Гороскоп на 13 листопада 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на неділю, 13 листопада 2022 року, за картами Таро говорить про те, що всім знакам Зодіаку необхідно дати можливість відпочити і заспокоїтися.

 

ОВЕН – Маг
Маг є Вчителем, Ментором, який дає безцінні поради, коли ми починаємо наші власні пошуки. Ця карта може вказувати на людину, яка виконує цю функцію у нашому житті. Слідкуйте за знаками Всесвіту і не бійтеся йти наперекір долі.
ТЕЛЕЦЬ – Путівник
Вам необхідно добровільно обрану самотність та самоту. Усунення ситуації для того, щоб побачити її в перспективі. На самому базовому рівні самітник означає ізоляцію, як правило, добровільну. Навіть найбільш товариські та соціально-орієнтовані серед нас потребують “тихої години”, щоб підзарядити свої соціальні батарейки.
БЛИЗНЮКИ – Повішений
Повішений, на відміну від карти в інших колодах, не просто перевернуть нагору ногами, але ще й відвернуть від нас, ми не бачимо його обличчя. Енергія, яку вказує ця карта, може ставитися до крайнощів. Іншим часом ми можемо плисти проти течії лише через те, що нам подобається грати роль нонконформіста.

РАК – Паж Жезлов
Ви й справді можете пережити щось незвичайне. Можливо, на роботі вам представиться якийсь захоплюючий шанс, або в особистому житті відбудеться цікава зустріч, і з цієї іскри розгориться полум’я. Так чи інакше, не пропускайте таких знаків, особливо якщо вони обіцяють вам пригоди.
ЛЕВ – Десятка Кубків
Відчуйте себе вдома та розділіть своє щастя з іншими. Не впадайте в надмірність і не намагайтеся виглядати щасливішим, ніж Ви є насправді. Ви маєте причину для радості. Можливо це успішно завершена робота, і може бути зустріч із симпатичними людьми. Не виключено, що мова піде про нове кохання чи дружбу.
ДІВА – Сімка Денаріїв
Наберіться терпіння і вірте, що все обернеться на краще. Не захоплюйтеся ще сирими ідеями та обіцянкою швидкого прибутку. Вважайте, що вам належить іспит на терплячість, тому будь-яка поспішність може лише пошкодити здійсненню ваших далекосяжних планів.
ТЕРЕЗИ – Десятка Мечів
Пора “підвести межу”, рішуче покінчивши з чимось. Не піддавайтеся спразі руйнування та не захоплюйтеся порожніми прожектами. Можливо, ви не готові попрощатися з кимось або з чимось, тим більше, якщо йдеться про найдорожчий для вас. Хоча, можливо, ви вже радієте близькому закінченню своїх неприємностей, прикростей чи страждань.
СКОРПІОН – Імператриця
Дотримуйтесь нейтралітету. Будьте готові не лише на словах, а й на ділі. Ви ніби сидите в нерішучості між двома стільцями. Вам ніяк не виходить прийняти рішення, висловитися або просто нарешті взятися за справу. Хвилюватися із цього приводу не варто.

СТРІЛЕЦЬ – Колісниця
Гороскоп по картах Таро для Стрільців говорить про те, що вам час ставити на свою перемогу, але перемігши, не зазнавайтеся. На вас чекає хороша новина. Тим більше, якщо у вас щойно закінчилася смуга невдач: ви переконаєтеся, що справи пішли вгору.
КОЗЕРІГ – Четвірка Жезлов
Будьте відкриті стосовно людей та ідей. Ввічливість має бути не тільки зовнішньою. Сміливо зробіть перший крок у стосунках із іншим чи іншими. Ви переконаєтесь, що вам раді. Йдеться, до речі, може й про флірт. Вітайте сьогоднішній день.

ВОДОЛІЙ – П’ятірка Кубків
Готуйтеся до прикростей. Якщо ви вже заздалегідь раділи чомусь чи вважали справу вирішеною, то цей день вас розчарує. Не купайтеся у своєму горі і не чекайте від майбутнього надто багато. Чим чесніше і щиріше ви поведете себе, тим швидше зможете знайти новий ґрунт під ногами.
РИБИ – Дама Кубків
Залишайтеся вірними своїм почуттям. Не думайте, що маєте право прощати собі будь-які примхи і не приймайте бажане за дійсне. Ваш емоційний стан сьогодні такий, що ви особливо ясно відчуваєте душевні сподівання та потреби оточуючих. На жаль не виключено, що ви можете і постраждати через чужі негативні емоції.