Гороскоп на 11 лютого 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на п’ятницю, 11 лютого 2022 року, за картами Таро пророкує більшості знаків Зодіаку складний день.

Багатьом доведеться докласти зусиль, щоб не зазнати невдач.

ОВЕН – Імператор
Ви відчуваєте стабільність та впевненість у завтрашньому дні. Розмірене, спокійне життя та матеріальний достаток роблять вашу душу спокійною. Це правильно. Не поспішайте ризикувати. Спокій принесе вам просування службовими сходами. Вибраний вами шлях вірний.
ТЕЛЕЦЬ – Вісімка жезлів
Вісімка Жезлов відображає порядок і гармонію у всіх сферах життя, здатність досягати поставлених цілей і повністю контролювати події, що відбуваються в житті. Цього дня приймаючись за будь-яку справу, прорахуйте можливі варіанти розвитку подій, з’ясовуйте, хто з оточуючих може допомогти вам, і тільки після цього приступайте до реалізації своїх задумів.
БЛИЗНЮКИ – Сімка кубків
Слід побоюватися, що ваші плани та проекти – не більше, ніж ідеї, які, на жаль, ніяк не пов’язані з реальним життям. Можливо, вашої безпосередньої провини в цьому немає: просто ситуація ще “не дозріла” до того моменту, коли потрібно буде прийматися за справу. Ви чогось хочете, але ще самі не знаєте що.

РАК – Дев’ятка денаріїв
Ця карта показує вашу неготовність вирішувати проблеми, як побутові, так і пов’язані з роботою. На жаль, замість того, щоб прийняти конкретне рішення і спробувати втілити його в життя, ви витрачаєте час на безрезультатне обмірковування того, що відбувається, дедалі більше віддаляючись від реальної проблеми.
ЛЕВ – Суд
11 лютого ви матимете можливість завершити незакінчену справу. Ця карта може натякати на судові справи, не кажучи про їх результат. Крім того, вона говорить про пробудження, оновлення, про велику духовну енергію, рішення розпочати нову справу, яка змінить життя на краще.
ДІВА – П’ятірка мечів
Настав час починати новий життєвий цикл. П’ятірка Меч служить “дзеркалом” ситуації. Ви намагаєтесь подолати інерцію у собі самому, а також у своєму оточенні. Такі спроби не бувають безболісними: подолання спокою та бездіяльності забере у вас багато нервів.
ТЕРЕЗИ – Четвірка жезлів
Ця карта є зберігачем дуже позитивної та потужної енергетики. Основним змістом карти є повернення до себе, до своїх витоків та коріння, повернення до простих цінностей. Карта може означати і щасливу відпустку, безтурботне проведення часу. Ви святкуєте удачу, тим самим висловлюючи подяку долі.
СКОРПІОН – Вісімка кубків
Вісімка кубків – знак того, що ви зараз перебуваєте в тому періоді життя, який прийнято називати споглядальним, або ж просто звикли “тримати дистанцію” з усіма оточуючими. Усі особисті відносини краще відкласти “на потім”, до успішного часу.

СТРІЛЕЦЬ – Двійка денаріїв
Ця карта відображає ситуацію нестабільності та хиткості вашого становища у суспільстві. Хочете ви того чи ні, але в найближчому майбутньому від вас будуть потрібні всі ділові навички і чимала частка спритності, щоб підтримувати свої справи на нинішньому рівні, не даючи їм “з’їхати похилою”.
КОЗЕРІГ – Король кубків
Ви повинні свідомо управляти своїми почуттями, даючи їм волю. Не приховуйте емоцій, але постарайтеся показати іншій людині, наскільки сильно ви її любите, яка проблема вас турбує або яка справа хвилює вас найбільше. Якщо у вас перед очима буде ясна мета, ви дуже скоро переконаєтеся, що емоції та багата фантазія лише допомагають вам швидше досягти її.

ВОДОЛІЙ – Шістка мечів
Шістка Меч – знак удачі та благополучного розвитку будь-якої загаданої вами ситуації. За що б ви зараз не взялися, легко досягнете бажаних результатів. Не менш гармонійно будуть складатися і стосунки з людьми: карта передбачає, що незабаром у вашому житті з’являться нові друзі та захоплення.
РИБИ – Сонце
Ця карта передбачає нагороду і впевненість у майбутньому. Завжди говорить про виконання бажання і здатність приймати життя таким, як воно є. 11 лютого ця карта принесе вам безтурботне щастя.