Гороскоп на 11 листопада 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на п’ятницю, 11 листопада 2022 року, за картами Таро для всіх знаків зодіаку.

 

Овен – Імператор
Вам випала карта авторитету та влади. Сьогодні може бути можливість проявити свої лідерські здібності і очолити якийсь процес. Навколишні оцінять вашу здатність приймати мудрі рішення і діяти в правильному ключі. Чекайте на привабливі пропозиції щодо підвищення по службі з відповідним підвищенням зарплати. Таро рекомендують сміливо брати на себе відповідальність, вірити у свої сили і не пасувати перед труднощами.
Телець – П’ятірка Мечів
Ця мапа має кілька значень. Одне з них – програш у битві. Воїн, зображений на ній, залишився на полі бою один – суперники залишили його навіть не прихопивши зброї. У цьому контексті карта може означати або провал у досягненні мети, або ситуацію, коли мети досягнуто, але вона вас більше не цікавить. Друге значення карти – зовсім інше. Вам випала роль воїна світла, яке має битися не стільки з конкретними людьми, скільки з людськими вадами – заздрістю, ненавистю, злістю, владолюбством, жадібністю та іншим.
Близнюки – Трійка Денаріїв
Ця карта – про гідну винагороду за працю. На ній зображено працівника (художника) у момент оплати за виконану роботу. Сьогодні ваші старання можуть бути оцінені начальством, можливе просування кар’єрними сходами або підвищення соціального статусу. Карта також вказує на задоволення результатів своєї праці. Ще одне значення – комфортні стосунки з партнером чи офіційне оформлення шлюбу.

Рак – Верховна Жриця
Верховну Жрицю називають Папесою – Папою у жіночому роді. Вона символізує найвище духовне знання, здатність передбачати події та проникати крізь завісу невідомого. Навряд чи ви зможете досягти рівня магістра таємних наук за цей день, але в тому, що ваші почуття помітно загостряться, немає жодних сумнівів. Сьогодні вам можуть надходити відповіді на питання, які давно вас мучили. Ще одне значення карти безпосередньо пов’язане з духовними речами – з медитацією, молитвою та іншими подібними практиками.
Лев – Місяць
Ця карта має, як мінімум, два шари. Перший говорить про ілюзію та обман. При світлі місяця всі контури предметів неясні. Тіні лякають. Уява малює образи чудовиськ. У цьому контексті рекомендація Таро полягає в тому, щоб не довіряти нічому і нікому, зокрема самому собі. Залишіть вирішення важливих питань на другий день. Другий шар карти несе позитивне значення. Зверніть увагу на другий план – дві вежі, собаку та вовка та дорогу між ними.
Діва – Туз Денаріїв
Вам випала чудова картка! Вона символізує допомогу самого Неба у всіх ваших починаннях, але насамперед у тих, які пов’язані з матеріальними речами. Яку б справу ви не почали сьогодні, все вдаватиметься дуже добре. Крім того, можливі фінансові надходження, знаходження впливових покровителів та дахи. Доглянутий садок, зображений на карті, вказує на те, що цей день пройде під знаком благополуччя та процвітання. Скористайтеся цим шансом правильно.
Терези – Смерть
Ця “веселенька” карта не така страшна, як здається. Звичайно, її не можна назвати позитивною, але вона має дуже великий еволюційний потенціал. Йдеться у ній, передусім, необхідність “поховати” щось, що заважає руху вперед і прогресу. Наприклад, ви можете переглянути свої колишні погляди та установки, вирішити припинити спілкуватися з людьми, які тягнуть вас вниз та демотивують, а також з речами, які захаращують ваш життєвий простір.
Скорпіон – Сила
Ця карта – про перемогу над своїми низовинними пристрастями, а також про встановлення контролю – над ситуацією чи над людиною. Ви можете опинитись у кріслі керівника або просто стати неформальним лідером тієї чи іншої групи людей. Але зверніть увагу на те, що лева підпорядковує слабка жінка. Чи не фізичною силою і навіть не волею, а… ніжністю. Таро натякають на те, що в досягненні мети найефективніші засоби – м’якість, терпіння, дипломатичність, такт, мудрість, розуміння, інтуїція, здатність до компромісу та дар переконання.

Стрілець – Імператриця
Вам випала чудова карта родючості та плодючості – у всіх аспектах. Цей день може бути пов’язаний з народженням нових ідей та планів, з польотом фантазії та сильним бажанням негайно приступити до здійснення мрії. І можливості для цього у вас справді будуть. Плодючість “Імператриці” може проявитися також у плідному співробітництві і навіть у зачатті дитини. Ще одне значення карти – домашній затишок, комфорт та матеріальний добробут.
Козеріг – П’ятірка Денаріїв
Прямо скажемо, це не найкраща карта колоди. Вона пов’язана з матеріальними труднощами та відмовою від чогось приємного. Карта також може вказувати на духовну кризу (люди, зображені на карті, проходять повз храм, але не заходять до нього).

Водолій – Королева Мечів
Ця карта – про прагнення незалежності. Сьогодні ви можете зробити те, на що раніше у вас не вистачало чи рішучості, чи бажання, чи сміливості. Ви спробуєте стати більш вільним у своїх діях, розчистити простір, піднятися на новий рівень у кар’єрній ієрархії. І вам це справді вдасться. “Побічний ефект” таких дій – випалена пустеля.
Риби – Закохані
Карта “Закохані” має кілька смислових “шарів”. Перший, зрозуміло, пов’язаний із любов’ю, романтикою, а також з будь-якими близькими стосунками, наприклад, дружніми чи сімейними. Другий символізує вибір. Вибір між двома людьми, вибір напряму руху, вибір шляху особистісної еволюції чи навіть вибір між добром та злом. На карті зображені Адам та Єва до “гріхопадіння”.