Гороскоп на 12 листопада 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на суботу, 12 листопада 2022 року, за картами Таро для всіх знаків зодіаку.

 

Овен – Туз Мечів
На цій карті зображено римську богиню мудрості Мінерва. З одного боку, вона символізує чесність та непідкупність, але з іншого – битву (на це вказує символ меча). Сьогодні Таро обіцяють вам осяяння, прозріння, раптовий спалах у свідомості, коли ви захочете вимовити: “Еврика! Як же я раніше не додумався! Це розуміння може відкрити вам новий шлях. Так чи інакше, день принесе масу можливостей для трансформацій та зростання. Не проґавте цей шанс!
Телець – Зірка
Ця карта – ковток свіжого повітря, бажаний відпочинок після довгого шляху, світанок після темної ночі. Можливо, останнім часом вам довелося зіткнутися з багатьма труднощами, здавалося, що їм не буде кінця, що не досягти мети. Але саме сьогодні ви зрозумієте, що все складається чудово. Це випробування було необхідним для того, щоб нагорода була по-справжньому цінною. Цей день буде наповнений надією, спокоєм та ясним розумінням своїх цілей.
Близнюки – Десятка Мечів
Якщо говорити загалом, то на карті інтелект вбиває свого господаря – людину. Зрозуміло, ніхто вас сьогодні не вб’є, але все ж таки Таро рекомендують вам серйозно задуматися про те, яке значення ви надаєте своєму розуму, аналітичним здібностям, логіці. Схоже, ви надто переоцінили їх, хоча напевно стикалися з ситуаціями, коли миттєвий спалах інтуїтивного прозріння дозволяв знайти відповідь набагато швидше, ніж довгі роздуми.

Рак – Смерть
Ця “весела” карта не віщує смерть. Ви не повірите, але вона має дуже позитивне значення. Насамперед, сьогодні вам рекомендується “поховати” все те, що заважає прогресу та руху вперед. Наприклад, переконання, які більше не мають жодного відношення до реальності, люди, які демотивують і тягнуть вас донизу, речі, які захаращують ваш життєвий простір і не дають вільно вдихнути. Займіться таким “прибиранням”, і результат не змусить довго чекати.
Лев – Король Монет
Красиві карти. Зрілість і рішучість – її основні характеристики. Сьогодні вам представиться можливість активно впливати на процес насамперед у матеріальному плані. У вас є мудрість та розуміння того, в якому напрямку необхідно рухатися, а також, як нівелювати негативні тенденції та реальні небезпеки на шляху до мети. Якщо ви бізнесмен, ця карта може говорити про те, що ви вивели свій бізнес на той рівень, коли втручання вже не потрібно. Механізм налагоджений і чудово працює.
Діва – Дев’ятка Жезлов
Випала дуже цікава карта. Вона про перемогу, яка не за горами. На ній зображений воїн, який сів перепочити, знявши обладунки. Він охороняє 8 жезлів, а ще один тримає у руці, щоб захиститися від ворогів. Сходи, що йдуть вгору – символ швидкого досягнення мети. Таро рекомендують сьогодні зробити невеликий перепочинок, але все ж таки не втрачати контроль над ситуацією і залишатися в тонусі. До вашої вершини – лише кілька кроків.
Ваги – Королева Жезлів
На карті зображено сильну особистість, яка, з одного боку, вміє домагатися мети, а з іншого, не виставляє напоказ свої почуття та переконання (жінка носить маску). Сьогодні вам буде потрібна концентрація, рішучість, віра у свої сили – втім, вони у вас уже є. Але головна рекомендація Таро полягає в тому, щоб слідувати своїй мрії. Можливо, вам здається, що те, чого ви прагнете, не варте зусиль, які ви витратите, та все ж – не зупиняйтеся. Врахуйте фактор випадковості та долі.
Скорпіон – Імператор
На карті зображено місто мрії, а над ним підноситься той, хто все це створив і хто цим керує. Карта символізує владу у сенсі слова, і навіть ідею управління та упорядкування структур. Сьогодні Таро пропонують вам подумати про те, якими є ваші стосунки з тими, хто володіє владою – починаючи від вашого безпосереднього керівника і закінчуючи вищими державними інститутами.

Стрілець – Жриця
Вам випала наймістичніша карта колоди. На ній зображено жінку, занурену в транс. У її руках – скляна куля, над головою – місяць, від якого вона черпає енергію. Сьогодні Таро рекомендують вам дослідити власну підсвідомість, якій відомо набагато більше, ніж “денній” свідомості. Загальний настрій карти передає настрій розуму, який вперше зіткнувся з речами, які пояснити не в змозі. Страх та розгубленість. І все ж таки не бійтеся. Зрештою, це ж ваші власні глибини, чи не так?
Козеріг – Вісімка Мечів
Достатньо подивитися на цю карту, щоб зрозуміти: позитивною її ніяк не назвеш. На ній зображено оголену жінку в прозорому міхурі, який ось-ось проткнуть мечі. Бульбашка – символ упереджень, свідомих установок, які не відповідають дійсності. Мечі – реальність, яка прагне увірватись