Гороскоп на 12 липня 2020

12 липня 2020 року існує небезпека потонути в своїх ілюзіях, фантазіях і нездійсненних бажаннях.

У першій половині дня ви зможете отримати користь від надмірної фантазії, але будьте уважні, і не дозволяйте собі хоч на мить переплутати реальність з мріями.

Овен
День пройде в спокійному темпі. Гарний час для того, щоб завершити раніше розпочаті справи. День може стати вдалим для покупок. Тому, якщо є можливість, не відкладайте походи по магазинах надовго. Це допоможе підняти настрій не тільки собі, а й членам сім’ї.
Телець
Ніщо не виведе вас з рівноваги. Сил і енергії для досягнення намічених цілей цілком вистачить. День підходить для переговорів. Навіть самого наполегливого опонента ви зумієте переконати в своїй правоті. Можна укладати довгострокові угоди. Але намагайтеся не брати і не давати в борг.
Близнюки
Зараз ви будете вкрай вразливі і можете піддатися негативному впливу, тому потрібно бути обережними у всьому. Уникайте участі в конфліктах, останнє слово все одно залишиться не за вами. Чим менше ви зробите кроків, тим менше у вас шансів оступитися.

Рак
Не бійтеся рішучих дій. Даний період буде протегувати закоханим. Якщо ви поки самотні, беріть ініціативу в свої руки. Не соромтеся відкрито говорити про бажання. Партнер не засудить вас, а з задоволенням прийме правила гри. Ви ж зможете затягнути любовний вузол ще міцніше.
Лев
День обійдеться без неприємних сюрпризів. Багато планів на цей день вдасться реалізувати. Намагайтеся себе чимось порадувати. Допомогу і підтримку нададуть ваші близькі люди. Не дозволяйте собі знімати напругу за допомогою спиртного або биття посуду.
Діва
Вам найкраще піти з головою в справи. Намагайтесяцей день наповнити різними зустрічами, переговорами і телефонними дзвінками. Тільки не чіпайте близької людини. Зараз ви дуже вразливі, тому будь-яке обговорення проблеми може перерости в затяжну сварку.
Терези
Укладення нових договорів і контрактів краще перенести. Необхідно постійно поповнювати запаси енергії, так як ваші витрати будуть досить високими. Тому намагайтесяотримувати якомога більше позитивних емоцій і спілкуватися тільки з приємними людьми. Вам потрібно подумати про більш спокійному ритмі життя і більше часу проводити на повітрі.
Скорпіон
В цей день вам може бути дано шанс. Але в чому він буде полягати, сказати складно. Тому будьте в повній бойовій готовності. Можливо, знайдете те, чого вам зараз найбільше не вистачає. Більшою мірою це відноситься до сфери високих почуттів. Для любові дуже сприятливий період.

Стрілець
У цей день ніяких важливих подій статися не повинно. Намагайтеся урізноманітнити свій день. Починати нові справи не варто. Уникайте з’ясування відносин з тими, кого любите, або, по крайней мере, не виступайте ініціатором суперечок.
Козеріг
Сьогодні вам навряд чи вдасться реально оцінити ситуацію і ймовірні перспективні пропозиції – ви схильні до перебільшення. Якщо вам пропонують нову перспективну роботу, намагайтесяне приймати остаточного рішення саме сьогодні. Дотримуйтесь субординацію.
Водолій
Цей день підходить для продовження справ, розпочатих вчора. Виникне імпульс приступати до реалізації нових ідей. Актуально підвищення професійного рівня, пошук курсів чи семінарів, корисних для трудової діяльності. Добре обговорювати свої проекти із знаючими людьми, консультуватися у фахівців, шукати потрібну інформацію.
Риби
Завдяки подіям цього дня, ви подивіться на себе вже зовсім іншими очима, дізнаєтеся, наскільки сильно здатні любити і наскільки глибоко можете переживати. Ваші почуття, гармонійно виражені і відкриті, можуть допомогти досягти вам взаєморозуміння з найближчою людиною. А визнання своєї провини зруйнує перепони у відносинах з тими, з ким ви довго були в сварці. Рекомендується відвідування храму.