Гороскоп на 11 листопада 2020 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на 11 листопада 2020 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на середу, 11 листопада 2020 року, по картах Таро для всіх знаків зодіаку.

Овен – Імператор
Вам випала карта авторитету і влади. Сьогодні може з’явитися можливість проявити свої лідерські здібності та очолити якийсь процес. Навколишні, нарешті, оцінять вашу здатність приймати мудрі рішення і діяти в правильному ключі. Чекайте привабливих пропозицій, що стосуються підвищення по службі з відповідним підвищенням зарплати. Таро рекомендують сміливо брати на себе відповідальність, вірити в свої сили і не пасувати перед труднощами. Тільки ви здатні їх розрулити. Друге значення карти – ви можете зустріти людину, яка дасть вам дуже корисну пораду або зіграє роль керівника.
Телець – П’ятірка Мечів
Ця карта має кілька значень. Одне з них – програш в битві. Воїн, який ви бачите на ній, залишився на полі бою один – суперники залишили його, навіть не прихопивши зброї. У цьому контексті карта може означати або провал в досягненні мети, яку ситуацію, коли мета досягнута, але вона вас більше не цікавить. Друге значення карти – зовсім інше. Вам випала роль воїна світла, який повинен битися не стільки з конкретними людьми, скільки з людським пороками – заздрістю, ненавистю, злобою, владолюбством, жадібністю і іншим. Який саме варіант програється сьогодні – скоро дізнаєтесь.
Близнюки – Трійка денаріями
Ця карта – про гідне винагороду за працю. На ній зображений працівник (художник) у момент оплати за виконану роботу. Сьогодні ваші старання можуть бути оцінені начальством, можливо просування по кар’єрних сходах або підвищення соціального статусу. Карта також вказує на задоволення від результатів своєї праці. Ще одне значення – комфортні відносини з партнером або офіційне оформлення шлюбу.

Рак – Верховна Жриця
Верховну Жрицю називають папесса – Папою в жіночому роді. Вона символізує вищий духовний знання, здатність передбачати події і проникати крізь завісу невідомого. Навряд чи ви зможете досягти рівня магістра таємних наук за цей день, але в тому, що ваші почуття помітно загостряться, немає ніяких сумнівів. Сьогодні вам можуть приходити відповіді на питання, які давно вас мучили. Ще одне значення карти безпосередньо пов’язано з речами духовними – з медитацією, молитвою і іншими подібними практиками. Не виключено також, що комусь знадобиться ваш мудру пораду в якомусь делікатному питанні.
Лев – Місяць
Ця карта має, як мінімум, два “шару”. Перший говорить про ілюзії та обмані. При світлі місяця все обриси предметів неясні. Тіні лякають. Уява малює образи чудовиськ. У цьому контексті рекомендація Таро полягає в тому, щоб не довіряти нічому і нікому, в тому числі самому собі. Залиште вирішення важливих питань на інший день. Другий “шар” карти несе позитивне значення. Зверніть увагу на другий план – дві вежі, собаку і вовка і дорогу між ними. Це вказівка ​​на те, що ваша інтуїція і внутрішнє відчуття вкаже вірний шлях. Головне, зробити правильний вибір між розгнузданими бажаннями (вовк) і підлеглими пристрастями (собака).
Діва – Туз денаріями
Вам випала чудова карта! Вона символізує допомогу самого Неба у всіх ваших починаннях, але, перш за все, в тих, які пов’язані з матеріальними речами. Яку б справу ви не почали сьогодні, все буде вдаватися дуже добре. Крім того, можливі фінансові надходження, знаходження впливових покровителів і “даху”. Доглянутий сад, зображений на карті, вказує на те, що цей день пройде під знаком благополуччя і процвітання. Скористайтеся цим шансом правильно.
Ваги – Смерть
Ця “веселенька” карта не така страшна, як здається. Звичайно, її не можна назвати позитивною, але вона несе дуже великий еволюційний потенціал. Мова в ній, перш за все, про необхідність “поховати” щось, що заважає руху вперед і прогресу. Наприклад, ви можете переглянути свої колишні погляди і установки, вирішити припинити спілкуватися з людьми, які тягнуть вас вниз і демотивують, а також з речами, які захаращують ваш життєвий простір. Сьогодні займіться справжньою “генеральним прибиранням” на всіх рівнях, щоб краще майбутнє швидше знайшло до вас дорогу.
Скорпіон – Сила
Ця карта – про перемогу над своїми низинними пристрастями, а також про встановлення контролю – над ситуацією або над людиною. Ви можете опинитися в кріслі керівника або просто стати неформальним лідером тієї чи іншої групи людей. Але зверніть увагу на те, що лева підпорядковує слабка жінка. Чи не фізичною силою і навіть не волею, а … ніжністю. Таро натякають на те, що в досягненні мети найефективніші засоби – м’якість, терпіння, дипломатичність, такт, мудрість, розуміння, інтуїція, здатність до компромісу і дар переконання. Ще одне значення карти – гармонійні відносини між абсолютно різними людьми, а також зцілення.

Стрілець – Імператриця
Вам випала чудова карта родючості і плодючості – у всіх аспектах. Цей день може бути пов’язаний з народженням нових ідей і планів, з польотом фантазії і з сильним бажанням негайно приступити до здійснення мрії. І можливості для цього у вас дійсно будуть. Плодючість “Імператриці” може проявитися також у плідній співпраці і навіть в … зачатті дитини. Ще одне значення карти – домашній затишок, комфорт і матеріальне благополуччя.
Козеріг – П’ятірка денаріями
Прямо скажемо, це не найкраща карта колоди. Вона пов’язана з матеріальними труднощами і відмовою від чогось приємного. Не виключено, що сьогодні ви зрозумієте, що останнім часом ваші витрати перевищували доходи, або що вам гостро не вистачає можливостей для втілення в життя найбільшої мрії. Карта також може вказувати на духовну кризу (люди, зображені на карті, проходять повз храм, але не заходять в нього). Сьогодні Таро рекомендують вам провести аудит своїх коштів і зробити необхідні висновки. Ще одне значення карти – за допомогою можуть звернутися саме до вас.

Водолій – Королева Мечів
Ця карта – про прагнення до незалежності. Сьогодні ви можете зробити те, на що раніше у вас не вистачало чи то рішучості, чи то бажання, чи то сміливості. Ви зробите спробу стати більш вільним у своїх діях, розчистити простір, піднятися на новий рівень у кар’єрній ієрархії. І вам це дійсно вдасться. “Побічний ефект” таких дій – випалена пустеля. Прагнення до незалежності може привести до того, що навколо вас не залишиться людей, які підтримують і вірять в вас. Не допускайте цього. Ще одне значення карти – зустріч з розумною жінкою, яка може дати дуже цінну пораду.
Риби – Закохані
Карта “Закохані” має кілька смислових “шарів”. Перший, зрозуміло, пов’язаний з любов’ю, романтикою, а також з будь-якими близькими стосунками, наприклад, дружніми чи родинними. Другий символізує вибір. Вибір між двома людьми, вибір напрямку руху, вибір шляху особистісної еволюції або навіть вибір між добром і злом. На карті зображено Адам і Єва до “гріхопадіння”. Вони вільні вибрати або вічне райська насолода, або вигнання з раю і захоплююче, хоч і важке пригода.