Гороскоп на 12 вересня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на понеділок, 12 вересня 2022 року, за картами Таро передбачає більшості знаків Зодіаку насичений на неприємності день.

Будьте обережні зі своїми бажаннями та не розслабляйтеся.

Овен – Паж жезлів
Паж оголошує про нове починання у будь-якій справі чи проекті. Можливо, на роботі вам представиться якийсь захоплюючий шанс, або в особистому житті відбудеться цікава зустріч, і з цієї іскри розгориться полум’я.
Телець – Дама денаріїв
Не слухайте нікого, не давайте нікому маніпулювати вами. Спокійно та послідовно робіть те, що намітили раніше. Адже ви знаєте, що добре вино визріває роками.
Близнюки – Дама мечів
Вам може вдасться найфантастичніший трюк. Якщо ви досі відчували себе стиснутою, залежною від когось чи чогось, то тепер у вас є шанс прийняти правильне рішення і раз назавжди звільнитися від цього.

Рак – Лицар жезлів
На вас чекає спекотний день. Або ваш бурхливий темперамент дасть про себе знати, і вам захочеться “все і відразу”, або ж ви потрапите в ситуацію, де пристрасті будуть розжарені. Навіть якщо це лише шум через дрібниці, ви можете дати волю своїм почуттям і раз у житті діяти за велінням серця.
Лев – Десятка кубків
Ви матимете причину для радості. Можливо це успішно завершена робота, і може бути зустріч із симпатичними людьми. Не виключено, що мова піде про нове кохання чи дружбу. Позначте собі куди саме приведе вас доля цього дня. Цілком можливо, що це місце або місцевість стане вашим будинком на тривалий час.
Діва – Паж денаріїв
Ця карта означає початкову стадію матеріального підприємства. Можливо, ви починаєте робити фізичний об’єкт або починаєте проект, що включає садівництво, харчування, дієту або фізкультуру.
Ваги – Двійка кубків
12 вересня пройде під знаком глибокої симпатії, кохання, душевного контакту чи примирення. Налаштуйте свої внутрішні антени на прийом – і можливо, вам доведеться знову закохатися. Якщо у вас вже є кохана людина, то ви зможете пережити з нею нову весну вашого кохання.
Скорпіон – П’ятірка жезлів
Ви повинні бути у формі, тому що вам доведеться підтвердити свою майстерність. Це нормальна ситуація іспиту, випробування, уникати якої не варто. І тут не важливо, чи йдеться про змагання з конкурентами, про протиборство двох думок чи про психологічне змагання (конфлікт) з близькою людиною: ви повинні відразу взяти бика за роги і довести, що ви, як і раніше, на висоті.

Стрілець – Четвірка кубків
Коли ця карта з’являється у розкладі – ви багатьом у своєму житті розчаровані. Уважно простежте за своїм настроєм. Якась дурна дрібниця може викликати у вас образу, нежить або навіть печію. І навіть якщо у вас справді є причина для прикрощів не захоплюйтеся своїм горем.
Козеріг – Король кубків
Ви повинні свідомо керувати своїми почуттями, даючи їм волю. Не приховуйте емоцій, але постарайтеся показати іншій людині, як сильно її любите, яка проблема вас турбує або яка справа хвилює вас найбільше.

Водолій – Четвірка денаріїв
Ви сповнені рішучості виграти, тому нагадуєте собі про обережність, хоча насправді вам просто бракує сил та вміння виграти. Ви надто зациклені на чомусь, що насправді заважає реалізації ваших планів, тому швидше за все вам дістанеться в результаті щось протилежне до того, чого ви хотіли.
Риби – Туз денаріїв
Ловіть мить удачі. Вибирайте те, що може стати в нагоді при здійсненні довгострокових планів, особливо в галузі роботи та капіталовкладень. Ви можете закласти основу свого нового довгострокового проекту, про що ви мріяли так довго.