Гороскоп на 11 вересня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на суботу, 11 вересня 2021 року по картах Таро пророкує багатьом знакам Зодіаку неймовірний день, який буде насичений на пригоди і радості.

 

Овен – Зірка
Гороскоп по картах Таро обіцяє Овнам насичений на пригоди день. Будьте обережні з незнайомцями і не дайте собі розслабитися. Ясне бачення правильного наступного кроку допоможе вам не звернути з наміченого шляху.
Телець – Десятка жезлів
Не слід брати на себе занадто багато або намагатися зробити все самому, це може привести до втрати перспективи. Працюйте в команді і сміливо просите допомоги або підтримки. Це не робить вас слабким, це означає, що вам, як і будь-якій людині не чуже не вміти або не знати щось.
Близнюки – Паж денарієв
Прийміть серйозну пропозицію і використовуйте його творчо. Не думайте тільки про матеріальне. Розслабтеся і відпочиньте в цей день. Ви завжди зможете покластися на близьких друзів і родину.

Рак – Дев’ятка мечів
У цей день вас чекає стрес, напруга, тривога, причина яких – схильність до нав’язливості в нашій власній свідомості. Пройдіть через свій страх до кінця і, якщо це потрібно, зробите покаяння.
Лев – Колесо Фортуни
Колесо – це дуже проста метафора. Колесо долі, відчуття, що наше призначення визначається поворотом якоїсь космічної машини. Не йдіть на поводу у долі і самі рухайтеся так, як захочете.
Діва – Сімка кубків
Виберіть собі мрію і всіма силами беріться за її здійснення. Не біжіть від дійсності і не піддавайтеся на приманки ведуть до загибелі. Зберігайте абсолютну ясність і тверезість розуму, щоб не погнатися за примарою, не піддатися обману або самообману. Ви не повинні приймати ніяких, навіть самих привабливих пропозицій.
Ваги – Король мечів
Не можна засновувати свої плани на одних лише теоретичних міркуваннях. Вам належить іспит на винахідливість, знання тактики і вміння користуватися накопиченим досвідом. Готуйте переконливі плани, підбирайте аргументи, не забудьте скористатися своєю чарівністю і дотепністю – і підтримка вам забезпечена.
Скорпіон – Трійка жезлів
Перевірте і переконайтеся, що основа у вас гарна і позиції міцні, так що ви можете сміливо дивитися в майбутнє. Не беріться за справу, не переконавшись, що у нього є фундамент і перспективи.

Стрілець – Дама кубків
Залишайтеся вірні своїм почуттям. Не думайте, що маєте право прощати собі будь-які примхи і не приймайте бажане за дійсне. Інтуїція вбереже вас від сильних душевних ран. Будьте особливо уважні до сновидінь і знакам долі.
Козеріг – Туз денарієв
Ловіть мить успіху. Вибирайте те, що може стати в нагоді при здійсненні довгострокових планів, особливо в галузі праці та капіталовкладень. 11 вересня ви можете закласти фундамент свого нового довгострокового проекту.

Водолій – Вісімка кубків
Відмовтеся від звичного, шукайте нові шляхи. Не вступайте на шлях, якщо це доведеться робити з важким серцем. 11 вересня вам доведеться розлучитися з тим, що вам було давно або добре знайоме, або здавалося само собою зрозумілим.
Риби – Паж мечів
Прийміть критику на свою адресу і витягніть з неї урок. Вас будуть критикувати, ваші пропозиції можуть відкинути. Будьте готові до цього і не намагайтеся відразу перейти в контратаку. Можливо, та критика, яку вам доведеться вислухати, справді містить чимало цінного.