Гороскоп на 12 грудня 2021 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на неділю, 12 грудня 2021 року, за картами Таро пророкує важкий день для багатьох знаків Зодіаку, оскільки доведеться судомно вирішувати всі свої справи.

Стрільці та Водолії можуть відчути слабкість та втому, але відпочити у цей день їм не представиться можливості.

ОВЕН – Паж жезлів
Ця карта Таро – досить різнобічна та багатозначна. Вона обіцяє успіх у багатьох аспектах нашого життя. Гороскоп на сьогодні каже, що вам можуть зробити пропозицію щодо роботи чи кар’єри, або ви отримаєте якусь цінну інформацію на цю тему. З великою ймовірністю всі нововведення, які трапляться на вашому шляху в цей день, будуть мати виключно позитивний характер. Крім цього, карта символізує дії, які Овнам варто зробити самостійно або які будуть вжиті щодо вас.
ТЕЛЕЦЬ – Шістка кубків
Гороскоп картами Таро на неділю пророкує вам день спогадів. Вам доведеться розворушити багато у своїй голові, щоб дійти певного висновку. Шістка кубків показує, що ви постійно повертаєтеся в минуле і сумуєте за минулими часами. Можливо, це просто спосіб сховатися від сьогодення, бо воно вас не влаштовує. Однак, задумайтеся, адже все в житті йде своєю чергою, і тому ваша удача вже не за горами.
БЛИЗНЮКИ – Десятка кубків
Ця карта виражає найвищу гармонію і глибоке, благотворне кохання. У вас у душі шефствуватиме мир і комфорт, тому що все в особистому житті буде розвиватися так, як пророкує доля. Більше того – ви готові до того, щоб допомагати кожному, хто бажає, за що вам щедро віддасться. Заявіть усьому світу про свої добрі наміри та побачите просто неймовірний ефект – до вас потягнуться всі, хто відіграє вагому роль у подальшому житті.

РАК – Лицар мечів
Гороскоп на неділю підготував Ракам дуже суперечливу карту. Вона означає необережність, незручність і зарозумілість, яка може зруйнувати близькі зв’язки. Конфлікт – неминучий, і неодмінно ви станете його героєм, якщо не триматимете себе в тісних рамках. Підготуйтеся до того, що якщо ваш суперник виявиться хоч трохи спокійнішим і твердішим, вам загрожує велика і гучна поразка. Не кидайтеся словами та їдкими фразами просто тому, що у вас поганий настрій.
ЛЕВ – Імператриця
Ця карта несе в собі силу природи, невичерпне джерело життя. Мабуть, у вас настає такий період, коли варто трохи забути про матеріальне і приділити увагу духовному. Неділя – день, який, можливо, стане для Львова показовим у багатьох моментах. Також доля готує вас до чогось кардинально іншого в житті, тому не гидуйте можливістю навчатися і отримувати нові знання з усіх доступних джерел.
ДІВА – Вісімка жезлів
Вісімка жезлів відображає порядок і гармонію у всіх сферах життя, здатність досягати поставлених цілей і повністю контролювати події, що відбуваються навколо.
Ця карта Таро каже, що за вдачею ви – людина відповідальна і розважлива. Імпульсивні вчинки властиві вам так само мало, як і несподівані сплески емоцій: ви чудово контролюєте не лише свої дії, а й настрої. Приймаючись за будь-яку справу, гороскоп на завтра радить Девам максимально прорахувати всі можливі варіанти розвитку подій, з’ясувати, хто з оточуючих може допомогти вам, – і тільки після цього приступати до реалізації своїх задумів.
ТЕРЕЗИ – Шістка денаріїв
Шістка денаріїв означає такі якості, як готовність прийти на допомогу, великодушність і терпимість. Терезам ці якості властиві досить невеликою мірою, але при цьому іноді у них виникає душевна необхідність проявити все найкраще, що є в їхньому характері. При чому зробити це багато. Ваші почуття будуть розділені, а самі ви отримаєте натомість те саме, що й віддасте, лише у примноженій у сто разів кількості. Може бути доля приготує навіть більше, але що поки секрет.
СКОРПІОН – Сила
Гороскоп на сьогодні, неділю прямо кричить Скорпіонам: все у вас буде добре, якщо ви спробуєте. Карта, яка вам випала – активна, позитивна та дуже спокійна. Доля радить вам йти у тому напрямі, рухатися, не помічаючи жодних перепон, оскільки до цього ви йшли вірним шляхом. Можливо, на вас чекає якесь випробування, але Скорпіони з легкістю його пройдуть, тому що мають всі необхідні особистісні ресурси.

СТРІЛЕЦЬ – Вісельник
Карта Вісельник означає, що означає, що ви застрягли, зайшли в глухий кут. Але це не означає вічне перебування на місці – навпаки, це можливість все змінити, перевернути з ніг на голову. Поки не варто поспішати, гороскоп нагадує, що треба почекати, хоча очікування може здатися безрезультатним. Також на вас чекає несподівана звістка щодо того, що для отримання бажаного потрібно принести щось у жертву. КОЗЕРІГ – Двійка кубків
Двійка кубків у розкладі Таро на неділю для Козерогів є картою гармонії та душевного спокою. Вона символізує такі світлі процеси, як дружба, взаємна симпатія, прихильність та глибока повага. Ви перейметеся цими речами і цілий день ніби витатиме в хмарах. Душевна легкість і творчий настрій допоможуть вам без сорому совісті прийняти життєво важливе рішення, про яке ви ніколи не пошкодуєте. Для тих, хто поки що самотній, доля готує зустріч із любов’ю всього життя.

ВОДОЛІЙ – Смерть
Ця карта не означає проблеми зі здоров’ям або фізичної смерті, швидше за все вона попереджає про те, що всередині вас можуть відбутися незворотні зміни. Духовна смерть – це розлука, прощання, кінець відносин. Але після цього завжди настає новий початок, пам’ятайте про це. Гороскоп на сьогодні попереджає, що швидше за все кінець може настати у відносинах із близькими. Так, буде боляче, так, неприємно і прикро, але колишнє вже дійшло до крайньої точки.
РИБИ – Верховна жриця
Верховна жриця – карта, що уособлює ваші незвідані сили, якими ви практично не користуєтесь у повсякденному житті. Вони пропонують вам звернути увагу на інтуїцію, передчуття, що дарують часто незрозумілу, але цілком тверду впевненість у чомусь. Сьогодні, як радить гороскоп Таро, варто приділяти увагу підсвідомим почуттям, вони вас не підведуть.