Гороскоп на 11 грудня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на неділю, 11 грудня 2022 року, за картами Таро передбачає активний день, що потребує сил та розторопності.

Деякі представники Зодіаку зможуть отримати несподіваний подарунок від людини, від якої вони навіть чекати не могли подібних жестів.

ОВЕН – Вісімка мечів
Непроста мапа випала представникам цього знаку Зодіаку. Гороскоп на завтра каже, що ви можете опинитися у ситуації, коли будете пов’язані по руках та ногах, а закляті вороги активізуються. Можливо, ваше бажання постійно замовчувати завадить вам дати їм відсіч. Голос інтуїції замовкне, а перед вами постане невизначеність. Мапа має кілька значень. По-перше, це пауза, бездіяльність. Швидше за все, вимушене. По-друге, це небезпека.
ТЕЛЕЦЬ – Дев’ятка денаріїв
Нарешті, після важкого дня та цілого робочого тижня, доля дарує вам чудову нагоду для радості та задоволення. Сьогодні ви будете задоволені тим, що маєте, у тому числі матеріальним статком, а також станом своїх справ, своїм оточенням та самим собою. Буде впевненість у собі й у завтрашньому дні, а також нові райдужні перспективи. Скористайтеся цим мега-позитивним днем та його можливостями.
БЛИЗНЮКИ – Туз денаріїв
Вам випала чудова картка! Туз означає допомогу всіх вищих сил та долі у важливій справі, поштовх, імпульс до позитивних перетворень. Гороскоп на неділю уточнює, що масть Денаріїв символізує фінансову та матеріальну складову життя: гроші, майно, здоров’я. Саме все перераховане цього дня почне множитися.

РАК – Маг
Ця карта символізує найвищу владу. Маг знає, як керувати стихіями природи та своїми власними поривами, він пізнав добро і зло і навчився зберігати внутрішній спокій, незалежно від того, що відбувається довкола. Звичайно, навряд чи таких здібностей можна досягти за один день, але немає жодних сумнівів у тому, що ваші можливості, а також ваше становище у суспільстві сьогодні помітно зміцняться. Можлива пропозиція керівної посади чи будь-яка інша форма визнання. При цьому всім вам зовсім не можна задирати носа.
ЛЕВ – П’ятірка жезлів
Цю карту важко назвати позитивною, але при цьому саме її допомога стане в нагоді вам у досягненні істини. Гороскоп на сьогодні для Львова попереджає про конфлікт. Не можна сказати, яку форму він набуде, але в неділю ви можете зіткнутися з необхідністю доводити свою правоту, а також опинитися у ситуації суперництва чи конкуренції. Не виключені сімейні “розбірки” та з’ясування стосунків із колегами по роботі.
ДІВА – Жінка кубків
Сьогодні ви можете зустріти витончену, мудру жінку, яка має розвинену інтуїцію та п’яте почуття. Або ці якості виявите ви самі. День може бути пов’язаний із прозріннями та отриманням дуже важливої інформації – завдяки підказкам ззовні або вашим власним відкриттям. Приділяйте особливу увагу “знакам” – вони будуть дуже промовистими. Людина, яка абсолютно раптово зустрінеться на вашому шляху може відіграти досить вагому роль у подальшому житті, пам’ятайте про це.
ТЕРЕЗИ – Дама Мечів
Гороскоп на завтра, неділю говорить, що у вас може виникнути сильне бажання стати незалежним, і саме в цей день ви почнете діяти. Терези будуть користуватися своїм гострим розумом, щоб розрубати всі кайдани, щоб вийти на новий рівень і вдихнути повітря волі. Не виключено, що цього дня ви потребуватимете чиєїсь духовної допомоги, але неодмінно отримаєте пораду, яка вам буде по-справжньому корисною.
СКОРПІОН – Сонце
Скорпіонам у цей день пощастить по-крупному, адже вам випала одна із найкращих карт колоди! Сонце символізує найвище досягнення, успіх, визнання заслуг і навіть славу. Карта говорить про справжнє щастя, яке можливо, тільки якщо сприймати світ чистою, дитячою свідомістю, не затьмареною амбіціями, владолюбством та егоїзмом. Сьогодні ви можете усвідомити щось дуже важливе і навіть у якомусь сенсі знову народитися.

СТРІЛЕЦЬ – Колісниця
Колісниця означає значний ривок уперед. Гороскоп на сьогодні за картами Таро радить Стрільцям виявити терпіння та максимальну уважність. Ви намагаєтесь скласти власну картину світу по маленьких пазлах, складаючи їх один до одного. Але не бійтеся серйозних рішень – рвіть, говоріть чітко, можете сміливо просити у долі дарів, але при цьому стежте за собою і не вказуйте іншим на їх незначні помилки. Зміни не завжди повільні та тривалі – іноді просто потрібно обірвати нитку та ступити у новий світ.
КОЗЕРІГ – Шістка мечів
Гороскоп картами Таро готує вам зміни. Карта, яка випала вам, означає, що незабаром ви зможете досягти нових берегів. Поки ви знаходитесь десь на середині між повною радістю та сумним прощанням. Який з цих варіантів зрештою вибрати – залежить тільки від вас і вашого світогляду. У неділю вам варто ризикнути і зробити якийсь крок,