Гороскоп на 13 лютого 2023 по картам Таро: всі знаки зодіака

Гороскоп на понеділок, 13 лютого 2023 року, по картам Таро говорить про те, що всім знакам Зодіака слід бути осторожними і не піддаватися провокаціям.

 

ОВЕН – Імператор
Якщо Імператор заходить занадто далеко, нація може виявитися на безплідних пустошах. Подобно цьому ви можете у своєму житті перетворитися в тиранів і диктаторів або дозволити іншим ставитися до себе таким чином.
ТЕЛЕЦ – Восьмерка жезлов
Ваш мотор працює на всіх парах, і всі ваші цілі – у вас в руках. Другий варіант – ви відчуваєте великий прилив енергії. У вас більше немає коливань часу, скоріше користуйтеся перевагами обретенної енергії і рухайтеся до своїх бажань.
БЛИЗНЕЦИ – Семерка кубков
Будьте настороже, щоб не випустити з рук важливого для вас справи. У вас є соперники або враги, наміренні зробити вам підножку. Коли вони будуть виводити видобуток у вас з під носа, не сидіть сложа руки, а бросайтесь в бой.

РАК – Девятка денариев
Готовьтесь до приємного сюрпризу. Можливо, ви отримаєте послання, або до вас придуть, або на роботі вас будуть чекати повідомлення. Якщо ви ні на що подібне не розраховуєте, спробуйте допомогти щасливому випадку і відправляйтеся самі на пошуки щастя.
ЛЕВ – Суд
Це ознака зміни, негативних або позитивних. У ваше життя придет нове. Постарайтесь поняти сенс поставленої на вас задачі і виконати її з честю. Ця карта – символ змін, які або проходять у вашому житті в нинішній момент, або ось-вот порушиться на вас.
ДЕВА – Пятерка мечей
Ця карта говорить про те, що вам завжди необхідно виїгрувати. Ви відчуваєте таке бажання. Вам доведеться в’язатися в бій проти чьей-то подлости, злонамереності або клевети.
ВЕСЫ – Четверка жезлов
Ви можете висловити себе повністю. Не бойтесь, що вас за це “накажуть”. Смело зробіть перший крок у відносинах з іншими або іншими. Ви переконайтесь, що вам раді. Речь, кстати, может идти и о флирте. Приветствуйте этот день.
СКОРПІОН – Восьмерка кубків
Откажитесь от привычного, ищите новые пути. Вам так або інакше доведеться розстатися з тим, що ви давно були або добре знайомі, або казалося само собою зрозумілим. Нет, вас не изгоняют, просто настала пора искать новые пути. Даже якщо вас це огорчить, не відступайте і відправляйтеся в шлях.

СТРЕЛЕЦ – Двойка денариев
Проявіть гибкость и попробуйте поиграть со всеми возможностями. Вам не слід ні до чого ставитися занадто серйозно. Лучше повеселитесь. Цей день вам надо прожити граючи.
КОЗЕРОГ – Король кубков
Воспользуйтесь предоставленным шансом, он обещает вам большую удачу. Хоча, можливо, ви краще використовувати цей день для того, щоб нарешті вирішити якусь ту застарілу проблему або «зарити топор війни», помирившись з кем то.

ВОДОЛЕЙ – Шестерка мечей
Приветствуйте наступивший день, ібо він полон даров. Радуйтесь життя і повноти життя, і не забудьте подякувати суддю за все те, що вона вам дала. Найкраще все буде розділяти цю радість з вашими близькими та друзями.
РЫБЫ – Солнце
Вам належить прийнятися за що-то нове. Може бути, це буде навчання або нове завдання з роботи, а може бути і здійснення якого-то давно виношуваного бажання.