Гороскоп на 13 квітня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на вівторок, 13 квітня 2021 року для всіх знаків Зодіаку по картах Таро.

Доля приготувала сюрпризи багатьом знакам, однак особливо під її приціл потрапили Овни і Водолії. А ось Козерогам в цей день потрібно контролювати свої емоції.

Овен – Палац мечів
13 квітня Овни можуть зіткнутися з наслідками невирішених проблем. Не ігноруйте допомогу близьких. Крім того, ті представники знаку, які знаходяться в парі, зможуть поліпшити свої відносини. А одиноким Овнам випаде шанс зустріти свою любов.
Телець – Дама мечів
Товариськість і енергія Тельців допоможе вам налагодити корисні зв’язки, а також правильно донести свої ідеї близьким. Карти рекомендують проявити щедрість – це лише примножить фінанси в найближчому майбутньому.
Близнюки – Четвірка мечів
Близнюки, які займаються бізнесом, отримають приємні новини 13 квітня. Вірогідні знайомства з цікавими людьми. Втім, хтось із близьких може зіпсувати вам настрій.

Рак – Дама денарієв
Ракам карти рекомендують звернути увагу на стан своїх близьких. Можливо, хтось із них потребує вашої допомоги. Домашні клопоти заберуть у вас багато сил і енергії, тому ввечері обов’язково влаштуйте собі відпочинок.
Лев – Десятка денарієв
13 квітня Леви зможуть продемонструвати свої розумові здібності і таланти, які привернуть багато уваги. Друга половинка порадує вас приємною звісткою і несподіваним сюрпризом.
Діва – Дама кубків
Гарний час для покупок і фінансових вкладень. Не виключено відновлення старих відносин або зустріч з людиною з минулого. Карти радять зробити перестановку вдома.
Ваги – Вісімка кубків
У першій половині дня Ваги можуть бути занадто дратівливими. Крім того, можливі фінансові втрати. 13 квітня краще не приймати імпульсивних рішень.
Скорпіон – П’ятірка кубків
13 квітня може принести Скорпіонам збитки. Карти не рекомендують брати в борг, а краще перейти в режим економії. Можуть виникнути конфлікти з близькими.

Стрілець – Король жезлів
Карти рекомендують Стрільцям сконцентруватися на позитивних думках. Хороший день для складання планів і цілей на майбутнє. Не виключено виникнення нового бурхливого роману.
Козеріг – Правосуддя
Козерогам не варто займатися 13 квітня фізичною працею – є ймовірність отримати травму. Буде корисно зайнятися творчістю, яке принесе вам задоволення. Карти радять контролювати свої емоції.

Водолій – Шут
13 квітня Водоліям краще уникати порожніх розмов, які не несуть ніякої користі, але можуть зіпсувати ваш настрій. Також хтось спробує посіяти сумніви, тому день краще провести на самоті.
Риби – Верховна жриця
Обставини складаються сприятливо для Риб: ви швидко знайдете вихід із непростих ситуацій. Можливо, хтось захоче відновити з вами старі зв’язки. Карти рекомендують не боятися проявляти ініціативу.