Гороскоп на 12 жовтня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на середу, 12 жовтня 2022 року, за картами Таро для всіх знаків зодіаку.

 

ОВЕН – Десятка кубків
Ви, подібно до краплі в глибокому океані втратили себе. Зберіться і почніть щось робити. Ви можете зникнути і про вас можуть забути, якщо ви не візьмете в руки життя. Не йдіть на поводу у долі та не погоджуйтесь на те, що вам пропонують. Будьте тим, ким дійсно хочете бути та сконцентруйтеся на виконанні власних бажань.
ТЕЛЕЦЬ – Паж денаріїв
Йдіть уперед. Не звертайте увагу на слова, які кидають вам у спину. Ви краще за тих, хто скелятися і показує вам свої зуби. Вибирайтеся з кролячої нори на світ і будуйте свій власний світ. Забудьте про всі проблеми, починайте жити заново чи продовжуйте те, що робили давно з новими силами. Не бійтеся нічого та нікого.
БЛИЗНЮКИ – Дама мечів
Ваше життя останнім часом не дає вам позитивних моментів. Це відбуватиметься лише тому, що ви самі від них відмовляєтесь. Будьте сміливішими у своїх вчинках та рішеннях. Не бійтеся говорити про себе, а не лише слухайте чужі проблеми. Не давайте маніпулювати та керувати собою.

РАК – Двійка кубків
Ви кажете надто багато зайвих слів і відкриваєте своє серце не перед тими людьми. Замість того, щоб вирішувати свої проблеми – ви просто “ковтаєте” їх із надією, що все пройде саме. Але так не буде. Постарайтеся не давати можливості розклеюватися. Якщо вам потрібна допомога, попросіть її. Не бійтеся бути відкинутим.
ЛЕВ – Паж жезлів
Колись ви обов’язково отримаєте відповіді на всі питання, які вас цікавлять, а поки просто перестаньте думати про це. Думки про незбагненне і незвідане надто відволікають вас від повсякденного життя та реальності. Ви ніби самі переєте себе зі своєї пам’яті. Вам потрібен новий друг, якого ви, можливо, можете зустріти в цей день.
ДІВА – Дама денаріїв
Відпочиньте. Викиньте з голови всі зайві думки, а зі свого життя – усіх зайвих людей. Ви воїн, але ваші битви закінчені. Перестаньте шукати їх та перестаньте йти на тих, хто приходить до вас зі світом війною. Настав час осісти і прожити спокійне, але не менш цікаве життя. Головне – самостійно почніть новий розділ у своєму житті.
ТЕРЕЗИ – Лицар жезлів
Ви народилися воїном і ваш буйствующий характер дається взнаки. Ви давно знайшли вірних соратників, які завжди прийдуть вам на допомогу. Але, цього дня вам слід звернути на них увагу та придивитися. Один з них знаходиться на перехресті і не може вибрати дорогу, якою йому слід йти. Саме від вас залежить доля цієї людини. Не помилитеся.
СКОРПІОН – Четвірка кубків
Настав час радіти та веселитися. Святкуйте свою перемогу. Ви заслужили на все те, що маєте зараз. Але пам’ятайте, що марнославство може занапастити вас і скинути з найвищої гори. Доля підступна і має всіх своїх плани. Уважно стежте за знаками, які вона надає.

СТРІЛЕЦЬ – Четвірка денаріїв
Стрільцям Четвірка денарів принесе довгоочікуваний спокій. Ви можете видихнути та заспокоїтися. У вас все вийде лише якщо ви будете впевнені у собі. Крім того, пам’ятайте, з чого все починалося. Пам’ятайте про те, хто допоміг вам досягти висот і в потрібний момент підставте йому своє плече.
КОЗЕРІГ – П’ятірка жезлів
Ваші спогади грають з вами, як сонячні промені залишають відблиски на вікнах. Спогади не дають вам спокою. Ви хотіли б бути чесними з усіма, але у вас виходить тільки приховувати правду і ховатися під тисячами масок. Не бійтеся. Якось ви зможете зійти з цього шляху та побачите, яким могло бути ваше майбутнє.

ВОДОЛІЙ – Король кубків
Що для вас справжнє щастя? Чи відчуваєте ви його зараз? Ці питання не дають вам спокою та 12 жовтня ви зможете отримати на них відповіді. Не бійтеся демонструвати свої емоції. Вам не потрібні правила та інструкції. Ви самі точно знаєте, що робити, але вас щось зупиняє. Знайдіть причину та усуньте її.
РИБИ – Туз денаріїв
Ловіть мить удачі. Вибирайте те, що може стати в нагоді при здійсненні довгострокових планів, особливо в галузі роботи та капіталовкладень. Ви можете закласти основу свого нового довгострокового проекту, про що ви мріяли так довго.