Гороскоп на 13 грудня 2020 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на неділю, 13 грудня 2020 року, по картах Таро пророкує більшості знаків Зодіаку неспокійний, але в той же час насичений день.

Він буде присвячений приємних клопотів, а ввечері карти радять зустрітися з близькими друзями.

ОВЕН – Вісімка жезлів
Вісімка Посохов це карта великої сили і швидкості. Ця енергія може співвідноситися з тим, що вас оточує, або скоріше з вашими ментальними процесами, які в цей момент ефективні і продуктивні. Ви добре працюєте і всі ваші цілі – у вас в руках. У вас зовсім немає часу коливатися, швидше за користуйтеся новознайденої енергії і рухайтеся до своїх бажань. Однак будьте обережні, оскільки ви можете турбувати інших, як палиці наполохали пташину зграю.
ТЕЛЕЦЬ – Трійка кубків
Вам випала дивовижна, але в той же час сумна карта. Вітайте наступив день, бо він сповнений дарів. Радійте життю і повноти буття, і не забудьте подякувати долі за те, що вона дала вам. Найкраще буде розділити цю радість з вашими близькими і друзями. Але маски на цій карті також можуть означати насильницьку радість – так ми посміхаємося, щоб інші не помітили нашу біль.
БЛИЗНЮКИ – Світ
Ця карта символізує перемогу над своїми слабкостями. Завтра ви перестанете бути рабом своїх швидкоплинних бажань і пристрастей, не будете гнатися за привидами і знайде внутрішню рівновагу. Ця карта віщує безсумнівний успіх задуманого, причому незалежно від сфери діяльності.

РАК – Повішений
Повішений – одна з найбільш таємничих і багатих асоціаціями карт. Енергія, на яку вказує ця карта, може ставитися до крайнощів. Іноді ми жертвуємо собою через почуття провини, іншими словами, зображуємо мученика. В інший час – можемо плисти проти течії. Вам варто зробити вибір і зважитися піти на зустріч своїй долі.
ЛЕВ – Лицар жезлів
Це буде складний день. Завтра ваш темперамент дасть про себе знати, і вам захочеться “все і відразу”, або ж ви потрапите в ситуацію, де пристрасті будуть напружені до межі. Головне не будувати далекосяжні плани. Якщо ваші емоції вимагають виходу, підберіть для них відповідні підмостки. Пуститеся в якусь авантюру або просто вирушайте розважатися.
ДІВА – Місяць
З карти на нас дивляться собака і вовк. У вовка погляд злісний, у собаки – добрий. Ці звірі символізують два різних ставлення до підсвідомості. У вашому житті немає яскраво виражених цілей і завдань. Ви сліпо бреде в майбутнє, спотикаючись на кожному кроці. Сьогодні вам потрібно вийти на сонячне світло і знайти сенс для руху вперед.
ТЕРЕЗИ – Король кубків
Сьогодні ви повинні навчитися керувати своїми почуттями і дати їм волю. Не приховуйте емоцій. Якщо у вас перед очима буде ясна мета, ви дуже скоро переконаєтеся, що емоції і багата фантазія лише допомагають вам швидше досягти її. Можливо завтра ви зустрінете дивного незнайомця. Зустріч з ним обрадує і багатьом збагатить вас.
СКОРПІОН – Сімка денарієв
Ця карта говорить про чесноти терпіння. Завтра потрібно дочекатися правильного моменту перш ніж починати діяти. Часто вибір правильного моменту може досить помітно позначитися на результаті наших зусиль. Карта також вказує, що вирощене вами тепер може рости саме, не вимагаючи вашого постійної уваги, і тепер ви можете відійти в сторону і просто спостерігати за його зростанням.

СТРІЛЕЦЬ – Четвірка мечів
Завтра настане час відійти від справ і відпочити. Спіть, або медитуйте, або вирушайте на прогулянку, або занурюйтесь в спогади – робіть все, щоб дати своєму розуму відпочити від займаної вас проблеми. Зоряне небо на мапі говорить про безмежність творчого потенціалу для того, хто знає основне правило людської природи.
КОЗЕРІГ – Лицар мечів
Він символізує злети розуму, будь то політ уяви або винахідливості. Ви повинні безроздільно зосередитися на своїй цілі, щоб ніщо вас не відволікало, оскільки Лицар намагається перемогти земне тяжіння (тобто інерцію, з якої боремося ми все) чистої силою волі.

ВОДОЛІЙ – Дев’ятка денарієв
Карта показує, що ви досягли успіху у створенні такого оточення, яке вам дійсно до душі. Ви багато працювали і заслужили право насолодитися. результатом своїх нелегких праць. Ви залишилися одні й самі відштовхуєте допомогу. Завтра у вас буде можливість це виправити.
РИБИ – Правосуддя
Правосуддя це одна з тих карт, назва яких також є хорошим описом значень. Чесність, рівність і справедливість стають переважаючими принципами, з якими ви проживаєте своє життя. Без цієї енергії життя було б зведена до простого виживання. Гороскоп по картах Таро каже, що вам необхідно бути сміливим і прийняти важливе рішення.