Гороскоп на 12 лютого 2022 за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на суботу, 12 лютого 2022 року, за картами Таро для всіх знаків зодіаку.

 

ОВЕН – Вісімка жезлів
12 лютого карта стане символом великої сили та швидкості. Енергія, яку вона вам дасть, може співвідноситися з тим, що вас оточує, або швидше з вашими ментальними процесами, які в цей момент ефективні та продуктивні. Ви добре працюєте і всі ваші цілі у вас в руках.
ТЕЛЕЦЬ – Трійка кубків
12 лютого Тельцям випала дивовижна мапа. Вітайте день, що настав, бо він сповнений дарів. Радуйтеся життю та повноті буття, і не забудьте подякувати долі за те, що вона дала вам. Найкраще буде розділити цю радість із вашими близькими та друзями.
БЛИЗНЮКИ – Світ
Ця мапа символізує перемогу над своїми слабкостями. Цього дня ви перестанете бути рабом своїх швидкоплинних бажань і пристрастей, не гнатиметеся за примарами і набудете внутрішньої рівноваги. Ця карта віщує безперечний успіх задуманого, причому незалежно від сфери діяльності.

РАК – Повішений
Повішений – одна з найтаємничіших і найбагатших асоціаціями карт. Енергія, яку вказує ця карта, може ставитися до крайнощів. Іноді ми жертвуємо собою через почуття провини, інакше кажучи, зображаємо мученика. Іншим часом – можемо плисти проти течії. Вам варто зробити вибір і наважитися піти на зустріч долі.
ЛЕВ – Лицар жезлів
Це буде найскладніший день. 12 лютого Левам захочеться “все і відразу”, або ж ви потрапите в ситуацію, де пристрасті будуть розжарені. Головне не будувати далекосяжні плани. Якщо ваші емоції вимагають виходу, підберіть для них потрібні підмостки.
ДІВА – Місяць
З карти на нас дивляться собака та вовк. У вовка погляд злий, у собаки – добрий. Ці звірі символізують два різні стосунки до підсвідомості. У вашому житті немає яскраво виражених цілей та завдань. Ви сліпо марите в майбутнє, спотикаючись на кожному кроці. Вам потрібно вийти на сонячне світло та знайти сенс для руху вперед.
ТЕРЕЗИ – Король кубків
Ви повинні навчитися керувати своїми почуттями та дати їм волю. Не приховуйте емоцій. Якщо у вас перед очима буде ясна мета, ви дуже скоро переконаєтеся, що емоції та багата фантазія лише допомагають вам швидше досягти її.
СКОРПІОН – Сімка денаріїв
Ця карта говорить про чесноти терпіння. 12 лютого вам потрібно дочекатися правильного моменту, перш ніж починати діяти. Карта також вказує, що вирощене вами тепер може рости саме, не вимагаючи постійної уваги, і тепер ви можете відійти вбік і просто спостерігати за його зростанням.

СТРІЛЕЦЬ – Четвірка мечів
Завтра настане час відійти від справ та відпочити. Спіть, або медитуйте, або вирушайте на прогулянку, або занурюйтеся у спогади – робіть все, щоб дати своєму розуму відпочити від проблеми, що займає вас. Зіркове небо на карті говорить про безмежність творчого потенціалу.
КОЗЕРІГ – Лицар мечів
Він символізує злети розуму, будь то політ уяви чи винахідливості. Ви повинні безроздільно зосередитися на своїй меті, щоб ніщо вас не відволікало, оскільки Лицар намагається перемогти земне тяжіння (тобто інерцію, з якою ми боремося всі) чистою силою волі.

ВОДОЛІЙ – Дев’ятка денаріїв
Ви досягли успіху у створенні такого оточення, яке вам справді до душі. Ви багато працювали і заслужили право насолодитися результатом своїх нелегких праць. Ви залишилися одні і самі відштовхуєте допомогу. 12 лютого ви матимете можливість це виправити.
РИБИ – Правосуддя
Правосуддя це одна з тих карт, назва яких також є добрим описом значень. Чесність, рівність і справедливість стають переважаючими принципами, з якими ви мешкаєте своє життя. Без цієї енергії життя було б зведене до простого виживання.