Гороскоп на 11 квітня 2023 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Пропонуємо гороскоп на 11 квітня 2023 року, вівторок, складений на основі карт Таро для всіх знаків Зодіаку.

 

ОВЕН – Вісімка денаріїв
Ваше майбутнє майбутнє передбачає початок чогось нового. Це може бути пов’язане з освітою, новим завданням на роботі або здійсненням бажання, що давно мріється. У будь-якому випадку, у вас є хороші перспективи, і в кінцевому підсумку ви досягнете успіху.
ТЕЛЕЦЬ – Король кубків
Для Тельця, представленого Королем Кубків, важливо усвідомлено керувати своїми емоціями та не придушувати їх. Покажіть свої почуття іншим людям, висловіть своє кохання, розкажіть про свої проблеми та справи, які хвилюють вас найбільше.
БЛИЗНЮКИ – Дама денаріїв
Сьогодні важливо не піддаватися маніпуляціям інших людей і не слухати їхніх порад. Краще спокійно та послідовно продовжувати роботу над раніше запланованими справами. Не забувайте, що деякі речі вимагають часу та терпіння, щоб досягти бажаного результату.

РАК – Лицар мечів
Рак, представлений Лицарем Мечею, має уникати конфліктів сьогодні. Намагайтеся зберігати ясність мислення та реагувати спокійно та холоднокровно. Не дозволяйте емоціям керувати вами. Продумайте свою тактику та намагайтеся вести дискусію без прояву сильних емоцій. Тільки тоді ви зможете здобути перемогу навіть у найскладнішій ситуації.
ЛЕВ – Четвірка жезлів
Не бійтеся висловлювати себе повністю, сміливо йдіть на контакти з іншими людьми. Не треба боятися, що вас покарають за це. Відкритість та щирість допоможуть вам налагодити стосунки та знайти нових друзів. Будьте відкриті до людей та їхніх ідей.
ДІВА – Десятка мечів
Для Діви, представленої Десяткою Мечою, настав час завершувати щось рішуче та остаточно. Не піддавайтеся бажанню зруйнувати все довкола чи зайнятися марними справами. Важливо зберігати ясність мислення та не дозволяти емоціям керувати ситуацією. Намагайтеся не діяти спонтанно та уникайте наслідків, про які можете пошкодувати у майбутньому.
ТЕРЕЗИ – Утримання
Вода може загасити вогонь, а вогонь може перетворити воду на пару. Це нагадує, що завжди знайдуться люди, які можуть бути сильнішими за вас. Тому важливо ставитися до інших з повагою, тоді успіх і незвичайні враження не забаряться.
СКОРПІОН – Король жезлів
Якщо ви скорпіон, то вас переповнює енергія, і ви можете надихати інших. Поставте перед собою високі цілі та з легкістю зумієте їх досягти.

СТРІЛЕЦЬ – Двійка Мечів
Ви будете відчувати сумніви щодо прийнятого вами недавнього рішення і того, що слід робити далі, а також про те, чи заслуговує ця людина чи пропозиція вашої довіри. Не намагайтеся вирішувати цю проблему лише за допомогою логічного мислення.
КОЗЕРІГ – Десятка кубків
Для Козерога по карті Таро “Десятка кубків” з’являється привід для радості. Це може бути пов’язане з успішним виконанням роботи або зустрічі з цікавими людьми. Можливо, це також стосується нових можливостей у коханні чи дружбі. Залишіть відкритими різні можливості та подивіться, куди поведе вас доля цього дня.

ВОДОЛІЙ – Вісімка кубків
Вам необхідно готуватися до розлучення з тим, що вам давно знайоме, до чого ви звикли або що здавалося зрозумілим. Ніхто не виганяє вас, просто настав час шукати нові можливості. Не здавайтеся і не відступайте, навіть якщо це завдасть вам смутку, і вирушайте у нову подорож.
РИБИ – Шістка жезлів
Для Риб по карті Таро “Шістка жезлів” настав день успіху та перемоги. Вам гарантовано приємну звістку. Якщо ви пережили невдачі, то сьогодні ви переконаєтеся, що ваші справи почали йти вгору, і ви можете сміливо рухатися вперед.