь на таке ставлення оточуючих будете, як сонце, випромінюватиме доброзичливість та великодушність. Насолоджуйтесь цією роллю і цим днем!