Гороскоп на 11 липня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

У неділю, 11 липня 2021 року гороскоп по картах Таро пророкує складний, неоднозначний і одночасно непередбачуваний день практично для всіх знаків Зодіаку.

Декому прогноз астрологів обіцяє повну зміну напрямку руху, інші ж ризикують потрапити в немилість близьких.

ОВЕН – Маг
Гороскоп на сьогодні обіцяє Овнам нервовий, але в той же час продуктивний день. Так, вам доведеться багато працювати, а для виконання деяких завдань потрібно буде буквально переступити через самого себе. Але в той же час це стане показником для тих людей, чия оцінка вам вкрай важлива. Головне – не опускайте руки і будьте максимально впевненими в своїх силах.
ТЕЛЕЦЬ – Король Жезлів
Тельці 11 липня нарешті зрозуміють, що означає фраза “віра в себе”. Практично весь день вас буде супроводжувати почуття, як ніби хтось подарував вам крила. Але астрологи радять все ж не втрачати грунт під ногами – якщо злетіти дуже високо, то потім буде боляче падати. Будьте максимально обережними.
БЛИЗНЮКИ – Дев’ятка Кубків
Гороскоп на неділю для Близнюків пророкує їм день морального полегшення. Раніше в вашому житті сталося щось малоприємне. Ця подія могла добряче підкосити ваш бойовий дух, однак, на щастя, це було тимчасово. Тепер же життя налагоджується і попереду вас чекають круті перспективи. Головне – не замикайтеся в собі.

РАК – П’ять Жезлів
Раки в неділю, 11 липня зіткнуться з важливим вибором. При чому обидві його сторони будуть досить привабливими, але лише один напрямок здатне вас привести до мети всього життя. Пам’ятайте, що у вас є підтримка, і якщо ви потребуєте в чиємусь доброму слові – не соромтеся відкрито заявити про це
.ЛЕВ – Туз денаріями
Гороскоп для Львова на завтра радить звернути увагу на свій внутрішній стан. Так, вам варто трохи попрацювати, щоб повернути душевний баланс, який ви із загадкових причин абсолютно недавно втратили. Насправді причиною цього є самонавеіваніе, яким ви останнім часом зайнялися дуже активно. Не варто накручувати себе через дрібниці, адже все в житті йде своєю чергою.
ДІВА – Імператриця
Гороскоп на сьогодні для Дев каже про отримання нової “головного болю”, яка виникне через вашу помилки. Ймовірно, ви занадто легковажно ставитеся до того, про що говорите оточуючим. Можливо, ви кого-то необачно образили або навіть зачепили за живе. Постарайтеся зрозуміти, що не так і як можна швидше виправити помилку.
ТЕРЕЗИ – Шістка Жезлів
Гороскоп по картах Таро на 11 липня стверджує, що сьогодні вас чекає гучна перемога. Вам випала карта успіху і тріумфу, а це значить, що всі раніше виконані праці не пройшли даром. Однак не варто тиснути на гальмо і припиняти напружуватися для досягнення своєї заповітної мети. Інакше удача блискавично вислизне від вас.
СКОРПІОН – Імператриця
Скорпіони давно очікують настання нового витка в житті, так як на попередньому вони вже реалізували весь свій потенціал. Вам вже досить довгий час здається, що ви ходите по колу і нічого цікавого і вартого навколо не відбувається. Радійте, період затишшя минув і тепер вас чекають нові захоплюючі пригоди.

СТРІЛЕЦЬ – Дама Кубків
Гороскоп по картах Таро обіцяє для Стрільців раптовий стрес, який, незважаючи на початкові неприємні відчуття, допоможе вам як слід підбадьоритися і “прийти в себе”. Перша половина липня часто буває напруженою і не завжди все проходить гладко, але всесвіт до вас прихильна, тому сподівайтеся на її допомогу – той хто щиро вірить завжди отримує бажане.
КОЗЕРІГ – Лицар Мечів
Козероги в липні часто стикалися з різними труднощами: особистими, фінансовими і в діловій сфері. Однак складний період потихеньку витікає і зовсім скоро трансформується в світле і легке час. Залишилося тільки трішечки потерпіти і припинити тримати негатив у своєму житті. Вірте тільки в краще і воно станеться.
ВОДОЛІЙ – Десятка Кубків
Ця карта висловлює найвищу гармонію і глибоку, доброчинну любов. Сьогодні комфортний і максимально затишний день. Ви будете розслаблятися, відпочивати душею. А під вечір вам вдасться зробити хороший вчинок.
РИБИ – Дев’ятка денаріями
Гороскоп по картах Таро обіцяє Рибам прибуток, оскільки Дев’ятка денаріями – карта фінансового успіху, великого і часто несподіваного виграшу. Сьогодні вам пообіцяють підняти зарплату або дати премію, незважаючи на ваші не найкращий успіхи останнім часом. Але для того, щоб гроші дійсно прийшли потрібно буде показати, що ви того заслуговуєте.