Гороскоп на 12 січня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на середу, 12 січня 2022 року, за картами Таро передбачає для всіх знаків Зодіаку насичений день.

Щоправда, у когось середовище буде яскравим і веселим, тоді як у інших представників зодіакального кола може виникнути багато несподіваних труднощів.

ОВЕН – Блазень
Карта Шут символізує нашу внутрішню дитину: можливо, на вас чекає початок чогось нового, або ж ви подивитеся на звичні речі кардинально по-іншому. Сьогоднішній день подарує вам щось на кшталт осяяння. Ви зробите несподівані висновки щодо ситуації, яка, здавалося б, давно вже була проаналізована і нічого нового відкрити для вас не могла.
ТЕЛЕЦЬ – Король мечів
Король мечів сам символізує прогрес особистісного розвитку. У контексті гороскопу він позначає розмову, яку вам доведеться перенести саме сьогодні. Він може бути дуже нелегким, зате розставить по місцях багато аспектів вашого життя. Можливо, саме цього дня ви зумієте прокласти собі шлях до влади, на яку так давно очікували. Але, Таро попереджає, що варто все ж таки з обережністю ставитися до подарунків долі, тому що удача може закрутити вам голову.
БЛИЗНЮКИ – Путівник
Ця карта Таро позначає добровільно обрану самотність та усамітнення. Близнюкам розклад на середу пророкує вам самокопання, але це допоможе розібратися в собі. Вам варто зайнятися внутрішнім дослідженням та не реагувати на будь-які випади з боку оточення. На самому базовому рівні самітник означає ізоляцію, швидше за все, саме це піде вам на користь у цей день. Намагайтеся уникати гучних компаній.

РАК – Помірність
Представникам цього знаку Зодіаку варто постаратися знайти баланс між добром та злом. Карта Помірність символізує досягнення золотої середини між крайнощами. Отже, вам варто правильно розставити пріоритети і визначити, що найважливіше саме зараз. Поміркованість і спокій призведе до пом’якшення розбіжностей та зниження напруженості, хоча водночас гороскоп Таро припускає вам якесь випробування.
ЛЕВ – Жінка жезлів
Ця карта повідомляє про те, що в цій ситуації актуальні для вас як ніколи претензії на лідерство, адже на кону гордість та честолюбство. Ця карта завжди випадає людям, які чуйно відгукуються на амбіції, прагнення до незалежності та самостійності, до успіху в кар’єрі, у соціальному житті. Також гороскоп на сьогодні пророкує Левам впевнені кроки до самореалізації та особистісного зростання. Карта може вказувати, що ви не на жарт надихнулися, захопилися чимось, і з запалом виконуємо задумане.
ДІВА – П’ятірка денаріїв
Карта П’ятірка денаріїв, як правило, випадає для людей, які живуть серцем. Вона підтримує духовне начало, іноді руйнуючи матеріальне (так хвороба тіла нерідко наставляє дух на істинний шлях). Гороскоп на середу за картами Таро може обіцяти втрату чогось матеріального та придбання натомість життєвого досвіду, отримання уроку. Однак, замість цього ви зможете придбати щось важливіше, що допоможе незабаром налагодити зв’язок з оточенням і досягти давно поставлених цілей.
ТЕРЕЗИ – Трійка мечів
Трійка мечів говорить не лише про смуток і скорботу, а й про активний конфлікт, вируючі почуття гніву та роздратування. Вона несе в собі інформацію про людську слабкість, безволі, про крах ілюзій та намірів, про безпорадність перед проблемами та труднощами. Трійка Меч завжди символізує собою прагнення до недосяжного ідеалу, відмова від дійсності і, разом з тим, нездатність від цієї дійсності піти.
СКОРПІОН – Верховна жриця
Ця карта має на увазі для представників цього знака Зодіаку глибинні, підсвідомі сили: інтуїцію, внутрішній голос, передчуття, що дають тверду впевненість без логічних аргументів; а також терпіння. Вам потрібно навчитися вичікувати потрібний момент для активних дій. Не варто активно втручатися в процес, що відбувається: зачекайте трохи, і справи самі приймуть потрібний вам напрямок.

СТРІЛЕЦЬ – Жінка жезлів
Карта Жінки жезлів – владна правителька, і її рішення благородні і добре продумані. До своїх послідовників вона ставиться з розсудливістю, щедрістю та підтримкою. Ви в даний час маєте врівноважений характер і здатні діяти сміливо і владно. Ваші особисті стосунки базуються на зрілому розумінні, ви віддані та проникливі. Сьогодні вам варто просто виявити наполегливість.
КОЗЕРІГ – Трійка кубків
Трійка кубків означає, що початковий емоційний імпульс набуває певних задовільних форм. При цьому одна емоція може підмінятися іншою, більш прийнятною. Подібні ігри зазвичай відбуваються на рівні підсвідомості. Карт Трійка кубків несе ідею розуміння процесів життєтворчості та свідомого включення почуттів до цих процесів: перемикання з внутрішнього світу до зовнішнього та, навпаки, від зовнішніх вражень до багатства своєї душі.

ВОДОЛІЙ – Дев’ятка денаріїв
Ця карта вважається ознакою фінансового успіху, виграшу, великого та часто несподіваного прибутку. Вона
означає поворот на краще, везіння, вдалий збіг обставин, матеріальний добробут та зміни, які дозволяють зробити життя набагато комфортнішим. Гороскоп на завтра пророкує винятковий успіх, якого досягнуто завдяки особистим талантам, зусиллям і зовсім не псує особистість.
РИБИ – П’ятірка кубків
Карта означає розчарування, скорботу про втрачене. Це, з одного боку, може означати нездійсненність того, на що людина дуже розраховувала, а з іншого – переживання з приводу розлучення з чимось важливим і значущим. Гороскоп на середу обіцяє вам важкий період, але водночас вона символізує і чітку світлу смугу. Безумовно на вас чекає успіх, просто постарайтеся змінити звичний перебіг подій.