Гороскоп на 11 липня 2020

11 липня 2020 року у всіх знаків зодіаку виникне тяга до мрійливості, філософії, роздумів про сенс буття.

У цей день можливо виконання ваших щирих бажань. Інтуїція буде значно загострена, а тому навряд чи комусь вдасться вас обдурити.

Овен
Професійні та домашні турботи закрутять у танок подій. Але такий стан справ не буде вас пригнічувати. У цей день не втручайтеся в справи, що мають сумнівний характер. Не вживайте міцні спиртні напої: ви можете не розрахувати дозу, і цим скористаються ваші недруги.
Телець
Справи будуть успішно просуватися за умови, що ви у всьому станете дотримуватися чесних правил. Як тільки зробите що-небудь непристойна, відразу ж отримаєте покарання. З коханою людиною потрібно бути ласкавіше і проявляти більше фантазії в спільне проведення часу.
Близнюки
Навіть якщо в цей день вас щось раздосадует, не поспішайте рубати з плеча. Цим ви не вирішите свої проблеми, а тільки погіршить їх. Будьте обережні, приймаючи важливі рішення. Намагайтеся виходити виключно з особистих можливостей.

Рак
В даний момент ви повинні бути дуже щирі в відносинах з коханою людиною. Намагайтеся не робити вчинків, про які ви не могли б йому розповісти. Зараз сприятливий час для ділових контактів і прийняття нових пропозицій. Співпраця обіцяє виявитися для вас досить вигідним.
Лев
Навколишні в цей день можуть вас просто рвати на частини. Але такий стан справ вас не збентежить, і ви з радістю відгукнетеся на всі заклики. У відносинах з коханою людиною проявіть більше поступливості. Йому зараз особливо необхідно ваше розуміння.
Діва
У професійній сфері, як і в особистому, доля не приготувала вам ніяких підступів. Не соромлячись, звертайтеся за допомогою, порадою, підтримкою до близьких людей. Зараз не рекомендується поспішати з прийняттям рішень, краще все спочатку як слід обміркувати. Потрібно себе поберегти – є загроза простудних захворювань.
Терези
День обіцяє бути вдалим, якщо ви не підете на поводу у своїх негативних емоцій. Намагайтеся знайти приємне заняття, яке дозволить відволіктися від негативних думок. Це гарний час для спілкування з друзями. Намагайтеся в світлий час доби більше перебувати на свіжому повітрі.
Скорпіон
Найближчим часом, дотримуючись елементарних правил техніки безпеки, ви можете уникнути неприємностей. Намагайтеся не спілкуватися з імпульсивними і агресивно налаштованими людьми. Зараз дуже вдалий час для нових придбань і покупок.

Стрілець
Намагайтеся зосередитися на професійних справах, і, приклавши незначні зусилля, ви зумієте легко домогтися поставлених цілей. Якщо відчуєте, що з будь-якими питаннями зараз впоратися складно, то не соромлячись, звертайтеся за допомогою до більш досвідченим колегам.
Козеріг
Цей день сприятливий як для серцевих справ, так і для творчості. І в тих, і в інших питаннях ви проявите себе непересічною особистістю і зможете здобути захоплення з боку оточуючих. Самотні представники даного знаку можуть зустріти свою половинку, якщо поставлять перед собою таку мету.
Водолій
У цей день ви можете перебувати в поганому настрої. Але намагайтеся не давати волі своїм негативним емоціям. Це може обернутися для вас не дуже добре. Яким би зараз не була спокуса піти від реальності, наприклад за допомогою спиртного, спокусі піддаватися не варто.
Риби
День підходить для налагодження зв’язків, контактів з потрібними людьми. Ви зможете домогтися того, чого бажаєте. Небезпека може підстерігати на дорозі, будьте дуже уважні. Зверніть увагу на стан свого здоров’я і намагайтеся більше відпочивати.