Гороскоп на 1 травня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на суботу, 1 травня 2021 року для всіх знаків Зодіаку по картах Таро. Доля приготувала сюрпризи багатьом знакам, однак особливо під її приціл потрапили Діви і Терези.

А ось Риби в цей день можуть зіткнутися з неприємностями на роботі.

Овен – Дама денаріями
Овни, 1 травня вас будуть неабияк дратувати правила, які встановили інші. Карти Таро рекомендують набиратися сміливості і відстоювати власні кордони.
Телець – Сонце
1 травня Тельців чекає легкий і приємний день, будь-яка дрібниця буде приносити радість. Але тільки в тому випадку, якщо ви забудете про всі проблеми.
Близнюки – Лицар Мечів
Ворожіння на картах Таро радить Близнюкам 1 травня проявляти на роботі особливий професіоналізм і не відволікатися на другорядні справи. Безвідповідальне ставлення до справ матиме сумні наслідки.

Рак – Двійка денаріями
Раків 1 травня чекають приємні клопоти. Ви можете з головою зануритися в сімейні справи, залишивши роботу на інший день.
Лев – Утримання
Леви, 1 травня подбайте про своє здоров’я. Якщо планували почати правильно харчуватися, займатися спортом або кинути погану звичку – це хороший день для початку.
Діва – Колесо Фортуни
1 травня можливі несподівані фінансові надходження, які вас приємно здивують. Справи любовні вдаватимуться як ніколи легко і Дів може просто таки тягнути фліртувати.
Ваги – Світ
Стабільність – головне слово для Терезів в цей день. Найімовірніше, що все буде йти так, як ви планували, і на ваш комфорт і плани ніхто не зазіхатиме.
Скорпіон – Правосуддя
Ворожіння на картах Таро радить Скорпіонам 1 травня бути дуже обережними. Уникайте поганих людей і сконцентруйтеся на позитивних думках.

Стрілець – Сімка Жезлів
1 травня Стрільці будуть почувати себе добре як у фізичному, так і в емоційному плані. По крайней мере, з боку дратівливих факторів виникнути не повинно.
Козеріг – Пустельник
Козерогам 1 травня треба розслабитися і побути на самоті. Вимкніть свій мобільний, почитайте книгу і зберіться з думками. Зараз вам це потрібно як ніколи!

Водолій – Вежа
Водолії, ваш настрій буде мінливим. Будьте обережні в словах і вчинках. Можливо непорозуміння і конфлікт з близькими на грунті ревнощів.
Риби – Верховна Жриця
Ворожіння на картах Таро пророкує Рибам 1 травня невеликі ускладнення в стосунках з начальством. Але, якщо ви поведете себе гідно і коректно, то конфлікт швидко владнається.