Гороскоп на 13 серпня 2020 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на четвер, 13 серпня 2020 року, по картах Таро для всіх знаків Зодіаку приготував неймовірний день.

Але всім в цей день слід бути обережними, оскільки недоброзичливці завжди стежать.

ОВЕН – П’ятірка кубків
Готуйтеся до засмучення. 13 серпня обіцяє вам тільки неприємності. Ви впораєтеся з ними і навіть матимете з цього прибуток, так що не турбуйтеся. Намагайтеся усунути себе від конфліктів і сварок з близькими людьми.
ТЕЛЕЦЬ – П’ятірка денарієв
Не намагайтеся посилити одну сферу за рахунок ослаблення інший. Будьте обережні з фінансами і не робіть великих витрат. Так чи інакше, але 13 серпня вам не вдасться задовольнити свої потреби, і справи підуть, на жаль, зовсім не так, як планувалося.
БЛИЗНЮКИ – Імператриця
Ви повинні залишити все погане позаду і почати рухатися вперед. Подібно Імператриці вам потрібно керувати своїм оточенням і піклуватися про їх благополуччя. Спробуйте бути уважні до дрібниць і не давайте себе проявляти слабкість.

РАК – П’ятірка мечів
Перестаньте вичікувати: краще чесно програти, ніж здатися без бою. Не налаштовуйтесь на спокій. Можливо, 13 серпня вам доведеться вплутатися в бій проти чиєїсь підлості, зловмисності або наклепу. Бийтеся, поки вистачить сил.
ЛЕВ – Палац жезлів
Проявіть гнучкість і спробуйте пограти з усіма можливостями. Не відмовляйтеся від доброї справи тільки через свого мінливого настрою. Вам не слід ні до чого ставитися занадто серйозно. Краще повеселитесь. Цей день вам треба прожити граючи.
ДІВА – Паж денарієв
Прийміть серйозну пропозицію і використовуйте його творчо. Не захоплюйтеся однієї лише матеріальною вигодою. Ця пропозиція може стосуватися і вашого особистого життя, обіцяючи приємні події і відчуття. Погоджуйтеся – і дайте собі час сповна насолодитися цим.
ТЕРЕЗИ – Дев’ятка жезлів
Не слід брати на себе занадто багато або намагатися зробити все самому, це може привести до втрати перспективи. 13 серпня бажано зустріти хорошою порцією дисципліни і витримки. Цілком можливо, що вам знадобиться і те, і інше.
СКОРПІОН – Маг
Подібно сонцю сьогодні сяє ваш розум. Ви втілюєте мудрість і тому повинні поділитися нею з іншими. Пам’ятайте, все що ви відправите у Всесвіт повернеться вам з подвоєною силою, тому будьте ласкаві до всього і всім.

СТРІЛЕЦЬ – Паж мечів
Нібито лицар, Паж захисти вас від негараздів, якими буде насичений цей день. Будьте обережні і не ведіться на провокації. Ви гідні тільки найкращого і вам слід бути максимально уважним у цей день. Не думайте про погане.
КОЗЕРІГ – Вісімка кубків
Людина на цій карті ніби підноситься на землею. Так і ви, втрачаєте зв’язок з реальністю і все більше віддаєтеся своїм мріям. Спробуйте зупинити цей процес, оскільки він не приведе ні до чого хорошого. Крім того, думайте про те, що приносить вам щире задоволення.

ВОДОЛІЙ – Дама денарієв
Прекрасна дама на цій карті підкаже вам істинний шлях. Вона, як провідник між темрявою і світел виведе вас до світлого майбутнього. Коли карта з’являється в розкладі – це значить, що вас чекає надзвичайна удача і збагачення. Але не будьте занадто егоїстичні і діліться всім, що придбаєте з іншими.
РИБИ – Шістка мечів
Вас очікують зміни і вам належить щось незвичайне. Ця дивовижна карта повна несподіванок і сюрпризів. Розкрийте своє серце і пориньте у світ нематеріального. 13 серпня – кращий день для творчості і насолоди прекрасним.