Гороскоп на 1 травня 2022 за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на неділю, 1 травня 2022 року для всіх знаків Зодіаку за картами Таро.

Доля приготувала сюрпризи багатьом знакам, проте особливо під її приціл потрапили Діви та Терези. А ось Риби у цей день можуть зіткнутися із неприємностями на роботі.

Овен – Дама Денаріїв
Овни, 1 травня вас неабияк дратуватимуть правила, які встановили інші. Карти Таро рекомендують набиратися сміливості та відстоювати власні межі.
Телець – ​​
1 травня на Тельців чекає легкий і приємний день, будь-яка дрібниця приноситиме радість. Але тільки в тому випадку, якщо ви забудете про всі проблеми.
Близнюки – Лицар Мечів
Ворожіння на картах Таро радить Близнюкам 1 травня виявляти на роботі особливий професіоналізм і не відволікатися на другорядні справи. Безвідповідальне ставлення до справ матиме сумні наслідки.

Рак – Двійка Денаріїв
Раків 1 травня чекають приємні турботи. Ви можете з головою поринути у сімейні справи, залишивши роботу на другий день.
Лев – Помірність
Леви, 1 травня подбайте про своє здоров’я. Якщо планували почати правильно харчуватися, займатися спортом чи кинути погану звичку – це добрий день для початку.
Діва – Колесо Фортуни
1 травня можливі несподівані фінансові надходження, які вас приємно здивують. Справи любовні будуть вдаватися як ніколи легко і Дів може просто таки тягнути фліртувати.
Терези – Світ
Стабільність – головне слово для Терезів у цей день. Найімовірніше, що все йтиме так, як ви планували, і на ваш комфорт і плани ніхто не зазіхатиме.
Скорпіон – ” Правосуддя
Ворожіння на картах Таро радить Скорпіонам 1 травня бути дуже обережними. Уникайте поганих людей та сконцентруйтеся на позитивних думках.

Стрілець – Сімка Жезлов
1 травня Стрільці почуватимуться добре як у фізичному, так і в емоційному плані. Принаймні з боку дратівливих факторів виникнути не повинно.
Козеріг
Козерогам 1 травня потрібно розслабитися та побути на самоті. Вимкніть свій мобільний, почитайте книгу та зберіться з думками. Зараз вам це потрібно як ніколи!

Водолій – Вежа
Водолії, ваш настрій буде мінливим. Будьте обережні в словах та вчинках. Можливе непорозуміння і конфлікт із близькими на ґрунті ревнощів.
Риби – Верховна Жриця
Ворожіння на картах Таро передбачає Рибам 1 травня невеликі ускладнення у відносинах з начальством. Але, якщо ви поведете себе гідно і коректно, то конфлікт швидко владнається.