Гороскоп на 1 вересня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на четвер, 1 вересня 2022 року, за картами Таро передбачає мирний та спокійний відпочинок більшості знаків.

Декому Гороскоп обіцяє інтуїтивні прозріння і багато різних шансів, а деяким представникам зодіакального кола день принесе ускладнення і нечесну гру.

ОВЕН – Верховна Жриця
Жриця уособлює наші несвідомі сили — інтуїцію, передчуття, часто незрозумілу, але цілком тверду впевненість у чомусь. Якщо ви щось відчуваєте – не сумнівайтесь у собі, сьогодні особливо сильна ваша жіноча сила. Ви можете не лише вибирати правильний шлях, а й вести за собою. Але не розпилюйтеся – спочатку вирішите свої проблеми.
ТЕЛЕЦЬ – Паж Жезлов
Ця карта відкриває вам шанс, який має форму будь-якої захоплюючої ідеї або пропозиції, що приймається нами із захопленням. Сьогоднішній день помітно виділиться на тлі сірих буднів, ви отримаєте величезне задоволення від нових починань. Ваша діяльність буде абсолютно нетиповою для вас, але цей вихід за рамки вразить.
БЛИЗНЮКИ – Вісімка Денаріїв
Гороскоп за картами Таро обіцяє початок якоїсь багатообіцяючої справи. Це – карта учня, готового розпочати довгу і важку, проте надзвичайно важливу для нього роботу. У вас у житті починається новий, особливий етап. Він принесе з собою багато нового для вас як у відносинах з оточуючими, так і в плані особистісного зростання. Можливий початок романтичних відносин.

РАК – Валет Денаріїв
Карта означає якийсь шанс, якийсь поштовх до дії. Вам надійде певна цілком конкретна пропозиція, яка в майбутньому обіцяє матеріальний успіх. Більше того, не бійтеся великої відповідальності або об’єму майбутньої роботи – вам допоможуть у всьому.
ЛЕВ – Сімка Мечів
Сімка Меч символізує хитрощі та інтриги, підлість та обман. Ви намагаєтеся досягти результату не чесним шляхом, останнім часом у вашій поведінці занадто багато лицемірства, маленьких підлостей по відношенню до інших і навіть обману. Головне завдання для вас сьогодні – не стати жертвою власних інтриг.
ДІВА – Світ
Світ вказує на знову набуту єдність, гармонію та щасливе завершення якогось перебігу подій. Карта каже, що сьогодні у вас все гаразд. Ви засвоїли всі колишні уроки і досягли того рівня, на якому мають бути, а всі завдання виконали бездоганно. Можете розслабитись, а потім приступати до підкорення нових висот.
ТЕРЕЗИ – Лицар Жезлов
Гороскоп за картами Таро обіцяє вам зайву збудливість. Вершник Жезлов символізує жар душі, що виявляється у жадобі до життя, але сьогодні він зачепить негативний бік карти – нетерпіння, імпульсивність і схильність до перебільшень. Не беріть нічого так близько до серця, тобто можливість захворіти
СКОРПІОН – Четвірка Жезлов
Четвірка Жезлов відповідає періоду миру та спокою, під час якого ми розкриваємось назустріч життю та його радостям. Сьогодні ви можете бути впевненим у своїй безпеці та стабільності та просто рухатися назустріч новому. Наступний етап принесе вам щастя завдяки рішенню колишніх колотнеч.

СТРІЛЕЦЬ – Туз мечів
Карта свідчить про інтелектуальні сили, що підживлюються емоціями, що вириваються назовні та змінюють життя людини. Ви розвиваєтеся, але маєте бути готовим відмовитися від своєї минулої впевненості у правоті та рухатися назустріч змінам. Якщо ви приймете нове, все піде легко.
КОЗЕРІГ – Четвірка Кубків
Настрій цієї карти найкраще визначається поняттями “пересичення”, “перебір”. Досить уже своїм поганим настроєм “тиснути” оточуючих та ігнорувати їхні спроби до спілкування. Припиніть піддаватися апатії та йдіть на зближення, якщо будете надто впертими – стосунки можуть дійти до війни.

ВОДОЛІЙ – Лицар Кубків
Лицар Кубків означає добру, дружню атмосферу, гарний настрій та мудру усмішку. Гороскоп за картами Таро обіцяє вам спокійний та гармонійний день. Ви готові до нових захоплень, нового кохання, а також до повного занурення в мистецтво. Навіть у ситуаціях, які раніше були конфліктними, прийшов світ.
РИБИ – Двійка Жезлів
Карта показує, що хочемо зберегти нейтральну позицію, проте ситуація змушує нас висловитися прямо і недвозначно. Вас щось вибиває з колії. Здавалося б нічого особливого, звичайний день з його турботами та радощами, але ви не задоволені. Вам просто все набридло. Варто звернутися до внутрішніх поривів і зайняти чіткішу позицію.