Гороскоп на 12 лютого 2023 по картам Таро: всі знаки зодіака

Гороскоп на воскресенье, 12 февраля 2023 года, по картам Таро для всіх знаків зодіаку.

 

ОВЕН – Восьмерка жезлов
Карта 12 лютого стане символом великої сили і швидкості. Енергія, вона вам даст може співвідноситися з тим, що вас окружає, або швидше з вашими психічними процесами, які в цей момент ефективні і продуктивні. Ви добре працюєте і все ваші цілі – у вас в руках.
ТЕЛЕЦ – Тройка кубків
12 лютого Тельцам випала дивовижна карта. Приветствуйте наступивший день, ібо він полон даров. Радуйтесь життя і повноти життя, і не забудьте подякувати суддю за те, що вона вам дала. Найкраще все буде розділяти цю радість з вашими близькими та друзями.
БЛИЗНЕЦИ – Мир
Ця карта символізує перемогу над своїми слабкостями. У цей день ви перестанете бути в роботі зі своїми мімолітними бажаннями і страстями, не будете гнатися за призраками і обретете внутрішнє рівновагу. Ця карта передвіщає несомненный успіх задуманного, причому поза залежністю від сфери діяльності.

РАК – Повешенний
Повешенний – одна із самих таїнственних і багатих асоціаціями карт. Енергія, на яку вказує ця карта, може відноситись до крайностей. Іноді ми жертвуємо собою із-за почуттів вини, іними словами, зображуємо мученика. В інший час – можемо пливти проти течення. Вам варто зробити вибір і вирішити піти на зустріч свого судді.
ЛЕВ – Рыцарь жезлов
Це буде складний день. 12 февраля Львам хочеться “все и сразу”, либо же вы попадете в ситуацию, где страсти будут накалены до предела. Главное не будувати далеко ідущих планів. Якщо ваші емоції вимагають виходу, підберіть для них відповідні підмостки.
ДЕВА – Луна
С картой на нас смотрят собака и волк. У волка погляд злобний, у собаки – добрий. Ці звірі символізують два різних відносини до підсвідомості. У вашому житті немає яскраво виражених цілей і завдань. Ви слепо бредете в майбутнє, спотикаючись на кожному кроці. Вам потрібно вийти на сонячний світ і знайти сенс для руху вперед.
ВЕСЫ – Король кубков
Ви повинні навчитися керувати своїми почуттями і дати їм волю. Не скривайте емоцій. Якщо у вас перед очима буде ясна ціль, ви дуже скоро переконаєтесь, що емоції та багата фантазія лише допоможуть вам швидше досягти її.
СКОРПІОН – Семерка денариев
Ця карта говорить про добродетелі терпіння. 12 лютого вам потрібно очікувати правильного моменту раніше, ніж починати діяти. Карта також вказує, що вирощене вами тепер може рости само, не потребуючи вашої постійної уваги, і тепер ви можете відійти в сторону і просто спостерігати за своїм ростом.

СТРЕЛЕЦ – Четверка мечей
Завтра настанет час отойти от дел и отдохнуть. Спійте, або медитуйте, або відправляйтеся на прогулку, або повантажуйтесь у згадування – робіть все, щоб дати своєму розуму віддохнути від займаючої вас проблеми. Звездное небо на карте говорит про безграничність творчого потенціалу.
КОЗЕРОГ – Рыцарь мечей
Він символізує взлети ума, будь то поле воображения або ізобретательності. Ви повинні безроздільно сосредоточиться на своїй цілині, щоб нічого вас не відтягнуло, оскільки Рицарь намагається перемогти земне притягнення (то є інерцію, з якою боремося ми все) чистою силою волі.

ВОДОЛЕЙ – Девятка денариев
Ви переуспели в створеному такому середовищі, яке вам дійсно по душі. Ви багато працювали і заслужили право насладиться результатом своїх нелегких трудов. Ви залишилися одні і самі відштовхуєте допомогу. 12 лютого у вас буде можливість це відправити.
РЫБЫ – Правосудие
Правосуддя це одна з цих карт, назва яких також є хорошим описом значень. Честність, рівність і справедливість становляться домінуючими принципами, з якими ви проживаєте своє життя. Без цієї енергії життя було зведено до простого виживання.