Гороскоп на 12 квітня 2022 за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на вівторок, 12 квітня 2022 року для всіх знаків Зодіаку за картами Таро.

Доля приготувала сюрпризи багатьом знакам, проте особливо під її приціл потрапили Овни та Стрільці. А от Дів у цей день чекає доленосна зустріч.

Овен – Маг
12 квітня Овнам все даватиметься легко. Карти Таро кажуть: реалізуються ваші старі ідеї, а нові отримають схвалення. Головне – не поспішати.
Телець – Четвірка Жезлов
Тільці, через навантаження на роботі можливі безсоння та підвищена дратівливість. У вас можуть виникнути проблеми із травленням, тому не захоплюйтесь гострими стравами.
Близнюки – Вежа
Близнюки, 12 квітня, вам можуть запропонувати нову посаду, і навіть якщо вона спочатку здаватиметься вам непривабливою – не переживайте. Незабаром ви подивіться на цю ситуацію іншими очима.

Рак – Двійка Денаріїв
Ворожіння на картах Таро радить Ракам 12 квітня не впадати у відчай і не драматизувати у випадку, якщо їхні плани будуть йти не так, як вони собі задумали. Незабаром все налагодиться і результат буде кращим, ніж ви очікували.
Лев – Сонце
Леви, 12 квітня не поспішайте відмовлятися від свого вихідного заради роботи. Зрештою, ви заслужили відпочинок. Реалізуйте своє право.
Діва – Закохані
Почуття гумору та відкрита посмішка 12 квітня стануть вашою головною зброєю із завоювання світу. Матимете успіх як у робочих справах, так і в романтичних.
Терези – Путівник
Терези, 12 квітня – чудовий день, щоб зайнятися своїм здоров’ям. Спорт, правильне харчування, багато води та відпочинку зроблять вас щасливою та здоровою людиною. Чи не відмовляйте собі в цьому.
Скорпіон – Паж Кубків
Можливі ускладнення із фінансами, особливо у другій половині дня. У відносинах з іншими варто виявити безкорисливість і постаратися глибше зрозуміти їхні бажання та потреби.

Стрілець – Колесо Фортуни
Прекрасний період для покращення робочих процесів – добре протікатимуть розмови з колегами, спільну мову знайти буде легко.
Козеріг – Верховна Жриця
У Козерогів 12 квітня буде насиченою лише перша половина дня – доведеться вирішувати низку важливих питань, а після обіду з’явиться шанс перевести дух.

Водолій – Зірка
Водоліям 12 квітня слід під час ранкової кави подумати про свої плани та про те, чого їм не вистачає для щастя.
Риби – Дама Денаріїв
12 квітня Рибам необхідно налаштуватися на активну діяльність. На них чекає багато проблем. Ймовірно, що до кінця дня вони відчують втому та роздратування.