Гороскоп на 11 травня 2022 за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на середу, 11 травня 2022 року, за картами Таро для всіх знаків Зодіаку.

Овнам варто бути уважними до близьких, а Тельці можуть потрапити в капкан чиєїсь хитрощі.

ОВЕН – Сімка денаріїв
Овни 11 травня будуть зайняті самокопанням та можуть потрапити під хвилю розчарувань. Однак гороскоп на завтра радить звернути увагу на своїх близьких – вони давно намагаються донести вам важливу інформацію, проте не знають, з чого почати. А ви самі не прагнете когось слухати. Спробуйте відволіктися від своїх інтересів.
ТЕЛЕЦЬ – Десятка мечів
Тільцям у середу загрожує небезпечна ситуація, яка може підірвати ваш бойовий дух. Можливо, ви робите щось таке, що не подобається оточуючим. Рано чи пізно знайдеться той, хто зможе висловити своє невдоволення у вічі. Намагайтеся тримати удар максимально впевнено.
БЛИЗНЮКИ – Паж денаріїв
Гороскоп на сьогодні для Близнюків обіцяє представникам цього знаку приплив фінансових коштів. При чому з найнесподіваніших джерел, але пам’ятайте, що не можна розмінюватися на дрібницю, тому що раптові гроші – це завжди ризик. А якщо ризикувати – то лише по-великому.

РАК – Лицар Денаріїв
Раки – консервативні і дуже практичні люди, і ці риси, як не дивно, часто заважають їм реалізовувати свої плани. Зрозуміло, не всім подобається, коли їм диктують, що робити у тій чи іншій ситуації. Перестаньте все контролювати і будьте лояльнішими до оточуючих – вони вам нічим не зобов’язані.
ЛЕВ – Верховна жриця
Леви останнім часом зосередилися на духовному складнику свого життя, і, як кажуть карти Таро – це правильне рішення. Не завжди матеріальні блага здатні зробити вас щасливими, а тим більше у цей період.
ДІВА – Дев’ятка кубків
Діви можуть потрапити в неприємну або навіть небезпечну ситуацію. А все тому, що ви робите поспішні висновки. Намагайтеся максимально тверезо оцінювати інформацію та завжди ретельно перевіряти її достовірність. Інакше можете викликати хвилю обурення та негативу з боку оточуючих. І будьте певні – ця хвиля зіб’є вас з ніг, так що максимум обережності і все буде гаразд.
ТЕРЕЗИ – Десятка денаріїв
Карти Таро кажуть, що Терезам 11 травня варто подумати про сімейні цінності. Ваші близькі як ніколи потребують вашої підтримки та доброго слова. Не позбавляйте їх цієї простої радості, інакше відносини можуть погіршитися. Особливо варто звернути увагу на те, як останнім часом з вами спілкуються рідні та кохані. Може, вони давно давали вам сигнали, але ви цього вперто не помічали?
СКОРПІОН – Імператриця
Скорпіони давно чекають на наступ нового витка в житті, тому що на попередньому вони вже реалізували весь свій потенціал. Вам вже досить довгий час здається, що ви ходите по колу і нічого цікавого й навколишнього не відбувається. Порадійте, період затишшя минув і тепер на вас чекають нові захоплюючі пригоди.

СТРІЛЕЦЬ – Верховний жрець
Гороскоп радить Стрільцям провести цей день максимально спокійно. Не миготіть, не поспішайте події і вже тим більше не робіть ризикованих ставок на щось. Вам зараз важливо “залягти на дно” і поводитися якомога тихіше. Інакше ви можете злякати велику удачу.
КОЗЕРІГ – Король жезлів
Козероги відчують небувалий приплив сил, і Таро каже, що це недарма. З’явиться стійке відчуття, що вам під силу будь-яке завдання, власне, так воно і є. Все, чого від вас вимагають – це бути уважним до оточуючих та не забувати про те, чого насправді хочете саме ви. Гороскоп на завтра радить трохи розслабитися та подумати, до якої мети йти далі.

ВОДОЛІЙ – Четвірка жезлів
Гороскоп для Водоліїв на 11 травня радить звернути увагу на стосунки з коханими. Зараз настав той період, коли ви зможете зробити їх максимально гармонійними та комфортними. При цьому вам не доведеться прикладати помітних зусиль, просто підштовхніть обставини та чекайте на результати. Все станеться саме собою.
РИБИ – ВЕЖА
Риби 11 травня замисляться про зміни. Йдеться не тільки про те, що ви можете змінити, а ще й про ті випадки, коли від вас нічого не залежить. Іноді події розвиваються дуже швидко: одного разу ви маєте все, в інший – все втрачаєте. Будьте готові до збитків: і матеріальних, і емоційних.