Гороскоп на 11 серпня 2020 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на вівторок, 11 серпня 2020 року, по картах Таро пророкує для всіх знаків Зодіаку насичений день.

Правда у кого-то вівторок буде яскраві і веселим, в той час як у інших представників зодіакального кола може виникнути багато несподіваних труднощів.

ОВЕН – Шут
Карта Шут символізує нашого внутрішнього дитини: можливо, вас чекає початок чогось нового, або ж ви подивіться на звичні речі кардинально по-іншому. Сьогоднішній день подарує вам щось на зразок осяяння. Ви зробите несподівані висновки щодо ситуації, яка, здавалося б, була давно вже проаналізовано і нічого нового відкрити для вас не могла. Гороскоп на вівторок передрікає вам початок нового періоду, коли ми з веселим подивом і без яких би то не було конкретних очікувань зможете зрозуміти для себе одну просту істину: все в житті дається пустити на самоплив, що відбувається і це виллється в величезну удачу.
ТЕЛЕЦЬ – Король мечів
Король мечів сам по собі символізує прогрес особистісного розвитку. В контексті гороскопу він позначає розмова, який вам належить перенести саме сьогодні. Він може бути дуже нелегким, але зате розставить по місцях багато аспектів вашого життя. Можливо, саме в цей день ви зумієте прокласти собі шлях до влади, яку так давно очікували. Але, Таро попереджає, що варто все ж з обережністю ставитися до подарунків долі, так як удача може закрутити вам голову.
БЛИЗНЮКИ – Пустельник
Ця карта Таро позначає добровільно обране самотність і усамітнення. Близнюкам розклад на вівторок пророкує вам самокопання, але все ж це допоможе розібратися в собі. Вам варто зайнятися внутрішнім дослідженням і не реагувати на будь-які випади з боку оточення. На самому базовому рівні Пустельник означає ізоляцію, швидше за все, саме це піде вам на користь в цей день. Постарайтеся уникати гучних компаній. Навіть самі товариські і соціально-орієнтовані серед іноді потребують “тихому годині”, щоб підзарядитися і відволіктися від звичних турбот.

РАК – Утримання
Представникам цього знака Зодіаку варто постаратися відшукати баланс між добром і злом. Карта Утримання символізує досягнення золотої середини між крайнощами. Отже, вам варто правильно розставити пріоритети і визначити, що важливіше за все саме зараз. Помірність і спокій призведе до пом’якшення розбіжностей і зниження напруженості, хоча в той же час гороскоп Таро передбачає вам якесь іспитаніе.Но неодмінно незабаром ситуація повинна заспокоїтись і якось прояснитися.
ЛЕВ – Дама жезлів
Ця карта повідомляє про те, що в даній ситуації актуальні для вас як ніколи претензії на лідерство, адже на кону гордість і честолюбство. Ця карта завжди випадає людям, які чуйно відгукуються на амбіції, прагнення до незалежності і самостійності, до успіху в кар’єрі, в соціальному житті. Також гороскоп на сьогодні пророкує Левам впевнені кроки до самореалізації та особистого зростання. Карта може вказувати, що ви не на жарт надихнулися, захопилися чимось, і з жаром виконуємо задумане. Рухайтеся вперед і все у вас вийде.
ДІВА – П’ятірка денарієв
Карта П’ятірка денаріїв, як правило, випадає для людей, що живуть серцем. Вона підтримує духовне начало, іноді руйнуючи матеріальне (так хвороба тіла нерідко наставляє дух на шлях істинний). Гороскоп на вівторок по картах Таро може обіцяти втрату чогось матеріального і придбання замість життєвого досвіду, витяг уроку. Однак, натомість ви зможете придбати щось більш важливе, що допоможе незабаром налагодити зв’язок з оточенням і досягти давно поставлених цілей.
ТЕРЕЗИ – Трійка мечів
Трійка мечів говорить не тільки про печалі і скорботи, а й про активне конфлікті, вируючих почуттях гніву й роздратування. Вона несе в собі інформацію про людську слабкість, безвілля, про крах ілюзій і намірів, про безпорадність перед проблемами і труднощами. Трійка Мечів завжди символізує собою прагнення до недосяжного ідеалу, відмова від дійсності і, разом з тим, нездатність від цієї дійсності піти. Або, іншими словами, спробу вирішити задачу невідповідними способами. Терезам варто зібратися нарешті з силами, і зробити ривок, інакше можете загрузнути в цій безодні.

СКОРПІОН – Верховна жриця
Ця карта має на увазі для представників цього знака Зодіаку глибинні, підсвідомі сили: інтуїцію, внутрішній голос, передчуття, що дають тверду впевненість без логічних доказів; а також терпіння. Вам потрібно навчитися вичікувати потрібний момент для активних действій.Не варто активно втручатися в процес, що відбувається: почекайте трохи, і справи самі візьмуть потрібне вам напрямок. Якщо ж ви все-таки вирішили втрутитися, необхідно ясно усвідомлювати свої цілі, інакше ви ризикуєте покарати самі себе.
СТРІЛЕЦЬ – Дама жезлів
Карта Дами жезлів – владна правителька, і її рішення шляхетні і добре продумані. До своїм послідовникам вона ставиться з розсудливістю, щедрістю і підтримкою. Ви в даний час володієте врівноваженим характером і здатні діяти сміливо і владно. Ваші особисті відносини базуються на зрілому розумінні, ви віддані і проникливі. Сьогодні вам варто просто проявити наполегливість. Це допоможе в майбутньому стати максимально продуктивними і домогтися успіху.
КОЗЕРІГ – Трійка кубків
Трійка кубків означає, що первинний емоційний імпульс приймає якісь задовільні форми. При цьому одна емоція може підмінятися іншою, більш прийнятною. Подібні ігри зазвичай відбуваються на рівні підсвідомості. Карт Трійка кубків несе ідею розуміння процесів життєтворчості і свідомого включення почуттів в ці процеси: перемикання з внутрішнього світу в зовнішній і, навпаки, від зовнішніх вражень до багатства своєї душі. Вона символізує достаток і процвітання. Скористайтеся цим!

ВОДОЛІЙ – Дев’ятка денарієв
Ця карта вважається ознакою фінансового успіху, виграшу, великої і часто несподіваного прибутку. Вона означає поворот на краще, везіння, вдалий збіг обставин, матеріальний добробут і зміни, які дозволяють зробити життя набагато більш комфортною. Гороскоп на завтра пророкує винятковий успіх, який досягнутий, завдяки особистим талантам, зусиллям і зовсім не псує особистість. Однак, людина зазвичай залишається один на один зі своїм успіхом, і буває, що навіть свою радість йому розділити ні з ким. Придивіться до подій навколо!
РИБИ – П’ятірка кубків
Карта позначає розчарування, скорбота за втраченим. Це, з одного боку, може означати нездійсненність того, на що людина дуже сильно розраховував, а з іншого – переживання з приводу розставання з чимось важливим і значімим.Гороскоп на вівторок обіцяє вам важкий період, але, в той же час, вона символізує і чітку світлу смугу. Безумовно вас чекає успіх, просто постарайтеся змінити звичний плин подій.