Гороскоп на 12 березня 2023 по картам Таро: всі знаки зодіака

Згідно прогнозу карт Таро на п’ятницю, 12 березня 2023 року, більшість знаків Зодіака очікує успішний день.

Однак деякі люди слід уникнути конфліктів, інакше можливі неприємні наслідки.

ОВЕН – Туз Жезлов
Нам сьогодні належить важлива розмова з людиною, у якої у них є претензії. Це хороший час для виявлення своїх почуттів, але важливо пам’ятати, що потрібно бути тактичними.
ТЕЛЕЦ – Шестерка Денаріев
У Тельцова сьогодні позитивна карта Таро – Шестерка Денарієв. Можливо, їм випаде неплохий шанс або подарок суду, однак гороскоп передупреждает, що він може бути не повністю заслуженим. Важливо пам’ятати про тих, хто допоміг вам досягти успіху і подякувати їм за це.
БЛИЗНЕЦЫ – Влюблені
Гороскоп на воскресенье для Близнецов говорить про необхідність змін в особистому житті. Якщо вони застряли на певному етапі відносин або їх відсутності, то прийшло час переглянути свої пріоритети, інакше вони можуть втратити що-то, що дуже важливо для них.

РАК – Четверка Жезлов
У Раков хороший прогноз на воскресенье згідно з картою Таро – Четверке Жезлов. Вони будуть відчувати гармонію, впевненість у собі та рівновагу, а також насолоджуватися результатами своєї праці. Сьогодні для них буде час для відпочинку і світу, без неприємностей і труднощів. Вони змогли розслабитися і насолоджуватися життям.
ЛЕВ – Четверка Мечей
Ця карта символізує людину, яка відмовилася від спілкування зі світом і своїми почуттями, і знаходиться в стані відчутності. Гороскоп інакше назавтра згадує, що не варто ізолюватися від оточуючого світу, ви ризикуєте втратити свою репутацію і коли ви захочете повернутися до активного життя, нікого вже не буде вам довіряти.
ДЕВА – Десятка Жезлов
Суд викликає у вас необхідність прояву рішучості, оскільки ви занадто часто перекладаєте відповідальність на інших людей. Це може викликати неприємність вищих сил. Важливо пам’ятати, що не можна завжди прятатися від проблеми, інакше ви в результаті постраждаєте.
ВЕСЫ – Рыцарь Кубков
Веси давно вже відчувають, що застряли на одному і тому ж етапі свого життя. Ви можете ходити по кругу і не змінювати своє положення самостійно. Гороскоп по Таро передбачає, що саме в цей день ви столкнетеся з новою пропозицією або можете бути навіть влюбленим. Важливо приймати всі зміни, які життя готові для вас.
СКОРПІОН – Шут
Для Скорпіонів в цей день очікується цікаве і захоплююче воскресенье, але не слід забувати про робочу форму. Рекомендується ретельно планувати час, щоб отримати максимум задоволення і не втратити продуктивність.

СТРЕЛЕЦ – Девятка Кубков
Стрілець, ваша карта Таро – Дев’ятка Кубков – символізує достаток, задоволення, фізичне здоров’я та любов. Ваші бажання можуть бути збиті вже сьогодні, але будьте готові що-то пожертвувати.
КОЗЕРОГ – Правосудие
Для Козерога карта Таро – Правосудие – символізує баланс, чесність і справедливість у діловому та сімейному житті. Гороскоп передвіщає настання нового циклу рівноваги та гармонії, а також успіхів у роботі, які ви заслужили.

ВОДОЛЕЙ – Пятерка Мечей
В гороскопі на воскресенье Водолеев предупреждают про можливе емоційному істощении. Можливо, ви займаєтеся справами, які не відповідають вашим цілям і потребам. Не варто тратити час на бесполезные речі, які не приведуть до успіху. Рекомендується звернути увагу на це.
РЫБЫ – Смерть
Для Риб гороскоп передбачає зміну в житті, але напрямок цієї змінної – вгору або вниз – невідомо, так як залежить від попередніх дій. Карта Таро – Смерть – символізує зміни та можливе порушення чого-то старого, щоб начати що-то нове. Гороскоп також радить звернути увагу на те, що в минулому ви могли понести кому-то біль. Якщо це так, рекомендується вивинитися перед тими, кого ви образили.