Гороскоп на 13 серпня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на суботу, 13 серпня 2023 року, за картами Таро для всіх знаків Зодіаку приготував неймовірний день.

Але всім цієї суботи слід бути обережними, оскільки недоброзичливці завжди стежать.

ОВЕН – П’ятірка кубків
Готуйтеся до прикростей. 13 серпня обіцяє вам лише неприємності. Ви впораєтеся з ними і навіть матимете з цього прибуток, так що не переживайте. Постарайтеся усунути себе від конфліктів та сварок із близькими людьми.
ТЕЛЕЦЬ – П’ятірка денаріїв
Не намагайтеся посилити одну сферу за рахунок ослаблення іншої. Будьте обережні з фінансами і не робіть великих витрат. Так чи інакше, але 13 серпня вам не вдасться задовольнити свої потреби і справи підуть, на жаль, зовсім не так, як планувалося.
БЛИЗНЮКИ – Імператриця
Ви повинні залишити все погане за і почати рухатися вперед. Подібно до Імператриці вам потрібно керувати своїм оточенням і піклуватися про їх благополуччя. Спробуйте бути уважними до дрібниць і не давайте собі виявляти слабкість.

РАК – П’ятірка мечів
Перестаньте вичікувати: краще чесно програти, ніж здатися без бою. Не налаштовуйтесь на спокій. Можливо, 13 серпня вам доведеться вплутатися в бій проти чиєїсь підлості, зловмисності чи наклепу. Б’йтеся, поки вистачить сил.
ЛЕВ – Палац жезлів
Виявіть гнучкість і спробуйте грати з усіма можливостями. Не відмовляйтеся від гарної справи лише через мінливий настрій. Вам не слід ні до чого ставитись надто серйозно. Краще порадуйте. Цей день вам треба прожити, граючи.
ДІВА – Паж денаріїв
Прийміть серйозну пропозицію та використовуйте її творчо. Не захоплюйтеся лише матеріальною вигодою. Ця пропозиція може стосуватися і вашого особистого життя, обіцяючи приємні події та відчуття. Погоджуйтеся – і дайте собі час сповна насолодитися цим.
ТЕРЕЗИ – Дев’ятка жезлів
Не слід брати на себе занадто багато або намагатися зробити все самому, це може призвести до втрати перспективи. 13 серпня бажано зустріти гарною порцією дисципліни та витримки. Цілком можливо, що вам знадобиться і те, й інше.
СКОРПІОН – Маг
Подібно до сонця сьогодні сяє ваш розум. Ви уособлюєте мудрість і тому маєте поділитися нею з іншими. Пам’ятайте, все, що ви відправите у Всесвіт, повернеться вам з подвоєною силою, тому будьте ласкаві до всього і всіх.

СТРІЛЕЦЬ – Паж мечів
Начебто лицар, Паж захисти вас від негараздів, якими буде насичений цей день. Будьте обережні та не ведіться на провокації. Ви гідні лише найкращого і вам слід бути максимально уважним цього дня. Не думайте про погане.
КОЗЕРІГ – Вісімка кубків
Людина на цій карті ніби височить на землі. Так і ви втрачаєте зв’язок з реальністю і все більше віддаєтеся своїм мріям. Спробуйте зупинити цей процес, оскільки він не приведе ні до чого доброго. Крім того, думайте про те, що приносить вам щиру насолоду.

ВОДОЛІЙ – Дама денаріїв
Прекрасна дама на цій карті підкаже вам справжній шлях. Вона, як провідник між темрявою та світлом, виведе вас до світлого майбутнього. Коли карта з’являється в розкладі – це означає, що на вас чекає надзвичайний успіх і збагачення. Але, не будьте надто егоїстичні і ділитеся всім, що придбаєте з іншими.
РИБИ – Шістка мечів
На вас чекають зміни і на вас чекає щось незвичайне. Ця дивовижна карта сповнена несподіванок та сюрпризів. Розкрийте своє серце і пориньте у світ нематеріального. 13 серпня – найкращий день для творчості та насолоди прекрасним.