Гороскоп на 13 лютого 2022 за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на неділю, 13 лютого 2022 року, за картами Таро говорить про те, що всім знакам Зодіаку слід бути обережними та не піддаватися на провокації.

 

ОВЕН – Імператор
Якщо імператор заходить надто далеко, нація може опинитися на безплідних пустках. Подібно до цього у вашому житті ви можете перетворитися на тиранів та диктаторів або дозволити іншим ставитися до себе таким чином.
ТЕЛЕЦЬ – Вісімка жезлів
Ваш мотор працює на всіх парах, і всі ваші цілі у вас в руках. Інший варіант – ви відчуєте величезний приплив енергії. У вас більше немає часу вагатися, скоріше скористайтеся перевагою набутої енергії та рухайтеся до своїх бажань.
БЛИЗНЮКИ – Сімка кубків
Будьте насторожі, щоб не проґавити з рук важливої ​​для вас справи. У вас є суперники або вороги, які мають намір зробити вам підніжку. Коли вони будуть виводити видобуток у вас з-під носа, не сидіть склавши руки, а кидайтеся в бій.

РАК – Дев’ятка денаріїв
Готуйтесь до приємного сюрпризу. Можливо, ви отримаєте послання, або до вас прийдуть, або на роботі на вас чекатиме повідомлення. Якщо ви ні на що подібне не розраховуєте, спробуйте допомогти щасливому випадку і вирушайте на пошуки щастя.
ЛЕВ – Суд
Це знак змін, негативних чи позитивних. У ваше життя прийде нове. Намагайтеся зрозуміти сенс покладеної на вас задачі та виконати її з честю. Ця карта – символ змін, які або відбуваються у вашому житті зараз, або ось-ось обрушаться на вас.
ДІВА – П’ятірка мечів
Ця карта говорить про те, що вам завжди потрібно вигравати. Ви відчуваєте таке бажання. Вам доведеться вплутатися в бій проти чиєїсь підлості, зловмисності або наклепів.
ТЕРЕЗИ – Четвірка жезлів
Ви можете виразити себе повністю. Не бійтеся, що вас за це покарають. Сміливо зробіть перший крок у стосунках із іншим чи іншими. Ви переконаєтесь, що вам раді. Йдеться, до речі, і про флірт. Вітайте цей день.
СКОРПІОН – Вісімка кубків
Відмовтеся від звичного, шукайте нові шляхи. Вам так чи інакше доведеться розлучитися з тим, що вам було давно або добре знайоме, або здавалося зрозумілим. Ні, вас не виганяють, просто настав час шукати нові шляхи. Навіть якщо вас це засмутить, не відступайте і вирушайте в дорогу.

СТРІЛЕЦЬ – Двійка денаріїв
Виявіть гнучкість і спробуйте пограти з усіма можливостями. Вам не слід ні до чого ставитись надто серйозно. Краще порадуйте. Цей день вам треба прожити, граючи.
КОЗЕРІГ – Король кубків
Скористайтеся наданим шансом, він обіцяє вам велику удачу. Хоча, можливо, ви надасте перевагу використати цей день для того, щоб вирішити нарешті якусь застарілу проблему або “закопати сокиру війни”, помирившись з кимось.

ВОДОЛІЙ – Шістка мечів
Вітайте день, що настав, бо він сповнений дарів. Радуйтеся життю та повноті буття, і не забудьте подякувати долі за все те, що вона дала вам. Найкраще буде розділити цю радість із вашими близькими та друзями.
РИБИ – Сонце
Вам доведеться взятися за щось нове. Можливо, це буде навчання або нове завдання по роботі, а можливо, і здійснення якогось бажання, яке давно виношується.