Гороскоп на 11 лютого 2023 по картам Таро: всі знаки зодіака

Гороскоп на субботу, 11 лютого 2023 року, по картам Таро передсказує велику кількість знаків Зодіака складний день.

Багато доведеться докласти зусиль, для того, щоб не потерпіти невдачі.

ОВЕН – Імператор
Ви відчуваєте стабільність і впевненість в завтрашньому дні. Величезна, спокійне життя і матеріальний достаток роблять вашу душу спокійною. Це правильно. Не спешите рисковать. Спокойствие принесет вам продвижение по служебной лестнице. Выбранный вами путь верен.
ТЕЛЕЦ – Восьмерка жезлов
Восьмерка Жезлов відображає порядок і гармонію у всіх сферах життя, здатність досягати поставлених цілей і повністю контролювати події, що відбуваються в житті. У цей день приймаючись до якої-небудь справи, прочитайте можливі варіанти розвитку подій, виясняєте, хто з оточуючих відкривається в стані допомоги вам, і тільки після цього приступайте до реалізації своїх задумів.
БЛИЗНЕЦИ – Семерка кубков
Слідую опасаться того, що ваші плани та проекти – не більше ніж ідеї, які, на жаль, ніяк не пов’язані з реальним життям. Можливо, що вашої безпосередньої вини в цьому немає: просто ситуація ще «не дозріла» до того моменту, коли потрібно буде прийматися за справу. Ви що-то хочете, але ще самі не знаєте чого.

РАК – Девятка денариев
Ця карта показує вашу неготовність вирішити виниклі проблеми, як побутові, так і пов’язані з роботою. На жаль, замість того, щоб прийняти конкретне рішення і спробувати воплотить його в життя, ви продовжите час на безрезультатне обдумування минулого, все більше і більше видаляючись від реальної проблеми.
ЛЕВ – Суд
11 лютого у вас буде можливість завершити незакончену справу. Ця карта може бути намічена на судові справи, не кажучи про їх вихід. Крім того, вона говорить про пробудження, оновлення, про велику духовну енергію, про рішення почати нове діло, яке змінило життя до кращого.
ДЕВА – Пятерка мечей
Пришла пора почати новий життєвий цикл. Пятерка Мечей служит “зеркалом” ситуації. Ви намагаєтеся подолати інерцію в собі самому, а також у своєму середовищі. Такі спроби не бують безболезненными: подолання покаяння і бездіяльності віднімет у вас багато нервових захворювань.
ВЕСЫ – Четверка жезлов
Ця карта є хранителем дуже позитивної та потужної енергетики. Основним змістом карти є повернення до себе, до своїх істоків і корням, повернення до простих цінностей. Карта може позначити і щасливий відпуск, безмятежное времяпровождение. Вы празднуете удачу, тем самым выражая подяку судьбе.
СКОРПІОН – Восьмерка кубків
Восьмерка кубков – знак того, що ви зараз знаходитесь в тому періоді життя, який прийнято називати созерцательным, або ж просто призвели «тримати дистанцію» з усіма оточуючими. Всі особисті справи краще відкласти “на потом”, до більш вдалого часу.

СТРЕЛЕЦ – Двойка денариев
Ця карта відображає ситуацію нестабільності та шаткості вашого положення в суспільстві. Хотите вы того или нет, но в ближайшем будущем от вас потребуются все деловые навыки и немалая доля изворотливости, чтобы поддержать свои дела на нынешнем уровне, не давая им «съехать по наклонной».
КОЗЕРОГ – Король кубков
Ви повинні свідомо керувати своїми почуттями, давая їм волю. Не скривайте емоцій, але постарайтесь показати іншому людині, як сильно ви його любите, яка проблема вас заспокоює або яка справа хвилює вас більше всього. Якщо у вас перед очима буде ясна ціль, ви дуже скоро переконаєтесь, що емоції та багата фантазія лише допоможуть вам швидше досягти її.
ВОДОЛЕЙ – Шестерка мечей
Шестерка Мечей – знак успіху і благополучного розвитку будь-якої загаданої вами ситуації. За те, що ви зараз ні взялися, без праці досягаєте бажаних результатів. Не менш гармонічно будуть складатися і відносини з людьми: карта передбачає, що в скорому часі у вашій життя з’являться нові друзі і залучення.
РЫБЫ – Солнце
Ця карта передбачає нагороду та впевненість у майбутньому. Все говорить про виконання бажань і можливості приймати життя таким, як вона є. 11 лютого ця карта принесе вам безмятежне щастя.