Гороскоп на 11 лютого 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на четвер, 11 лютого 2021 року по картах Таро пророкує більшості знаків Зодіаку складний день.

Багатьом доведеться докласти зусиль, для того, щоб не зазнати невдачі.

ОВЕН – Імператор
Ви відчуваєте стабільність і впевненість у завтрашньому дні. Розмірене, спокійне життя і матеріальний достаток роблять вашу душу спокійною. Це правильно. Не поспішайте ризикувати. Спокій принесе вам просування по службовій драбині. Обраний вами шлях вірний.
ТЕЛЕЦЬ – Вісімка жезлів
Вісімка Жезлів відображає порядок і гармонію у всіх сферах життя, здатність досягати поставлених цілей і повністю контролювати відбуваються в житті події. У цей день беручись за будь-яку справу, прорахуйте можливі варіанти розвитку подій, з’ясовуєте, хто з оточуючих виявиться в змозі допомогти вам, і тільки після цього приступайте до реалізації своїх задумів.
БЛИЗНЮКИ – Сімка кубків
Слід побоюватися того, що ваші плани і проекти – не більше ніж ідеї, які, на жаль, ніяк не пов’язані з реальним життям. Можливо, що вашій безпосередньої провини в цьому немає: просто ситуація ще “не дозріла” до того моменту, коли потрібно буде прийматися за справу. Ви щось хочете, але ще самі не знаєте що.

РАК – Дев’ятка денарієв
Ця карта показує вашу неготовність вирішувати виниклі проблеми, як побутові, так і пов’язані з роботою. На жаль, замість того щоб прийняти конкретне рішення і спробувати втілити його в життя, ви витрачаєте час на безрезультатне обдумування того, що відбувається, все більше і більше віддаляючись від реальної проблеми.
ЛЕВ – Суд
11 лютого біля вас буде можливість завершити незавершену справу. Ця карта може натякати на судові справи, не кажучи про їх кінець. Крім того, вона говорить про пробудження, оновлення, про великий духовної енергії, рішення почати нову справу, яке змінить життя на краще.
ДІВА – П’ятірка мечів
Прийшла пора починати новий життєвий цикл. П’ятірка Мечів служить “дзеркалом” ситуації. Ви намагаєтеся подолати інерцію в собі самому, а також в своєму оточенні. Такі спроби не бувають безболісними: подолання спокою і бездіяльності відніме у вас багато нервів.
ТЕРЕЗИ – Четвірка жезлів
Ця карта є хранителем дуже позитивною і потужної енергетики. Основним змістом карти є повернення до себе, до своїх витоків і коріння, повернення до простих цінностей. Карта може означати і щасливий відпустку, безтурботне проведення часу. Ви святкуєте удачу, тим самим висловлюючи вдячність долі.
СКОРПІОН – Вісімка кубків
Вісімка кубків – знак того, що ви зараз перебуваєте в той період життя, який прийнято називати споглядальним, або ж просто звикли “тримати дистанцію” з усіма оточуючими. Всі особисті справи краще відкласти “на потім”, до більш вдалого часу.

СТРІЛЕЦЬ – Двійка денарієв
Ця карта відображає ситуацію нестабільності і хиткості вашого становища в суспільстві. Хочете ви того чи ні, але в найближчому майбутньому від вас будуть потрібні всі ділові навички і чимала частка спритності, щоб підтримувати свої справи на нинішньому рівні, не даючи їм “з’їхати по похилій”.
КОЗЕРІГ – Король кубків
Ви повинні свідомо керувати своїми почуттями, даючи їм волю. Не приховуйте емоцій, але постарайтеся показати іншій людині, як сильно ви його любите, яка проблема вас турбує або яке діло хвилює вас найбільше. Якщо у вас перед очима буде ясна мета, ви дуже скоро переконаєтеся, що емоції і багата фантазія лише допомагають вам швидше досягти її.

ВОДОЛІЙ – Шістка мечів
Шістка Мечів – знак удачі і благополучного розвитку будь-якої задуманої вами ситуації. За що б ви зараз не взялися, без праці досягнете бажаних результатів. Не менш гармонійно будуть складатися і відносини з людьми: карта передбачає, що незабаром у вашому житті з’являться нові друзі та захоплення.
РИБИ – Сонце
Ця карта передбачає нагороду і впевненість в майбутньому. Завжди говорить про виконання бажання і здатності приймати життя таким, яким воно є. 11 лютого ця карта принесе вам безтурботне щастя.