Гороскоп на 10 лютого 2022 за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на четвер, 10 лютого 2022 року, за картами Таро передбачає яскравий, але водночас складний день більшості знаків Зодіаку.

Він буде присвячений вирішенню проблем та складних завдань. Намагайтеся не відкладати важливі розмови на потім – цього дня багато хто зможе нарешті досягти бажаного.

ОВЕН – Туз денаріїв
Цього дня вам слід ловити удачу – вона може випасти вам будь-де. Вибирайте те, що може стати в нагоді при здійсненні довгострокових планів, особливо в галузі роботи та капіталовкладень. Ви можете закласти фундамент нового довгострокового проекту, про що ви мріяли так довго.
ТЕЛЕЦЬ – Вісімка мечів
У цей день гороскоп говорить про те, що вам слід відмовитися від розваг і затягнути пояс. Можливо, ви натрапите на заборону, відчуєте почуття затисненості та скутості, або зустрінетесь з якимись іншими обмеженнями. Візьміть себе в руки і додайте кроку. Якщо ж ви переконаєтеся, що ви не справляєтеся, спробуйте знайти інший шлях.
БЛИЗНЮКИ – Лицар кубків
Лицарі – це дія. Лицар чаш рекомендує вам взяти почуття у свої руки. У відносинах ми всі часто виявляємо, що ми паралізовані, нерішучі, нездатні відповісти. Гороскоп на сьогодні велить вам пірнути на саму глибину та дістати до дна ваших емоцій та почуттів.

РАК – Жінка жезлів
Ви впевнені у своїх силах, ви точно знаєте, чого хочете, і готові, якщо треба взяти на себе найважчу частину роботи. Цього дня ви готові зробити вирішальний крок. Так ви зможете захопити за собою інших, яким потрібні ваші оптимізм, підтримка та мудре керівництво. Крім того, ви зустрінетеся з темпераментною, вольовою жінкою, яка відіграє важливу роль у вашій ситуації.
ЛЕВ – Четвірка жезлів
Гороскоп на завтра радить: не бійтеся самовиражатися і того, що вас за це покарають. Сміливо зробіть перший крок у стосунках. Ви переконаєтесь, що вам раді. Вітайте цей день, відкиньте сумні думки та подаруйте собі букет квітів. Якщо ви вже давно відкладали якийсь неприємний обов’язок, наприклад, важка телефонна розмова – це найсприятливіший день для таких справ.
ДІВА – Десятка денаріїв
Ви можете насолоджуватися повнотою життя. Плоди дозріли і чекають, щоб ви прийшли і зібрали їх. Намагайтеся усвідомити ті можливості, які надає вам повсякденне життя. Якщо ви мали намір укласти угоду або зробити прибуткову операцію, то це для цього найкращий день. Все, чим ви займетесь цього дня, принесе вам не лише прибуток, а й радість. Десятка денаріїв – таємнича та дивовижна карта, яка випадає вам не так часто.
ТЕРЕЗИ – Дама мечів
Якщо ви до цього дня відчували себе стисненим або залежним від когось, то тепер у вас є шанс прийняти правильне рішення і звільнитися. Але дивіться, щоб це прагнення незалежності не вилилося у війну проти всіх і вся, яка може завести вас дуже далеко. Гороскоп на завтра за картами Таро каже, що вас чекає зустріч із розумною жінкою. Вислухайте її уважно, вона може відіграти важливу роль у подальшій долі.
СКОРПІОН – Вісімка денаріїв
Вісімка денаріїв – це карта, яка допоможе вам розкритися та показати свої вміння. Гороскоп на четвер каже, що вам доведеться взятися за щось нове. Можливо, це буде навчання чи нове завдання по роботі, а можливо, і здійснення якогось бажання. Що б це не було, перспективи у вас хороші, і зрештою на вас чекає успіх.

СТРІЛЕЦЬ – Шістка кубків
Четвер буде у вас днем ​​спогадів. Розберіться в собі і подумайте, яких неприємних думок з минулого ви хочете позбутися. Минуле дасть вам пораду чи підказку для вашого теперішнього життя, якщо ви зустрінетеся з людиною, яку не бачили багато років або знайдете річ давно забуту чи втрачену.
КОЗЕРІГ – Десятка жезлів
Цей день бажано зустріти гарною порцією дисципліни та витримки. Цілком можливо, що вам знадобиться і те, й інше. Або ви самі візьметеся за справу, яка вимагатиме всіх ваших сил і навіть більше, або вам доручать справу, яка здасться вам нездійсненною. Але, якщо справа того варта, зберіться з силами і ризикніть. Десятка жезлів принесе вам удачу та рішучість.

ВОДОЛІЙ – Трійка жезлів
Трійка жезлів свідчить про те, що або у вас дуже міцна позиція, або сьогодні ви нарешті зійдете на “плато”, з якого перед вами відкриються широкі перспективи. Використовуйте цей шанс, щоб усвідомити свої можливості, зазирнути в майбутнє і вибрати потрібні орієнтири на шляху до мети.
РИБИ – Туз кубків
Гороскоп за картами Таро каже, що для Риб четвер – це день виконання бажань. Використовуйте його, щоб зробити рішучий крок або прийняти перспективну пропозицію.