Гороскоп на 11 травня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на вівторок, 11 травня 2021 року по картах Таро для всіх знаків Зодіаку.

Овнам варто бути уважними до близьких, а Тельці можуть потрапити в капкан чиєїсь хитрості.

ОВЕН – Сімка денарієв
Овни 11 травня буде зайняті самокопанієм і можуть потрапити під хвилю розчарувань. Однак гороскоп на завтра радить звернути увагу на своїх близьких – вони давно намагаються донести вам важливу інформацію, проте не знають, з чого почати. А ви самі також не прагнете когось слухати. Спробуйте відволіктися від власних інтересів.
ТЕЛЕЦЬ – Десятка мечів
Тельцям У вівторок загрожує небезпечна ситуація, яка може підірвати ваш бойовий дух. Можливо, ви робите щось таке, що не подобається оточуючим. Рано чи пізно знайдеться той, хто зможе висловити своє невдоволення прямо в очі. Постарайтеся тримати удар максимально впевнено.
БЛИЗНЮКИ – Паж денарієв
Гороскоп на сьогодні для Близнюків обіцяє представникам цього знаку прилив фінансових коштів. При чому з найнесподіваніших джерел, але пам’ятайте, що не можна розмінюватися на дріб’язок, так як раптові гроші – це завжди ризик. А якщо ризикувати – то тільки по-крупному.

РАК – Лицар денарієв
Раки – консервативні і часто дуже практичні люди, і ці риси, як не дивно, часто заважають їм реалізовувати свої плани. Зрозуміло, не всім подобається, коли їм диктують, що робити в тій чи іншій ситуації. Перестаньте все контролювати і будьте лояльнішими до оточуючих – вони вам нічим не зобов’язані.
ЛЕВ – Верховна жриця
Леви останнім часом зосередилися на духовній складовій свого життя, і, як кажуть карти Таро – це правильне рішення. Не завжди матеріальні блага здатні зробити вас щасливими, а тим більше в даний період.
ДІВА – Дев’ятка кубків
Діви можуть потрапити в неприємну, або навіть небезпечну ситуацію. А все через те, що ви робите поспішні висновки. Намагайтеся максимально тверезо оцінювати інформацію і завжди ретельно перевіряти її достовірність. Інакше можете викликати хвилю обурення і негативу з боку оточуючих. І будьте впевнені – ця хвиля зіб’є вас з ніг, так що максимум обережності і все буде добре.
ТЕРЕЗИ – Десятка денарієв
Карти Таро кажуть, що Терезам 11 травня варто подумати про сімейні цінності. Ваші близькі як ніколи потребують вашої підтримки і доброго слова. Чи не порятуйте їх від цієї простої радості, інакше відносини можуть погіршитися. Особливо варто звернути увагу на те, як останнім часом з вами спілкуються рідні і улюблені. Може бути, вони давно давали вам сигнали, але ви цього вперто не помічали?
СКОРПІОН – Імператриця
Скорпіони давно очікують настання нового витка в житті, так як на попередньому вони вже реалізували весь свій потенціал. Вам вже досить довгий час здається, що ви ходите по колу і нічого цікавого і вартого навколо не відбувається. Радійте, період затишшя минув і тепер вас чекають нові захоплюючі пригоди.

СТРІЛЕЦЬ – Верховний жрець
Гороскоп радить Стрільцям провести цей день максимально спокійно. Чи не мерехтіли, не квапте події і вже тим більше не робіть ризикованих ставок на що-небудь. Вам зараз важливо “залягти на дно” і вести себе якомога тихіше. Інакше ви можете злякати велику удачу.
КОЗЕРІГ – Король жезлів
Козероги відчують небувалий приплив сил, і Таро каже, що це неспроста. З’явиться стійке відчуття, що вам під силу будь-яке завдання, власне, так воно і є. Все, чого від вас вимагають – це бути уважним до оточуючих і не забувати про те, чого насправді хочете саме ви. Гороскоп на завтра радить трохи розслабитися і подумати, до якої мети йти далі.

ВОДОЛІЙ – Четвірка жезлів
Гороскоп для Водоліїв на 11 травня радить їм звернути увагу на стосунки з коханими. Зараз настав той період, коли ви зможете зробити їх максимально гармонійними і комфортними. При цьому вам не доведеться прикладати помітних зусиль, просто підштовхніть обставини і чекайте результатів. Все відбудеться само по собі.
РИБИ – Вежа
Риби 11 травня задумаються про зміни. Мова йде не тільки про те, що ви самі можете змінити, а ще й про ті випадки, коли від вас нічого не залежить. Іноді події розвиваються дуже швидко: в один момент ви маєте всі, в інший – все втрачаєте. Будьте готові до збитків: і матеріальним, і емоційним.