Гороскоп на 10 січня 2023 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на вівторок, 10 січня 2023 року, за картами Таро передбачає більшості знаків Зодіаку насичений на неприємності день.

Будьте обережні зі своїми бажаннями, але сміливо рухайтеся вперед.

ОВЕН – Десятка кубків
Ви матимете причину для радості. Можливо, це успішно завершена робота, а може бути несподівана зустріч, яка принесе вам задоволення. Не бійтеся помилятися цього дня і не реагуйте на негатив у свій бік.
ТЕЛЕЦЬ – Паж денаріїв
Ця карта означає початкову стадію матеріального підприємства. Можливо, ви починаєте робити фізичний об’єкт або починаєте проект, що включає садівництво, харчування, дієту або фізкультуру.
БЛИЗНЮКИ – Дама мечів
Нічого не бійтеся цього дня. Гороскоп картами Таро говорить про те, що цьому знаку вдасться отримати те, що вони давно хотіли. Але не поспішайте ділитися своєю радістю з іншими, оскільки вони можуть наврочити вас.

РАК – Двійка кубків
Настав час освідчуватися в коханні. Саме сьогодні вам не відмовлять і у вас точно вийде домогтися взаємності. Ризикуйте та дивуйте. Роботу в цей день краще відкласти, оскільки через романтичний настрій у вас все валитиметься з рук.
ЛЕВ – Паж жезлів
Паж оголошує про нове починання у будь-якій справі чи проекті. Можливо, на роботі вам представиться якийсь захоплюючий шанс, або в особистому житті відбудеться цікава зустріч, і з цієї іскри розгориться полум’я.
ДІВА – Дама денаріїв
Не слухайте нікого, не давайте нікому маніпулювати вами. Спокійно та послідовно робіть те, що намітили раніше. Адже ви знаєте, що добре вино визріває роками.
ТЕРЕЗИ – Лицар жезлів
Вам належить розпочати бій. Можливо, йдеться про роботу, а можливо й про справи серцеві. Дивуйте і не бійтеся нічого. Також вам слід дати волю своїм внутрішнім демонам. Саме вони вкажуть вам шлях.
СКОРПІОН – Четвірка кубків
Коли ця карта з’являється у розкладі – ви багатьом у своєму житті розчаровані. Уважно простежте за своїм настроєм. Якась дурна дрібниця може викликати у вас образу, нежить або навіть печію. Не дайте собі упитися своїм горем.

СТРІЛЕЦЬ – Четвірка денаріїв
Пам’ятайте про обережність. Ви маєте зробити важливий, але при цьому досить складний крок. Тільки якщо ви збережете сміливість – у вас все вийде. Не бійтеся перешкод, які будуть у вас на дорозі і рухайтеся лише вперед.
КОЗЕРІГ – П’ятірка жезлів
Не звертайте увагу на критику. Ви знаходитесь на правильному шляху і нічого не повинно вас зупиняти. Слухайте лише себе та свій внутрішній голос. Саме він підкаже вам правильні відповіді на всі запитання, які вас цікавлять.

ВОДОЛІЙ – Король кубків
Гороскоп за картами Таро рекомендує Водоліям бути уважними до своїх близьких. Деякі ваші друзі тримають образу на вас і тому ваше спілкування зазнає негативних змін. Виправте ситуацію.
РИБИ – Туз денаріїв
Ловіть мить удачі. Вибирайте те, що може стати в нагоді при здійсненні довгострокових планів, особливо в галузі роботи та капіталовкладень.