Гороскоп на 11 жовтня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на вівторок, 11 жовтня, 2022 року, за картами Таро для всіх знаків зодіаку

 

ОВЕН – Вісімка жезлів
Ваша юність пройшла чергою чорних смуг і ви досі зберігаєте образу на світ. Постарайтеся знайти внутрішній спокій та рівновагу. У вас все вийде, якщо ви докладете зусиль. Не застрягайте в павутинні із сірих днів, не давайте собі опускати руки. Продовжуйте будувати свою фортецю та зміцнюйте стіни для власного захисту.
ТЕЛЕЦЬ – Трійка кубків
11 жовтня ви будете переможцями. Але ви досі почуваєте себе заблудлою овець серед зграї вовків. І в цьому ваша головна слабкість, через яку ви не відчуваєте належної радості. Пам’ятайте про внутрішню силу і не давайте нікому маніпулювати вами. Не потискайте руку всім підряд, поводьтеся за собою і оточіть себе лише сильними духом людей.
БЛИЗНЮКИ – Світ
Ваша неосяжна душа хоче знайти спокій. Ви, подібно до мандрівника в пустелі, не можете знайти особистий оазис. Цього дня вам вдасться це зробити. Ви знайдете, що шукали так довго. Зараз у вашому будинку немає вікон і промені світла не пробиваються у це темне та похмуре приміщення. Але 11 жовтня ви маєте реальний шанс виправити ситуацію.

РАК – Повішений
Платіть за рахунками. Ви надто часто виходили сухим із води, тому настав час розплачуватися за власні вчинки. Прийміть усе з гордо піднятою головою, не показуйте нікому страху. У вас попереду світле майбутнє і вам слід зробити все, щоб не прогаяти свій шанс на спокій і щастя.
ЛЕВ – Лицар жезлів
У вас є те, що ви можете втратити. Ви стали кращими останнім часом, але не надали цьому значення. Хваліть себе. Ви сильні і багато хто не впорався б із тими завданнями, які ви вирішуєте щодня. Не тоніть у королівстві кривих дзеркал. Будьте немов лицар. Лише ви зможете захистити своїх близьких. Не огортайте свої плани в саван.
ДІВА – Місяць
Приймайте рішення виважено. Не робіть необдуманих вчинків. Ви ніколи не зможете повернутися назад, тому не озирайтесь на минуле. Дивіться лише вперед. 11 жовтня вам доведеться поборотися із собою, але це тільки зробить вас сильнішим. Ви, подібно до вовка, ведете свою зграю за собою і подібно до собаки, залишаєтеся вірними своїм принципам та ідеям.
ТЕРЕЗИ – Король кубків
Відпускайте образи. Не тримайте зло в собі, дайте йому розчинитись і залишити вас. Поки ви нестимете таку важку ношу – ви не зможете рухатися далі. Крім того, через це ви постійно погано почуваєтеся. 11 жовтня – гарний день, щоб обміркувати все та прийняти найголовніше рішення у вашому житті. Джерела радості оточують вас, але ви вперто не помічаєте їх.
СКОРПІОН – Сімка денаріїв
Коли випадає ця карта – на вас чекає приємний сюрприз. Чекайте на справжній подарунок від Всесвіту. Ви на правильному шляху, тому не сходіть із нього. Постарайтеся цього дня приймати лише правильні рішення, які не перчать вашому сумлінню. Пам’ятайте, що над серцем не владна навіть смерть, а у коханні завжди перемагає щирість.

СТРІЛЕЦЬ – Четвірка мечів
Ви намагаєтесь виправдати себе та свої вчинки. навіть коли чините погано і шкодите іншим. Припиніть це, інакше незабаром весь негатив повернеться до вас. Ви одержимі помстою і тому вразливі. Відпустіть ситуацію і доля приведе вас у потрібне місце.
КОЗЕРІГ – Лицар мечів
Нині не найкращий час для нових починань. Щоб виміряти лінію своєї долі – вам потрібна допомога. Цього дня ви будете наповнені красою та удачею, тому сміливо вступайте у бій із “драконами”. Рятуйте невинних і боріться за своє кохання, але завжди пам’ятайте про кінцеву мету. Голий меч – уважно дивіться на супротивника.

ВОДОЛІЙ – Дев’ятка денаріїв
Водоліям слід звернути увагу на свої сни. У них ховається знак, на який вам необхідно покластися і слідувати йому. Все найприхованіше, те, що ви шукаєте насправді знаходиться на самому видному місці і вам слід тільки придивитися. Пам’ятайте, що ніхто не подарує вам тепло, якщо ви не хочете. А чудовиська з тіней оживуть – якщо ви продовжите ховатися за маскою тіні.
РИБИ – Правосуддя
11 жовтня гороскоп картами Таро радить вам розслабитися. Без вас не згаснуть зірки і все буде йти своєю чергою. Це не означає, що ви марні. Просто вам, як і будь-якій іншій людині потрібен відпочинок та позитивні емоції. Не думайте про погане.