Гороскоп на 12 серпня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на п’ятницю, 12 серпня 2022 року, за картами Таро попереджає про раптові повороти долі, які будуть актуальними практично для всіх знаків Зодіаку.

Варто замислитись над тим, чи все у вашому житті відбувається так, як вам цього хочеться. Чи настав час щось змінити?

ОВЕН – Туз Жезлів
Овнам карти Таро обіцяють продуктивний день, який може пролити світло на багато незрозумілих ситуацій. Зокрема, ви зможете отримати відповідь на найважливіше питання, а це дозволить розкласти по поличках свої пріоритети на майбутнє. Гороскоп на п’ятницю радить представникам цього знака уважно придивитися до оточуючих, оскільки саме хтось із них дасть вам підказку, як чинити в тій чи іншій ситуації.
ТЕЛЕЦЬ – Верховний Жрець
Гороскоп на сьогодні для Тельців застерігає їх від конфліктів. не провокуйте своїх близьких, і тим більше не сперечайтеся з тими, хто потім може пригадати вам це. Принциповість хороша далеко не у всіх випадках, іноді варто поступитися, щоб отримати більшу винагороду.
БЛИЗНЮКИ – Лицар Мечів
Лицар символізує боротьбу, і, очевидно, вам доведеться зіткнутися з кимось і відстояти свою правоту. Гороскоп на завтра радить Близнюкам бути розсудливими та поблажливими, але при цьому не дозволяйте “вішати собі локшину на вуха”. Ретельно зважуйте кожне слово, яке готуєтеся сказати.

РАК – Трійка Мечів
Гороскоп на п’ятницю картами Таро для Раків прогнозує емоційний зліт. Всі проблеми, які важким тягарем тягнули вас раніше на дно, здадуться вам зовсім незначними і, отже, ви вдвох зможете їх вирішити. Просто вірте у свої сили і успіх буде на вашому боці.
ЛЕВ – Король Денаріїв
Для Львова може настати нелегкий період: везіння, яке супроводжувало вас у всіх справах, ніби відвернеться від вас. Реалізувати плани буде не так легко як раніше, але все ж таки цілком реально. Не варто впадати у відчай, просто запам’ятайте, що іноді для того, щоб досягти своїх цілей, необхідно реально докласти якихось зусиль. Чи не опускайте руки.
ДІВА – Двійка Денаріїв
Гороскоп на завтра для Дів попереджає їх про можливі конфлікти чи непорозуміння з близькими. Ви звикли бачити тільки свою думку, а з нею далеко не всі і не завжди згодні. Спробуйте побачити світ з іншого боку. Іноді думка інших людей більш наближена до істини, і прийнявши її, ви зможете отримати значно більше, ніж за допомогою впертості. Воно лише відштовхує.
ТЕРЕЗИ – Четвірка Кубків
Гороскоп на сьогодні радить Терезам проаналізувати своє життя за останні кілька тижнів і зрозуміти, які помилки ви могли допустити. Визнання проблеми – перший і найважливіший крок до її вирішення, а якщо виправити раніше скоєні помарок, жити стане значно легше. Та й доля обов’язково подякує вам за сміливість.
СКОРПІОН – Трійка Жезлів
Скорпіонам варто зосередитись не на матеріальному, а на духовному. Приділяючи увагу вищим речам, ви можете грамотніше розставити пріоритети на майбутнє. А це неодмінно стане чудовим поштовхом для досягнення глобальної мети. Повірте, ваше щастя вже дуже близько, просто простягніть руку йому назустріч.

СТРІЛЕЦЬ – Світ
Мапа Світ означає успіх, серію позитивних подій, які прийдуть до вас вже найближчим часом. Ви заслужили того, щоб отримати винагороду за виконану працю, адже ніщо у світі не робиться просто так. Зосередьтеся на власному “я” і запитайте себе, чи вас влаштовує в нинішньому житті.
КОЗЕРІГ – Диявол
Карта Диявол дуже лякає, але в розкладі на п’ятницю для Козерогів вона набуває виключно позитивного забарвлення. Ймовірно, щось постійно тягнуло вас назад, але ви зуміли подолати зло і розірвати замкнене коло. Гороскоп на завтра обіцяє, що далі в житті настане світла смуга, тому наберіться сміливості та почніть втілювати глобальні плани в реальність.

ВОДОЛІЙ – Правосуддя
Настав період, коли за свої провини потрібно понести відповідальність. Так, це нелегко, але варто змиритися з тим, що такий процес є неминучим. Гороскоп на п’ятницю чітко підказує вам: настав час збирати каміння. Зробіть це гідно.
РИБИ – Блазень
У Риб настав період протиріччя. З одного боку, ви як ніколи впевнені в тому, що все робите правильно, з іншого ж – ніхто з авторитетного оточення не згоден з вашою думкою. Можливо, раніше ви поводилися так, що люди просто перестали вас сприймати серйозно. Це приверне у життя великі труднощі, спробуйте виправити становище.