Гороскоп на 10 жовтня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на понеділок, 10 жовтня 2022 року, за картами Таро для всіх знаків зодіаку.

 

ОВЕН – Вісімка денаріїв
Всі пройдені дні, всі шляхи, якими ви йшли раніше закінчуються. Настав час відкривати нові горизонти і перестати бродити по пустках руйнуючи все на своєму шляху. Не намагайтеся стрибнути в поїзд, що йде, а побудуйте власний. Вічна дорога – не те, що вам потрібно. Розсудливіше і заспокойтеся.
ТЕЛЕЦЬ – Король кубків
Ви відібрали у себе друзів, але, подібно королю, створили навколо себе вірну почет. Скасуйте всі справи та поверніться до витоків. Зрозумійте, хто ви є насправді. Можливо, за маскою сильного і сміливого правителя, короля ховається лише придворний блазень. Не пропустіть знак Всесвіту, який він надасть вам 9 жовтня.
БЛИЗНЮКИ – Дама денаріїв
Ви заплуталися в собі і не можете знайти вихід. Вам доведеться зважитися на відчайдушний крок, який допоможе вам зустріти своє кохання і щастя. Сумні очі видають вас. Ви не такі сильні, як вам здається, і ви не зможете вічно протистояти всім бурям.

РАК – Лицар мечів
Ви поєднали зі своїм холодним серцем холодну сталь. Ви воїн, але ваша битва давно закінчена. Спробуйте зрозуміти це і відпустити. Втома робить вас вразливим, а можливо, що нова битва або навіть війна вже не за горами. Можливо скоро розгоряться поминальні вогнища, а це означає, що вам потрібно бути максимально обережним.
ЛЕВ – Четвірка жезлів
Четвірка жезлів подарує Левам насичений на пригоди день. Ви зможете побачити те, що приховано від ваших очей. Але головна мета – зрозуміти себе та поміркувати про своє майбутнє. Спробуйте розпочати нову справу або дозвольте питання, яке давно турбує вас. Пам’ятайте, що гнів та агресія не вихід. Ви як альбінос серед білих ворон, але саме в цьому і полягає ваша сила.
ДІВА – Десятка мечів
Сльози, істерики або, навпаки, радість і сміх – це те, що чекатиме на вас 9 жовтня. Позитивні ви отримаєте емоції або негативні – залежить тільки від вас. Ваші внутрішні демони не дають вам спокою і ви постійно намагаєтеся позбутися їх. Перестаньте робити це, а краще спробуйте приручити. Вивчіть їхні імена та не давайте вириватися назовні.
ТЕРЕЗИ – Утримання
Думайте цього дня лише про хороше. Ви зможете побачити серед зірок своє справжнє призначення. Але, щоб розглянути його вам доведеться старанно попрацювати. Не думайте, що все буде просто. Життя ще надасть вам випробування. Прислухайтеся до свого внутрішнього голосу і не забувайте підгодовувати його, виконуючи свої бажання.
СКОРПІОН – Король жезлів
Король жезлів – гордий і самозакоханий. Вам слід бути його протилежністю. Стати смиренним і зверніть увагу на тих, хто вас оточує. Ваші близькі потребують допомоги, а родина уваги. Крім того, пам’ятайте, що дракона, що вбив, сам стає драконом.

СТРІЛЕЦЬ – Двійка мечів
Подібно до дівчини на карті – ваші очі зав’язані і ви не бачите того, що відбувається навколо вас. Ви постійно намагаєтеся знайти усьому виправдання і сліпо слідуєте за натовпом. Зірві пов’язку з очей і почніть бачити всі фарби світу. 9 жовтня вам видасться шанс зрозуміти, що ви гідні більшого. Не проґавте його, оскільки в майбутньому такого шансу може й не бути.
КОЗЕРІГ – Десятка кубків
Ви будете самотні, якщо не навчитеся заводити друзів. Будьте уважні, оскільки поряд з вами є людина, яка хоче завдати вам шкоди. Він, як монстр під ліжком, а ви, як налякана дитина зі страхом чекаєте настання ночі. Будьте сильнішими і зробіть так, щоб монстр боявся вас, а не навпаки.

ВОДОЛІЙ – Вісімка кубків
Вісімка кубків 9 жовтня 2019 року принесе Водоліям душевну рівновагу та спокій. У павутинні життя вам слід бути павуком, а не мухою, яка застрягла у цих мережах. Пам’ятайте, що хтось не сховався – той буде знайдений. Прийміть усі знаки долі та вірте, що у вас все вийде.
РИБИ – Шістка жезлів
У цей день Всесвіт подарує вам безліч сюрпризів. Будьте обережні зі своїми бажаннями і пам’ятайте, що часом мрії пожирають мрійників і пускають у їхні душі темряву. Будьте вірними собі і не давайте своїм внутрішнім бажанням повну свободу. Уважно стежте за своїм душевним станом.