Гороскоп на 10 серпня 2020 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на понеділок, 10 серпня 2020 року, по картах Таро пророкує насичений і цікавий день для багатьох знаків.

Будьте обережні і завбачливі і пам’ятайте, що ваші вороги не дрімають.

Овен – Дев’ятка денарієв
Вірте в свою удачу. Прибуток треба не тільки отримати, але і зберегти. Готуйтеся до приємного сюрпризу. Можливо, ви отримаєте послання. Якщо ви ні на що подібне не розраховуєте, спробуйте допомогти щасливому випадку і вирушайте самі на пошуки щастя.
Телець – Шістка жезлів
Якщо ви зробили якийсь добру справу, то 10 серпня вас чекає заслужена нагорода і визнання. Відсвяткуйте же свій тріумф і розділіть це свято з іншими. Радійте самі і порадуйте своїх близьких друзів.
Близнюки – Трійка денарієв
Покінчите з колишніми заняттями і переходите на новий, більш високий рівень. Можливо, для вас як раз настала пора вибирати професію або партнера, розібратися з побутовими проблемами, навести порядок в своїх фінансових справах або отримати нову кваліфікацію, – не важливо: перш за все вам потрібно позбутися від уламків минулого.

Рак – Двійка жезлів
У вас ніяк не виходить прийняти рішення, висловитися або просто нарешті взятися за справу. Хвилюватися з цього приводу не варто. У такі дні дійсно краще зайняти нейтральну позицію. Будьте готові не тільки на словах, а й на ділі.
Лев – Шістка мечів
Відправляйтеся в шлях, незважаючи на затримки, і вступите на нову землю. Не виключено, що у вас вже тремтять коліна. Вас очікують зміни, або вам доведеться щось незвичайне, або ж ви готуєтеся вступити “на нову землю”, і у вас мандраж.
Діва – Король денарієв
Радійте досягнутому і розумно використовуйте свої ресурси. Не будьте вперті. Однак головне завдання для вас на найближче майбутнє – зберегти нажите.
Терези – Туз кубків
Скористайтеся наданим шансом, він обіцяє вам велику удачу. Не зраджувати порожніх мріянь. Якщо ви вмієте спілкуватися з людьми і керуватися своїм внутрішнім голосом, то щастя для вас може початися прямо в цей день.
Скорпіон – Паж кубків
Скористайтесь наявним шанс, погодьтеся на компроміс або підіть на примирення. Не вірте улесливим похвал і обещаніям.Лібо ви отримаєте емоційну підживлення яка вас підтримає, або ж перед вами відкриються нові можливості, яких ви не очікували.

Стрілець – Четвірка мечів
Пройдіть через свій страх до кінця і, якщо це потрібно, зробите покаяння. Не зациклюйтеся на своїх кошмарах або на тих почуттях і вчинках, в яких рано чи пізно людині доводиться каятися.
Козеріг – Вісімка кубків
Відмовтеся від звичного, шукайте нові шляхи. Не вступайте на шлях, якщо це доведеться робити з важким серцем. Вам так чи інакше доведеться розлучитися з тим, що вам було давно або добре знайоме, або здавалося само собою зрозумілим.
Водолій – Дев’ятка жезлів
Будьте обережні, не підставляйте себе під удар і не відступайте. Не ломіться в замкнені двері, але і самі не замикайтеся в собі. Будьте напоготові і не “розкривати” навіть з того боку, звідки не чекаєте небезпеки.
Риби – Лицар мечів
Уникайте конфлікту. Дивіться, щоб конфлікт не привів до різкого охолодження і погіршення атмосфери в колективі. Потрібно лише зберігати ясну голову і реагувати тверезо і холоднокровно. Намагайтеся не захоплюватися, продумуйте свою тактику і дискутуйте без емоцій.