Гороскоп на 12 квітня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на понеділок, 12 квітня 2021 року для всіх знаків Зодіаку по картах Таро. Доля приготувала сюрпризи багатьом знакам, однак особливо під її приціл потрапили Овни і Стрільці.

А ось Дев в цей день чекає доленосна зустріч.

Овен – Маг
12 квітня Овнам все буде даватися легко. Карти Таро кажуть: реалізуються ваші старі ідеї, а нові – отримають схвалення. Головне – не поспішати.
Телець – Четвірка Жезлів
Тельці, через навантаження на роботі можливі безсоння і підвищена дратівливість. У вас можуть виникнути проблеми з травленням, тому не захоплюйтеся гострими стравами.
Близнюки – Вежа
Близнюки, 12 квітня вам можуть запропонувати нову посаду, і навіть якщо вона спочатку буде здаватися вам непривабливою – не переживайте. Зовсім скоро ви подивіться на цю ситуацію іншими очима.

Рак – Двійка денаріями
Ворожіння на картах Таро радить Ракам 12 квітня не впадати у відчай і не драматизувати в разі, якщо їх плани будуть йти не так, як вони собі задумали. Вже скоро все налагодиться і результат буде кращим, ніж ви очікували.
Лев – Сонце
Леви, 12 квітня не поспішайте відмовлятися від вечірнього відпочинку заради роботи. Зрештою, ви заслужили відпочинок. Реалізуйте своє право.
Діва – Закохані
Почуття гумору і відкрита посмішка 12 квітня стануть вашим головним зброєю по завоюванню світу. Матимете успіх як в робочих справах, так і в романтичних.
Ваги – Пустельник
Ваги, 12 квітня – відмінний день, щоб зайнятися своїм здоров’ям. Спорт, правильне харчування, багато води і відпочинку зроблять вас щасливим і здоровою людиною. Не відмовляйте собі в цьому.
Скорпіон – Паж кубків
Можливі ускладнення з фінансами, особливо в другій половині дня. У відносинах з іншими варто проявити безкорисливість і постаратися глибше зрозуміти їх бажання і потреби.

Стрілець – Колесо Фортуни
Прекрасний період для поліпшення робочих процесів – добре будуть протікати розмови з колегами, спільну мову знайти буде легко.
Козеріг – Верховна Жриця
У Козерогів 12 квітня буде насиченою тільки перша половина дня – доведеться вирішувати ряд важливих питань, а після обіду з’явиться шанс перевести дух.

Водолій – Зірка
Водоліям 12 квітня слід під час ранкової кави подумати про свої плани і про те, чого їм не вистачає для щастя.
Риби – Дама денаріями
12 квітня Рибам необхідно налаштуватися на активну діяльність. Їх чекає багато проблем. Ймовірно, що до кінця дня вони відчують втому і роздратування.