Гороскоп на 10 лютого 2023 по картам Таро: всі знаки зодіака

Гороскоп на п’ятницю, 10 лютого 2023 року, по картам Таро передсказує яскравий, але в той же час складний день більшості знаків Зодіака.

Він буде присвячений вирішенню проблем і складних завдань. Старайтесь не відкладати важливі розмови на потом – в цей день багато хто зможе нарешті досягти бажаного.

ОВЕН – Туз денариев
В цей день вам слід ловити удачу – вона може випасти вам де зручно. Вибирайте те, що може статися при реалізації довгострокових планів, особливо в області робіт і капіталовкладень. Ви можете закласти свій фундамент нового довгострокового проекту, про який ви мріяли так довго.
ТЕЛЕЦ – Восьмерка мечей
В цей день гороскоп говорить про те, що вам слід відмовитися від розтягнень і потужне затягнути пояс. Можливо, ви натолкнетеся на запрет, відчуйте почуття зажатості та скованності, або зустрінетеся з якими-то іними обмеженнями. Возьмите себя в руки –и прибавьте шагу. Якщо ж ви переконаєтесь, що ви не справляєтеся, то попробуйте знайти свій шлях.
БЛИЗНЕЦЫ – Рыцарь кубков
Рицари – це дія. Рыцарь чаша рекомендует вам взяти почуття в свої руки. У відносинах ми все занадто часто обнаруживаем, що ми паралізовані, нерішучі, нездатні відповісти. Гороскоп на сьогодні велит вам нырнуть на саму глибину і достать до дна ваших емоцій і почуттів.

РАК – Дама жезлов
Ви впевнені у своїх силах, ви точно знаєте, чого хочете, і готові, якщо надо, взяти на себе саму трудну частину роботи. У цей день ви готові зробити вирішальний крок. Так ви можете залучити за собою інші, якими потрібен ваш оптимізм, підтримку і мудре керівництво. Крім того, ви зустрінетеся з темпераментною, волевой жінкою, яка відіграє важливу роль у вашій ситуації.
ЛЕВ – Четверка жезлов
Гороскоп на завтра радить: не боїться самовиражатися і того, що вас за це “накажуть”. Смело сделайте первый шаг в отношениях. Ви переконайтесь, що вам раді. Приветствуйте цей день, відкиньте грустні думки і подаруйте собі букет квітів. Якщо ви вже давно відклали якусь неприятну обов’язок, наприклад, трудну телефонну розмову – це самий благоприятний день для такої справи.
ДЕВА – Десятка денариев
Ви можете насолоджуватися повноцінним життям. Плоды созрели и ждут лишь, чтобы вы пришли и собрали их. Постарайтесь осознать те можливості, які забезпечують вам повсюдне життя. Якщо ви намірялися закрити зделку або завершити прибуткову операцію, то це для цього найбільш підходящий день. Все, чим ви займетеся в цей день, принесе вам не тільки прибуток, але і радість. Десятка денариев – таїнственна і дивовижна карта, яка випадає вам не так часто.
ВЕСЫ – Дама мечей
Якщо ви до цього дня відчували себе стісним або залежним від кого то чи чого-то, то тепер у вас є шанс прийняти правильне рішення та звільнитися. Але дивіться, щоб це стремлення до незалежності не вийшло у війну проти всіх і всіх, яка може завести вас дуже далеко. Гороскоп на завтра по картам Таро говорить, що вам належить зустріч з розумною жінкою. Слухайте її уважно, вона може зіграти важливу роль у вашому подальшому судді.
СКОРПІОН – Восьмерка денариев
Восьмерка денарів – це карта, яка допоможе вам розкрити та показати свої навички. Гороскоп на п’ятницю говорить, що вам належить прийняти за що-то нове. Може бути, це буде навчання або нове завдання по роботі, а може бути, і виконання якого-то бажання. Що б це ні було, перспективи у вас хороші, і в кінцевому результаті вас очікує успіх.

СТРЕЛЕЦ – Шестерка кубків
Пятница будет у вас днем воспоминаний. Розберіться в собі і подумайте, від яких неприємних думок із минулого ви хочете збавитися. Прошлое даст вам порада або подсказка для вашої теперішньої життя, якщо ви зустрінетеся з людиною, яку не бачили багато років, або знайдете річ, давно забиту або втрачену.
КОЗЕРОГ – Десятка жезлов
Цей день бажано зустріти хорошу порцію дисципліни та витримки. Вполне можливо, що вам понадобиться і то, і інше. Либо вы сами возьметесь за дело, которое потребует всех ваших сил и даже больше, либо вам поручать дело, которое покажется вам невыполнимым. Але, якщо справа того стоїть, зберіться з силами і ризикніте. Десятка жезлов принесе вам удачу і рішучість.

ВОДОЛЕЙ – Тройка жезлов
Тройка жезлов свідчить про те, що або у вас вже дуже хороша позиція, або сьогодні ви нарешті взойдете на “плато”, з яким перед вами відкриваються широкі перспективи. Використовуйте цей шанс, щоб осмислити свої можливості, заглянути в майбутнє і вибрати потрібні орієнтири на шляху до цілини.
РЫБЫ – Туз кубков
Гороскоп по картам Таро говорить, що для Риб п’ятниця – це день виконання бажання. Використовуйте його, щоб зробити вирішальний крок або прийняти багатообіцяючу пропозицію. Можливо, ви захочете використовувати цей день для того, щоб нарешті вирішити якусь застарілу проблему.