Гороскоп на 10 серпня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на середу, 10 серпня 2022 року, за картами Таро передбачає насичений та цікавий день для багатьох знаків.

Будьте обережні і завбачливі і пам’ятайте, що ваші вороги не сплять.

Овен – Дев’ятка денаріїв
Вірте у свій успіх. Прибуток треба як отримати, а й зберегти. Готуйтесь до приємного сюрпризу. Можливо, ви отримаєте повідомлення. Якщо ви ні на що подібне не розраховуєте, спробуйте допомогти щасливому випадку і вирушайте на пошуки щастя.
Телець – Шістка жезлів
Якщо ви зробили якусь добру справу, то 10 серпня на вас чекає заслужена нагорода та визнання. Відсвяткуйте свій тріумф і розділіть це свято з іншими. Порадуйтеся самі та порадуйте своїх близьких друзів.
Близнюки – Трійка денаріїв
Закінчіть колишні заняття і переходьте на новий, більш високий рівень. Можливо, для вас якраз настав час вибирати професію чи партнера, розібратися з побутовими проблемами, навести лад у своїх фінансових справах чи отримати нову кваліфікацію, — не важливо: перш за все вам потрібно позбутися уламків минулого.

Рак – Двійка жезлів
Вам ніяк не виходить прийняти рішення, висловитися або просто нарешті взятися за справу. Хвилюватися із цього приводу не варто. У такі дні справді краще зайняти нейтральну позицію. Будьте готові не лише на словах, а й на ділі.
Лев – Шістка мечів
Вирушайте в дорогу, незважаючи на затримки, та вступіть на нову землю. Не виключено, що у вас вже тремтять коліна. На вас чекають зміни, або на вас чекає щось незвичайне, або ж ви готуєтеся вступити “на нову землю”, і у вас мандраж.
Діва – Король денаріїв
Радуйтеся досягнутому та розумно використовуйте свої ресурси. Не будьте впертими і не піддавайтеся безглуздому скопідомству. Однак головне завдання для вас на найближче майбутнє – зберегти нажите.
Терези – Туз кубків
Скористайтеся наданим шансом, він обіцяє вам велику удачу. Не зраджуйте порожнім мріям. Якщо ви вмієте спілкуватися з людьми та керуватися своїм внутрішнім голосом, то щастя для вас може розпочатися у цей день.
Скорпіон – Паж кубків
Використовуйте запропонований шанс, погодьтеся на компроміс чи підіть на примирення. Не вірте улесливим похвалам і обіцянкам. Або ви отримаєте емоційне підживлення, яке вас підтримає, або ж перед вами відкриються нові можливості, яких ви не очікували.

Стрілець – Четвірка мечів
Пройдіть через свій страх до кінця і, якщо це потрібно, здійсніть покаяння. Не зациклюйтеся на своїх кошмарах або тих почуттях і вчинках, в яких рано чи пізно людині доводиться каятися.
Козеріг – Вісімка кубків
Відмовтеся від звичного, шукайте нові шляхи. Не йдіть на шлях, якщо це доведеться робити з важким серцем. Вам так чи інакше доведеться розлучитися з тим, що вам було давно або добре знайоме, або здавалося само собою зрозумілим.

Водолій – Дев’ятка жезлів
Будьте обережними, не підставляйте себе під удар і не відступайте. Не ломіться в замкнені двері, але й самі не замикайтеся в собі. Будьте напоготові і не “розкривайтеся” навіть з того боку, звідки не чекаєте на небезпеку.
Риби – Лицар мечів
Уникайте конфлікту. Дивіться, щоб конфлікт не призвів до різкого охолодження та погіршення атмосфери в колективі. Потрібно лише зберігати ясну голову і реагувати тверезо та холоднокровно. Намагайтеся не захоплюватися, продумуйте свою тактику та дискутуйте без емоцій.