Гороскоп на 12 листопада 2020 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на четвер, 12 листопада 2020 року, по картах Таро для всіх знаків зодіаку.

 

Овен – Туз Мечів
На цій карті зображено римська богиня мудрості Мінерва. З одного боку, вона символізує чесність і непідкупність, але з іншого – битву (на це вказує символ меча). Сьогодні Таро обіцяють вам осяяння, прозріння, раптову спалах в свідомості, коли ви захочете вимовити: “Еврика! Як же я раніше до цього не додумався! ” Це розуміння може відкрити для вас новий шлях. Так чи інакше, день принесе масу можливостей для трансформацій і зростання. Не пропустіть цей шанс!
Телець – Зірка
Ця карта – ковток свіжого повітря, бажаний відпочинок після довгого шляху, світанок після темної ночі. Можливо, останнім часом вам довелося зіткнутися з безліччю труднощів, здавалося, що їм не буде кінця, що цілі не досягти. Але саме сьогодні ви зрозумієте, що все складається чудово. Це випробування було необхідно для того, щоб нагорода була по-справжньому цінною. Цей день буде наповнений надією, спокоєм і ясним розумінням своїх цілей.
Близнюки – Десятка Мечів
Якщо говорити в цілому, то на мапі інтелект вбиває свого господаря – людини. Зрозуміло, ніхто вас сьогодні не вб’є, але все ж Таро рекомендують вам серйозно замислитися над тим, яке значення ви надаєте своєму розуму, аналітичним здібностям, логіці. Схоже, ви занадто переоцінили їх, хоча напевно стикалися з ситуаціями, коли миттєвий спалах інтуїтивного прозріння дозволяла знайти відповідь набагато швидше, ніж довгі роздуми. Відійдіть від краю прірви, не дозволяйте розуму “препарувати” вас і знищувати все людське, що є в вас.

Рак – Смерть
Ця “весела” карта не віщує смерть. Ви не повірите, але вона має дуже позитивний сенс. Перш за все, сьогодні вам рекомендується “поховати” все те, що заважає прогресу і руху вперед. Наприклад, переконання, які більше не мають ніякого відношення до реальності, люди, які демотивують і тягнуть вас вниз, речі, які захаращують ваш життєвий простір і не дають вдихнути вільно. Займіться такий “прибиранням”, і результат не змусить себе довго чекати.
Лев – Король Монет
Прекрасна карта. Зрілість і рішучість – ось її основні характеристики. Сьогодні вам представиться можливість активно впливати на процес, перш за все, в матеріальному плані. У вас є мудрість і розуміння того, в якому напрямку необхідно рухатися, а також, як нівелювати негативні тенденції і реальні небезпеки на шляху до мети. Якщо ви бізнесмен, то ця карта може говорити про те, що ви вивели свій бізнес на той рівень, коли втручання вже не потрібно. Механізм налагоджений і прекрасно працює.
Діва – Дев’ятка Жезлів
Вам випала дуже цікава карта. Вона – про перемогу, яка не за горами. На ній зображений воїн, який сів перепочити, знявши зброю. Він охороняє 8 жезлів, а ще один тримає в руці, щоб захиститися від ворогів. Сходи, що йде вгору – символ швидкого досягнення мети. Таро рекомендують сьогодні зробити невеликий перепочинок, але все ж не втрачати контроль над ситуацією і залишатися в тонусі. До вашої вершини – всього кілька кроків.
Ваги – Королева Жезлів
На карті зображено сильна особистість, яка, з одного боку, вміє добиватися мети, а з іншого, не виставляє напоказ свої почуття і переконання (жінка носить маску). Сьогодні вам буде потрібно концентрація, рішучість, віра в свої сили – втім, вони у вас вже є. Але головна рекомендація Таро полягає в тому, щоб слідувати своїй мрії. Можливо, вам здається, що те, до чого ви прагнете, не варто зусиль, які ви витратите, і все ж – не зупиняйтеся. Прийміть до уваги фактор випадковості і долі. Хто сказав, що завтра все дороги до вашої мети не будуть відкриті?
Скорпіон – Імператор
На карті зображено місто мрії, а над ним височить той, хто все це створив і хто всім цим керує. Карта символізує владу в широкому сенсі слова, а також ідею управління та впорядкування структур. Сьогодні Таро пропонують вам подумати про те, якими є ваші стосунки з тими, хто має владу – починаючи від вашого безпосереднього керівника і закінчуючи вищими державними інститутами. Подумайте також про те, чи не відмовляєтеся ви від тягаря влади, яке накладається на вас. Імператор на мапі пропонує свої скіпетри вам – він закликає вас досягти власної величі.

Стрілець – Жриця
Вам випала сама містична карта колоди. На ній зображена жінка, занурена в транс. В її руках – скляну кулю, над головою – місяць, від якої вона черпає енергію. Сьогодні Таро рекомендують вам досліджувати власну підсвідомість, якому, як кажуть, відомо набагато більше, ніж “денному” свідомості. Загальний настрій карти передає настрій розуму, який вперше зіткнувся з речами, які пояснити не в силах. Страх і розгубленість. І все ж не бійтеся. Зрештою, це ж ваші власні глибини, чи не так?
Козеріг – Вісімка Мечів
Досить подивитися на цю карту, щоб зрозуміти: позитивної її ніяк не назвеш. На ній зображена оголена жінка в прозорому міхурі, який ось-ось проткнути мечі. Пузир – символ упереджень, свідомих установок, які не відповідають дійсності. Мечі – реальність, яка прагнути увірватися в ваш уявний світ. Так, іноді правда може поранити, але все ж це краще, ніж ілюзія. Сьогодні Таро рекомендують вам переглянути своє ставлення до людей, речей і подій, подивитися на них неупередженим поглядом і зрозуміти: не буває нічого чорно-білого. Світ неоднозначний і багатогранний.
Водолій – Туз Монет
Шикарна карта! Вона – про допомогу Неба в ваших починаннях, перш за все, в тих, які пов’язані з матеріальними речами, здоров’ям, харчуванням, тренуваннями і тому подібним. Сьогодні ви можете отримати все, що необхідно для успішного розвитку в цих напрямках. До речі, накачаний чоловік з вражаючими біцепсами (римський бог-коваль Вулкан) може натякати на те, що тренажерний зал вас все-таки дочекається. Ще одне значення карти – формування чогось корисного з “сирого матеріалу”.
Риби – Королева Мечів
Жінка, зображена на карті, символізує прагнення до незалежності, перфекціонізм, а також диктат розуму. Подумайте, чому для вас так важливо бути ідеальним? Чому ви боїтеся допустити помилку? Чому ви хочете залишитися на самоті в своєму кріслі керівника? Чому ви переконані в тому, що тільки розумом можна зрозуміти цей світ? Згадайте про масу прикладів, які доводять протилежне. Таро рекомендують зробити прорив у свідомості. І, перш за все, відмовитися слідувати правилам суспільства, які не мають ніякого відношення до істинного успіху і до справжнього щастя.