Гороскоп на 11 вересня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на неділю, 11 вересня 2022 року, за картами Таро передбачає багатьом знакам Зодіаку неймовірний день, який буде насичений на пригоди та радості.

 

Овен – Зірка
Гороскоп картами Таро обіцяє Овнам насичений на пригоди день. Будьте обережні з незнайомцями та не дайте собі розслабитися. Ясне бачення правильного наступного кроку допоможе вам не звернути з наміченого шляху.
Телець – Десятка жезлів
Не слід брати на себе занадто багато або намагатися зробити все самому, це може призвести до втрати перспективи. Працюйте в команді та сміливо просіть допомоги чи підтримки. Це не робить вас слабким, це означає, що вам, як і будь-якій іншій людині, не чужо не вміти або не знати щось.
Близнюки – Паж денаріїв
Прийміть серйозну пропозицію та використовуйте її творчо. Не думайте лише про матеріальне. Розслабтеся та відпочиньте у цей день. Ви завжди зможете покластися на близьких друзів та родину.

Рак – Дев’ятка мечів
Цього дня на вас чекає стрес, напруга, тривога, причина яких – схильність до нав’язливості у нашій власній свідомості. Пройдіть через свій страх до кінця і, якщо це потрібно, здійсніть покаяння.
Лев – Колесо Фортуни
Колесо – це дуже проста метафора. Колесо долі, відчуття, що наше призначення визначається поворотом якоїсь космічної машини. Не йдіть на поводу у долі і самі рухайтеся так, як захочете.
Діва – Сімка кубків
Виберіть собі мрію і всіма силами беріться за її здійснення. Не біжіть від дійсності і не піддавайтеся на приманки, що ведуть до загибелі. Зберігайте абсолютну ясність і тверезість розуму, щоб не погнатися за примарою, не піддатися обману чи самообману. Ви не повинні приймати жодних, навіть найпривабливіших пропозицій.
Терези – Король мечів
Не можна засновувати свої плани лише на теоретичних міркуваннях. Ви маєте іспит на винахідливість, знання тактики та вміння користуватися накопиченим досвідом. Готуйте переконливі плани, підбирайте аргументи, не забудьте скористатися своєю чарівністю та дотепністю – і підтримка вам забезпечена.
Скорпіон – Трійка жезлів
Перевірте і переконайтеся, що основа у вас хороша і міцні позиції, так що ви можете сміливо дивитися в майбутнє. Не беріться за справу, не переконавшись, що має фундамент і перспективи.

Стрілець – Дама кубків
Залишайтеся вірними своїм почуттям. Не думайте, що маєте право прощати собі будь-які примхи і не приймайте бажане за дійсне. Інтуїція убереже вас від сильних душевних ран. Будьте особливо уважні до сновидінь та знаків долі.
Козеріг – Туз денаріїв
Ловіть мить удачі. Вибирайте те, що може стати в нагоді при здійсненні довгострокових планів, особливо в галузі роботи та капіталовкладень. 11 вересня ви можете закласти основу свого нового довгострокового проекту.
Водолій – Вісімка кубків
Відмовтеся від звичного, шукайте нові шляхи. Не йдіть на шлях, якщо це доведеться робити з важким серцем. 11 вересня вам доведеться розлучитися з тим, що вам було давно або добре знайоме, або здавалося само собою зрозумілим.
Риби – Паж мечів
Прийміть критику на свою адресу і зробіть урок. Вас критикуватимуть, ваші пропозиції можуть відкинути. Будьте готові до цього і не намагайтеся відразу перейти в контратаку. Можливо, та критика, яку вам доведеться вислухати, справді містить чимало цінного.