Гороскоп на 11 липня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

У понеділок, 11 липня 2022 року, гороскоп за картами Таро передбачає складний, неоднозначний і водночас непередбачуваний день практично для всіх знаків Зодіаку.

Декому прогноз астрологів обіцяє повну зміну напрямку руху, інші ризикують потрапити в немилість близьких.

ОВЕН – Маг
Гороскоп на сьогодні обіцяє Овнам нервовий, але водночас продуктивний день. Так, вам доведеться багато працювати, а для виконання деяких завдань потрібно буде буквально переступити через себе. Але в той же час це стане показником для тих людей, оцінка яких вам вкрай важлива. Головне – не опускайте руки та будьте максимально впевненими у своїх силах.
ТЕЛЕЦЬ – Король Жезлов
Тельці 11 липня нарешті зрозуміють, що означає фраза “віра в себе”. Практично весь день вас супроводжуватиме почуття, ніби хтось подарував вам крила. Але астрологи радять все ж таки не втрачати грунт під ногами – якщо злетіти занадто високо, то потім буде боляче падати. Будьте максимально обережними.
БЛИЗНЮКИ – Дев’ятка Кубків
Гороскоп на понеділок для Близнюків пророкує їм день морального вбрання. Раніше у вашому житті сталося щось неприємне. Ця подія могла неабияк підкосити ваш бойовий дух, проте, на щастя, це було тимчасово. Тепер же життя налагоджується і попереду на вас чекають круті перспективи. Головне – не замикайтеся у собі.

РАК – П’ять Жезлов
Раки у понеділок, 11 липня, зіткнуться з важливим вибором. При чому обидві сторони будуть досить привабливими, але лише один напрямок здатний вас привести до мети всього життя. Пам’ятайте, що у вас є підтримка, і якщо ви потребуєте когось доброго слова – не соромтеся відкрито заявити про це.
ЛЕВ – Туз Денаріїв
Гороскоп для Львова на завтра радить звернути увагу на свій внутрішній стан. Так, вам варто трохи попрацювати, щоб повернути душевний баланс, який ви з загадкових причин зовсім недавно втратили. Насправді причиною цього є самонавіювання, яким ви останнім часом зайнялися дуже активно. Не варто накручувати себе через дрібниці, адже все в житті йде своєю чергою.
ДІВА – Імператриця
Гороскоп на сьогодні для Дів говорить про отримання нового “головного болю”, який виникне через вашу помилку. Ймовірно, ви надто легковажно ставитеся до того, про що кажете оточуючим. Можливо, ви когось необачно образили чи навіть зачепили за живе. Намагайтеся зрозуміти, що не так і якнайшвидше виправити помилку.
ТЕРЕЗИ – Шістка Жезлів
Гороскоп за картами Таро на 11 липня стверджує, що сьогодні на вас чекає гучна перемога. Вам випала карта успіху і тріумфу, а це означає, що всі раніше виконані праці не пройшли даремно. Однак не варто тиснути на гальмо і припиняти напружуватися для досягнення своєї заповітної мети. Інакше удача блискавично вислизне від вас.
Скорпіон – Вісімка Жезлов
Попереду великі зміни, так що карти Таро наказують вам готуватися до нових поворотів долі. Можливо, вони будуть досить крутими, але тримайтеся міцно – за поворотом відкриється чудовий вигляд. Це буде панорама перспектив та успішного початку великої справи, яка принесе вам славу, гроші та корисні знайомства.

СТРІЛЕЦЬ – Дама Кубків
Гороскоп по картах Таро обіцяє для Стрільців раптовий стрес, який, незважаючи на початкові неприємні відчуття, допоможе вам як слід підбадьоритися і “прийти до тями”. Перша половина липня найчастіше буває напруженою і не завжди все проходить гладко, але всесвіт до вас прихильний, тому сподівайтеся на її допомогу – той, хто щиро вірить завжди отримує бажане.
КОЗЕРІГ – Лицар Мечів
Козероги у липні часто стикалися з різними труднощами: особистими, фінансовими та у діловій сфері. Однак складний період потихеньку витікає і дуже швидко трансформується у світлий і легкий час. Залишилося лише трішечки потерпіти і припинити тримати негатив у своєму житті. Вірте тільки у краще і воно станеться.
ВОДОЛІЙ – Десятка Кубків
Ця карта виражає найвищу гармонію і глибоке, благотворне кохання. Сьогодні комфортний та максимально затишний день. Ви розслаблятиметеся, відпочиватимете душею. А надвечір вам вдасться зробити гарний вчинок.
РИБИ – Дев’ятка Денаріїв
Гороскоп за картами Таро обіцяє Рибам прибуток, оскільки Дев’ятка Денаріїв – карта фінансового успіху, великого та часто несподіваного виграшу. Сьогодні вам пообіцяють підняти зарплатню або дати премію, незважаючи на ваші не найкращі успіхи останнім часом. Але для того, щоб гроші дійсно прийшли потрібно буде показати, що ви того заслуговуєте.