Гороскоп на 11 квітня 2022 за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на понеділок, 11 квітня 2022 за картами Таро для всіх знаків Зодіаку.

 

ОВЕН – Вісімка денаріїв
Вам доведеться взятися за щось нове. Можливо, це буде навчання або нове завдання по роботі, а можливо, і здійснення якогось бажання, яке давно виношується. Що б це не було, перспективи у вас хороші, і зрештою на вас чекає успіх.
ТЕЛЕЦЬ – Король кубків
Ви повинні свідомо управляти своїми почуттями, даючи їм волю. Не приховуйте емоцій, але постарайтеся показати іншій людині, наскільки сильно ви її любите, яка проблема вас турбує або яка справа хвилює вас найбільше.
БЛИЗНЮКИ – Жінка денаріїв
Чи не слухайте нікого, не дозволяйте сьогодні нікому маніпулювати вами. Спокійно та послідовно робіть те, що намітили раніше. Адже ви знаєте, що добре вино визріває роками. Ось і не забувайте про свої довгострокові плани.

РАК – Лицар мечів
Уникайте конфлікту. Потрібно лише зберігати ясну голову та реагувати тверезо та холоднокровно. Намагайтеся не захоплюватися, продумуйте свою тактику та дискутуйте без емоцій. Тоді й у найскладнішому конфлікті ви зможете перемогти.
ЛЕВ – Четвірка жезлів
Ви можете виразити себе повністю. Не бійтеся, що вас за це покарають. Сміливо зробіть перший крок у стосунках із іншим чи іншими. Ви переконаєтесь, що вам раді. Будьте відкриті по відношенню до людей та ідей.
ДІВА – Десятка мечів
Пора “підвести межу”, рішуче покінчивши з чимось. Не піддавайтеся жадобі до руйнування і не захоплюйтеся порожніми проектами. Намагайтеся не піддаватися бажанню все зруйнувати і виплеснути разом з водою те, про що потім будете жалкувати.
ТЕРЕЗИ – Утримання
Вода знищує вогонь, полум’я перетворює воду на пару. Пам’ятайте про це. Ви не всесильні і завжди знайдеться хтось сильніший за вас. Ставтеся з повагою до інших людей і тоді на вас може чекати удача та незвичайні враження.
СКОРПІОН – Король жезлів
Ви можете повернути гори! Вас переповнює енергія, і ви легко зможете надихнути нею інших. Якщо у вас поки що немає конкретних планів, поставте перед собою максимально високу мету, і ви її, швидше за все, досягнете.

СТРІЛЕЦЬ – Двійка Мечів
Вас будуть долати сумніви. Чи правильне рішення, прийняте вами недавно, що робити далі, чи заслуговує ця людина чи пропозиція довіри. Не намагайтеся знайти рішення або лінію поведінки за допомогою лише інтелекту.
КОЗЕРІГ – Десятка кубків
Ви маєте причину для радості. Можливо це успішно завершена робота, і може бути зустріч із симпатичними людьми. Не виключено, що мова піде про нове кохання чи дружбу. Позначте собі куди саме приведе вас доля цього дня.

ВОДОЛІЙ – Вісімка кубків
Вам так чи інакше доведеться розлучитися з тим, що вам було давно або добре знайоме, або здавалося зрозумілим. Ні, вас не виганяють, просто настав час шукати нові шляхи. Навіть якщо вас це засмутить, не відступайте і вирушайте в дорогу.
РИБИ – Шістка жезлів
Ви можете бути впевнені у перемозі, тому що для вас день удач! На вас чекає хороша новина. Якщо у вас щойно закінчилася смуга невдач, то цього дня ви переконаєтеся, що справи пішли в гору, і ви можете сміливо “вирулювати на обгін”.